Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya kızlar çok kötü bişey oldu ne olur bişey söyleyin.ben 30 günde bir düzzenli adet oluyordum.bu ay 21 inde olmam gerekirken 14ünde oldum yani bi hafta önce yüzümde çok sivilce çıkmıştı ve göğüslerim şişti akıntı vardı şeffaf renkte ve alt karnımda hafif şişlik vardı bu adet kanaması mı yerleşme kanaması dedikleri şey mi ne olur yardım edin ne olur

benim dr um klomen+crinone jel verdi,iğneden bahsetmedi,adetin 15-25.günleri yani 10 gün boyunca kullan dedi.yalnız günde kaç tane kullanacağmı bilmiyorum dr uma sormam lazım. berrakmavi sen günde kaç tane kullandın? ve günün hangi saatlerinde kullandın?

Günde bir kez tabii ki. Yatarken yapıyordum. Öylece yatıyordum.
İğneyi gereken kişilere veriyordur doktorlar. Benim yumurtam da aslında iğnesiz çatlardı çünkü bütün belirtileri vardı çatlayacağının son takipte zaten soruyordu doktorum diyordum kasıklarımda ağrı var yumurta akı gibi bir akıntı var... Ama sanırım bekleyişimiz bitsin zaman kaybetmeyelim ne olur ne olmaz diye iğne verdi yine. 2 ay da iğne oldum. Çok şükür Allahıma bir daha gerek kalmadı. Özellikle ilk ayki iğneden sonra karnım ne ağrımıştı... İlişki günlerine uymaya çalışıyorsun ama o ağrıyla eziyet gibi olmuştu.
Crinone yi de kullanırken işe yarayacağına dair şüphe duyuyor insan. Ama bence işe yarıyor. Göğüslerde ağrı dolgunluk gibi etkiler yapabiliyor ama onlar yumurtlama döneminde de oluyor zaten. Biraz daha fazla hissettiriyor. Çileye katlanacaksın ki meyve alabilesin. Biz de bir müddet sabır sebat gösterdik ama çok şükür ki Allahım fazla da bekletmedi. Herkese herkese versin inşallah.

ya kızlar çok kötü bişey oldu ne olur bişey söyleyin.ben 30 günde bir düzzenli adet oluyordum.bu ay 21 inde olmam gerekirken 14ünde oldum yani bi hafta önce yüzümde çok sivilce çıkmıştı ve göğüslerim şişti akıntı vardı şeffaf renkte ve alt karnımda hafif şişlik vardı bu adet kanaması mı yerleşme kanaması dedikleri şey mi ne olur yardım edin ne olur

kızlar cvp yazın ne olur bebişimin olmasını çok istiyorum

slm arkadaşlar nasılsınız ben geldim :eller:kızlar bu sefer hamiş olabilecek miyim acaba geçen ay doktora gitim ekim ayından bu yana korunmadığımı ancak hamiş olamadığımı anlattım simir aldı sonuç çıkmadı henüz sonra utrasyon muanesi yaptı ve yumurta olduğunu söyledi( adetimin bittiği gündü)bu ayda sat yine ayın 2siydi 7sinde bitti denedik olacak mı bakalım .herzaman dualarımda ALLAHdan dilediğim RABBİM ÖNCE OLMAYANLARA SONRADA BANA BİRKEZ DAHA TADDIRSIN BU GÜZEL DUYGUYU

slm arkadaşlar nasılsınız ben geldim :eller:kızlar bu sefer hamiş olabilecek miyim acaba geçen ay doktora gitim ekim ayından bu yana korunmadığımı ancak hamiş olamadığımı anlattım simir aldı sonuç çıkmadı henüz sonra utrasyon muanesi yaptı ve yumurta olduğunu söyledi( adetimin bittiği gündü)bu ayda sat yine ayın 2siydi 7sinde bitti denedik olacak mı bakalım .herzaman dualarımda ALLAHdan dilediğim RABBİM ÖNCE OLMAYANLARA SONRADA BANA BİRKEZ DAHA TADDIRSIN BU GÜZEL DUYGUYU
bitti diye çalışmaları bırakmayın:)

güncel
:ah:

Cnm yerlesme kanamasida olabilir kanamanin sekline bagli sen yinede vucudunu fazla dinlememeye bak..Sen kanaman nasil yogunmu azmi?? Onu anlat daha iyi yardimci olabilirim

Cnm yerlesme kanamasida olabilir kanamanin sekline bagli sen yinede vucudunu fazla dinlememeye bak..Sen kanaman nasil yogunmu azmi?? Onu anlat daha iyi yardimci olabilirim

öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için.kanamam az ve pembemsi normal adetimde daha koyu oluyor ne yapmalıyım test mi yoksa doktora mı gitmeliyim bilemedim ,bu belirsizlikler beni çok yoruyor ve yıpratıyor .:(

Cnm once sakin ol yerlesme kanamasi bildigimkadariyla sadece birkac damla gelir acik renkte ve fazla surmez kesilir sen bir takip et nekadar surecek eger bir veya iki gun bir kac damla gelirse biraz bekler doktora gidersin fakat bendede birkac kez oldu bende mevsim yuzundendi veya stress... Hic ilac kullandinmi bu ay oda etkiler..hakkimizda hayirlisi olsun fazla takmamaya bak:)

Geri