Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrb ben yeni katıldım bi çok merak ettiğim konular var en çokda hamilemiyim onu çok merak ediyorum benim adetim biraz düzensiz gelir dr gittim doğum kontrol hapı verdi yaklaşık 1sene kullandım en sonunda sıkıldım ve bıraktım en son 27ocakta hasta oldum hemen sonrası yaramazlık yapınca şüphe oluştu bende ama 4şubatta tekrar hasta oldum ama şimdi yok genelde erken oluyorum bazı şikayetler bende de var baş dönmesi mide bulantısı bel ağrısı yemek kokusuna hele dayanamıyorum uykumu alamıyorum dinlenemiyorum acaba bunun nedeni düşündüğüm şey olabilir mi yoksa psikolojik mi?

Merhaba buket toprak.. oncelikle aramiza hos geldin.. umarim hamilesindir canim bunu ogrenmen icinde en guzeli test yapmak veya kan testi yaptirmak.. cunku bazi belirtiler psikolojik olabiliyor malesef.. kendimizi o kadar cok odakliyoruz ki o dusunceye ister istemez etkiliyoruz..

benim anlamadigim 27 ocakta hasta oldum yazmissin ve 4 subatta tekrar.. yani arada 9 gun falan var?.. sen eminmisin ikincininde regl olduguna? yoksa hafif bir kanama falanmiydi?

kusura bakmayın merakta bıraktığım için özürdilerim.internet bozuldu sonrasında kendimizle alakalı olmayan ama bizi zorla alakandıran sorunlarımlz var onlarla meşgulüm.1'de unutkan 1 koca var test almayı unutan.ilk yaptığım testle duruyorum,regl olmadım.

olsun gülüm doğu şimdiden iyi tatiller sana ısısrım seni koparırım o güzel yanaklarını buranın neşe kaynağısın sen ballarınkaymağısın . evet canım coştun baya diet sana yaradım yoksa başına vurdu o daha belli diğil :piha:

hoşgeldinn canım seni çok merak ettik

Simart sen beni simart sonra tepene binersem gorursun :dil::dil:

sagol kaymakli biskuvim sende oylesin gercekten.. galiba aclik basima vurdu benim yaw :n028:kendine gel meryemmmm hahaha

mrb ben yeni katıldım bi çok merak ettiğim konular var en çokda hamilemiyim onu çok merak ediyorum benim adetim biraz düzensiz gelir dr gittim doğum kontrol hapı verdi yaklaşık 1sene kullandım en sonunda sıkıldım ve bıraktım en son 27ocakta hasta oldum hemen sonrası yaramazlık yapınca şüphe oluştu bende ama 4şubatta tekrar hasta oldum ama şimdi yok genelde erken oluyorum bazı şikayetler bende de var baş dönmesi mide bulantısı bel ağrısı yemek kokusuna hele dayanamıyorum uykumu alamıyorum dinlenemiyorum acaba bunun nedeni düşündüğüm şey olabilir mi yoksa psikolojik mi?

canım bazen psikolojik olabilyo bazende gerçek belirti olabiliyo sen test yaptınmı

Mrs. M'de kacti kaldim tek basima ama Allahtan yorgunsun su anda dalamazsin hihi :) Artik hevesini pazartesiye sakliycan fistigim..

ye kiz ye biraz yede cabuk kurtulayim su yaglardan :)

tamam kiz secimler ne zaman? adayligimi koyacagim haha :)

hee yorgunum dua etki yoksa tek başına bi güzel seanslardım seni artık pazartesiye kaldı neyapalım bekliycez geç olsunda güç olmasın dimi :piha:kız yiyorum yavaş yavaş sen kokmadan bitirirm merak etme kurtlucaksın yakında adın sanın kalmıycak:laugh: koy bacım koy bu memleket senden iyisinmi bulucak

kusura bakmayın merakta bıraktığım için özürdilerim.internet bozuldu sonrasında kendimizle alakalı olmayan ama bizi zorla alakandıran sorunlarımlz var onlarla meşgulüm.1'de unutkan 1 koca var test almayı unutan.ilk yaptığım testle duruyorum,regl olmadım.

canim umarim hersey yolundadir.. sen iyi olda biz bekleriz..

Insallah hamilesindir tatlim ya.. kocanada kiziyorum ama boyle birsey nasil unutulur yani..

peki ne zaman alabilir yeni test guzelim?

yok yapmadım korkuyorum ben yaa 2gündür bu şikayetler var bende hastalığımı hiç anlamış değilim zaten bu sefer öle değişik oldu 2-3gün sürdü ama yanii büyük bi ihtimal hasta olmuşumdur....

canım bazen psikolojik olabilyo bazende gerçek belirti olabiliyo sen test yaptınmı

hee yorgunum dua etki yoksa tek başına bi güzel seanslardım seni artık pazartesiye kaldı neyapalım bekliycez geç olsunda güç olmasın dimi :piha:kız yiyorum yavaş yavaş sen kokmadan bitirirm merak etme kurtlucaksın yakında adın sanın kalmıycak:laugh: koy bacım koy bu memleket senden iyisinmi bulucak

Tabi canim gec olsun guc olmasin haklisin gulummmm

ye ye yavas yavas ye bogazinda kalmiyim sonra :piha: zaten tatsiz tuzsuz birseyim haha

tabiii memleketi gulme krizine bilenem sokarim ne dert kalir ne tasa :p

yok yapmadım korkuyorum ben yaa 2gündür bu şikayetler var bende hastalığımı hiç anlamış değilim zaten bu sefer öle değişik oldu 2-3gün sürdü ama yanii büyük bi ihtimal hasta olmuşumdur....

guzelim istersen yarin sabah idrarinla bi test yap korkacak birsey yok varsa birseyler sevineceksin yoksada regl olmadigin surece beklersin olmazsa biraz daha bekleyip bi doktora gorunursun yani..

rana gülüm inş hamişsindir tatlım test almak nekadar zorki git kendin al anam senin koca bu unutkanlıkla bizi meraktan öldürür

Simart sen beni simart sonra tepene binersem gorursun :dil::dil:

sagol kaymakli biskuvim sende oylesin gercekten.. galiba aclik basima vurdu benim yaw :n028:kendine gel meryemmmm hahaha

heee evet yaa bencede kendine gel gülüm sakn tepeme falan binme öldürsün sen aanam bu kiloyla benim kafam seni nasıl taşısın:haha::haha:

Geri