Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canlarrr güzrl haberlerle geldim bu gün... dün akşam test yaptım vee kocaman iki çizgi çıktı cokk mutluyum kızlar anlatamam rabbim bana bu günleride gösterdi şükürler olsun ALLAH herkese nasip etsin inşallah sağlıkla olsun inşallah canlarım bu gün doktora gıdıcem.. bakalım ne var ne yok içeride ne kadarlık mış bebişim... kızlar sizden de güzel haberler beklıyorumm..

amann yarabbim ne güzel bir haber verdin kız bizlere.ALLAHIM inşallah sağlıklı bir eşkilde kucağına almayı nasip etsin.bakalım benim durumum ne olacak.benim tek yapacağım hayırlısını dilemek.sizlerden duyuyorum şu hamilelik haberlerini ben hamile kalmış kadar seviniyorum..ALLAHIM inşallah olmayanlara da nasip eder.

selam kızlar nasılsınız?bu ay da güzel haberler varmış ikranurcum tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin...

yazyağmuru senden zaten bekliyodum :)arada hep bakıyorum hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah.

mevlanacım sende testlerini almışsın çok iyi olmuş en azından adet dönemini beklemene gerek olmıycak eğer tabi yumurta oluşmazsa,senin bir çocuğun daha varmıydı aklımda öyle kalmış sanki! allah enkısa zamanda bi bebiş verir inşallah:)

esmerlicim sende bu ay hasta olmazsın inşallah bebiş gelir hayırlısıyla 3. güzel haberide senden alırız:)

iyiyim canım çok şükür.ne güzel dileklerin var öyle :) bende çok isterim 3. hamilelik haberini.hayırlısı ALLAHTAN..

Yaz yağmuruuuuuu çok sevindim canım.
Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almak nasip etsin...
Evet tamtahmin ettiğim gibi 2. hamişimizde geldi bu ay :))
3.yü bekliyoruz, esmerli diyeyimmi :))

ayy kız inşallah.bol bol dua et benim için ve diğer bebek sahibi olmak isteyenler için.inşallah bende hamileyimdir.

canlarım benım burası o kadar güzel bi yerki :) zor zamanlarımızda hep birbirimize destek olduk ınsallah bundan sonra da güzel anlarımızı bırbırımızla paylaşıcaz kızlar ben ınanıyorum esmerlım.. mevlanam.. yenı gelen arkadaslar.. hepınıze ınanıyorum bn rabbım dualarımızı kabul edıcek sızlerde yasıcaksınz ınşallah bu duyguyu kızlar.

canlarım benım burası o kadar güzel bi yerki :) zor zamanlarımızda hep birbirimize destek olduk ınsallah bundan sonra da güzel anlarımızı bırbırımızla paylaşıcaz kızlar ben ınanıyorum esmerlım.. mevlanam.. yenı gelen arkadaslar.. hepınıze ınanıyorum bn rabbım dualarımızı kabul edıcek sızlerde yasıcaksınz ınşallah bu duyguyu kızlar.

ay kız inşallah.bol bol dua et bizler için.hamilelerin duası kabul olurmuş :) sen ne zaman gidicen doktora.

slm melekler bende yeni üye oldum 7 aydır bebiş istiyoruz allah banada nasip eder inşallah bu ay umudum var inşallah olur umudu taşıyorum sizlerde dualarınızı esirgemeyin

selam kızlar nasılsınız?bu ay da güzel haberler varmış ikranurcum tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin...

yazyağmuru senden zaten bekliyodum :)arada hep bakıyorum hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah.

mevlanacım sende testlerini almışsın çok iyi olmuş en azından adet dönemini beklemene gerek olmıycak eğer tabi yumurta oluşmazsa,senin bir çocuğun daha varmıydı aklımda öyle kalmış sanki! allah enkısa zamanda bi bebiş verir inşallah:)

esmerlicim sende bu ay hasta olmazsın inşallah bebiş gelir hayırlısıyla 3. güzel haberide senden alırız:)

Slm cnm..dualarin icin sagol fakat yanlis hatirliyorsun benim cocugum yok yani allah izin verirse bu ilk olacak (oda olursa) sende durumlar nasil??

kızlar kan tahlili yaptırdım.ve yine hamile değilim.biliyordum zaten.beni unurun arkadaşlar.ben sizlerden duyayim güzel haberleri..

Cnm uzulme ltf demekki daha zamani degil gec olsunda guc olmasin sabiiir hepimize bak berrakmavi hamile kaldi yaz yagmuru hamile yuusrada. Hamile birde ikranurda hamile kaldi son zamanlarda sira bize geliyor yavas yavas ben oyle dusunuyorum

Geri