Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bilmiyorum canım 1 hafta içinde hastalanmam gerekiyo inşallah hastalanmam. canım inşallah tutar tüp bebek. dıalarım seninle canım. allah bizi bu sevinçten mahrum etmesin. gelişmede olmazsa ben seni bilgilendiririm canım. napalım. alışçaz galiba bu duruma.......

inş hastalanmazsın mınık melek ,benım bu duruma alışmaya nıyetım hiç mi hiç yok.allahın ıznıyle bebeğim olacak.inanıyorum.doktor tup bebek desede , normal yolla bıle olacağına ınanıyorum.olmazsada tup bebekle olur inş.bugune kadar ne ıstedıysem allah verdı canım.ben inanıyorum buda olacak.ama sabretmem gerekıyor herhalde.:) bence sende alışma bu duruma ,hep olacakmış gıbı düşün.kotu duşunup kotuyu çağırma derler.bende sizler için dua edıyorum canım hergece yatarken .allahım olmayan herkeze nasıp etsın, tabı once canım herşeyın hayırlısı.
haberını beklıyorum canım ,inşşşşşşşşşş hastalanmazsın.

selam arkadaslar nasilsiniz bendede birsey yok bu hastalandim malesef insallah bir dahaki ay. karamel insallah hayirlisi olur canim. tüp bebek nerede yaptiriyorsun sen nerdensin. fiyatlar ne kadar biliyormusun bizim burda yani almanyada 2000 ile 5000 euro arasinda. insallah allah hepimize hayirlisini verir. bende en kisa zamanda istiyorum.

slm canım. canım ben şuan fasdayım.hazıran ayında tr donecem.eylül ayında yaptıracaz buyuk bı ıhtımalle.allah ızın verırse ıstanbulda yaptıracam canım. 2.3 tane hastane buldum canım ama hastane ısmı verebılıyormuyuz bılmıyorum.ama fıyatları yazım canım.
1.uygulama: 3.950
2.uygulama: 3.400
3.uygulama: 3.000
başka bır hastanede
1.uygulama: 3.900
2.uygulama: 3.000
3.uygulama: 2.700
diğer hastane fıyatlarıda bunlara yakın.allah senınde gonlune gore versın canım.:melek:

bilge ıyı olur hepberaber beklerız.benım şubat 18 regl günüm.innnnnşşşşş hastalanmam bu ay.

Bilgi icin tesekürler karamelcim. türkiye buraya bakarak cok ucuz. tedavi ne kadar sürüyorki ben seneden seneye 1 ay izine gidebiliyorum. 1 ay yeterli degildir herhalde. inan hic bir bilgim yok. herseyin hayirlisi.

evet canim haklisin insallah gerek kalmaz sana herkeze ve bana. cok korkuyorum olmayacak diye. Allah insallah hepimize verir en kisa zamanda.bilgi icin tekrar cok sagol. iyi aksamlar. öpüyorum

onemlı değil canım.forumda tübbebekle ılgılı yer var oraya bak ıstersen .daha çok bılgı edınmış olursun .bende opt canım.sanada iyi geceler.:)

benim geldi arkadaşlar hamiş falan değilim bidahaki hastalığım 8 mart inşallah yine hastalanmam.......

Slmmm ArkadaŞlar....bİlge Nasilsinn
Yaa Bİ Sorum Olacak Dr Gİttİm BebeĞİn Boyu 12,5 M Dedİ 1 Ay 10 GÜnlÜkte HamİŞmİsİm...
GeÇenlerde Bİr Yerden Duydum Normalİnde Fazla Olursa Bebekte Anormalİk OluomuŞŞ... BÖyle BİŞey Olur Mu.. Kİ Olsa Dr Derdİİ Demİ....kalp AtiŞini Ve BebeĞİ GÖrdÜk Allahima ŞÜkÜrler Olsun

Geri