Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

İkranur hayırlısı... Erkeğin de kızın da yeri ayrı ayrı güzel. Tüm arkadaşlarımızın başına inşallah. Allah eksikliklerini vermesin. Herkesin kucağını doldursun...

Mevlanacım... Görümcem, kaynanam hastayken gelmez, bi tas çorba vermez... Çay içip pasta yemeye gelince gelirler... Üzülmemek elde mi? Eşimle de tartıştım. Başka misafirlerim de gelmişti. Çok yorulmuş ve ayakta kalmıştım. Sağ olsun eşim de ev işlerinde yardım etmedi. İkimiz de dersimizi aldık ama az daha faturası acı olacaktı. Bundan sonra daha dikkat edicem. Vicdan azabı yaşıyorum sonra. Hamilelikte bir de daha hassas oluyorsun. Her şeye ağlar oldum... Elimde olmadı boşaldım. Öyle işte... Eşlerin yardımcı ve anlayışlı olması çok önemli. Ama malesef onlarda henüz babalık içgüdüsü yok. Annelik içgüdüsü bebek anne rahmine düşünce başlarmış. Hatta bana göre daha önce... Erkeklerde ise kucağına almadıkça babalık duygusu başlamazmış.

Ahh su erkekler bazen nekadar anlayissiz oluyor malesef fakat bosver ben senin yerinde olsam kilimi kibirdatmazdim kiz canini sokaktami buldun sen ya ben anlamiorum bu insanlari sonucta torunu olacak kaynananin seni bas ustunde tasimasi lazim..kendini yorma ve bool bool dinlenmeye bak sen en iyisi opuyorum tatlim

kizlar ben yeni uyeyim yurt disinda yasiyorum, uzun zamandir evliyim ama bebek yapmayi hic dusunmemistim, ama simdilerde cok istiyorum bir kac aydan beri deniyoruz olmadi , zaten regl duzensizligide var.... simdi yeni bir sey kullaniyorum hamile olmak icin ama esimin tayini cikiyor ayin 8inde gidiyor ... anlicaniz 1 haftam var hamile kaldim kaldim kalamadim yine ertelenicek....dusundukce icim daraliyor..Allah hayirlisini versin insallah...dua edin hamis olim 1 haftada : )) ovulation donemimde bugunlerde zaten..Ins. hamis olurum kizlar....

Cnm aramiza hosgeldin insallah hamile kalirsin peki doktora fln gittinmi hic?

Rica ederim.. Insallah tatlim bende bu ay yine duramadim dun test aldim pazar gunu yapicam insallah.. Biliyorum negatif ama insan yinede ümit ediyor belkide bir mucize olur diyorum kendi kendime:(

Kaçak seni. Niye yazmıyorsun yaz arada. Özlettin kendini. Benden 4 hafta falan öndeydin sanırım 24 haftalık değil mi? Ya da 25 e girdin.
adıyla yaşasın inş. dur ya korkmak için erken değil mi? Ben hiiiç doğumu düşünmüyorum. Gayet relaks... Hiç doğurmayacakmış gibi. :) İnş gününü doldururlar vaktiyle gelirler de... Bana da doktor bebek bayağı bi aşağıda dedi iğneye başladık canım. Karnımın çok ağrımasından şüphelenmiştim. Gittim. Bebek baş aşağı poziyondaydı. Çok yorulmuş ve üzülmüştüm bu ara. Hemen etkileniyorlar. Ya nasıl zor nasıl bir sorumluluk kızlar. Allah hepimizi korusun.

:) haklısın canım uzu zamndır yazamıyordum ama fırsat buldukça okuyordum seninle aramızda 1 ay var biz maşallah 24+3 olduk
benimde bebeğim hep aşağıda hissediyorum ama doktor bişey söylemedi :) sen bebişinin adenı ne düşünüyorsun belirledinizmi daha doğrusu :)))

:) haklısın canım uzu zamndır yazamıyordum ama fırsat buldukça okuyordum seninle aramızda 1 ay var biz maşallah 24+3 olduk
benimde bebeğim hep aşağıda hissediyorum ama doktor bişey söylemedi :) sen bebişinin adenı ne düşünüyorsun belirledinizmi daha doğrusu :)))
Maşallah maşallah. Biz de 20. haftadayız. İmzamdan belli değil mi? :) Çok oldu belirleyeli. Alkım. Gökkuşağımız. Hayatımıza renk verecek adı gibi renkli bir kişilik olacak inşallah. Gök kadar engin, özgür ve kendinden emin olsun.

Geri