Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar lütfen bana dua edin. gebelik testi yaptım çooook silik çıktı. sonraki gün tekrar yaptım yine silik çizgi çıktı ama arada üçüncü ve yukarıya doğru eğilerek çıkan bir çizgi var. 2 yıldır evliyiz. çok istiyoruz yapmadığım kür tedavi kalmadı son ümidim bu ay artık tüp bebekti. eğer hamileysem sizlere tavsiyelerim olacak:baby:
inşallah hamilesindir canım ,tavsiyelere ihtiyacımız var :(

arkadaşlar lütfen bana dua edin. gebelik testi yaptım çooook silik çıktı. sonraki gün tekrar yaptım yine silik çizgi çıktı ama arada üçüncü ve yukarıya doğru eğilerek çıkan bir çizgi var. 2 yıldır evliyiz. çok istiyoruz yapmadığım kür tedavi kalmadı son ümidim bu ay artık tüp bebekti. eğer hamileysem sizlere tavsiyelerim olacak:baby:
Cnm insallah hamilesindir bence bir kan aldir kesin belli olur dualarim seninle rabbim hakkinda hayirlisini versin..

bana da hamilesin gibi geliyo kan testi yapsana rahatlarsın ben artık o kadar kötü oldum ki her ay kan testi yaptırıyorum hamile kalana kadar da yaptırıcam galiba:küstüm:

arkadaşlar hastaneden geliyorum. kan testi negatif çıktı anlayamıyorum. 3 idrar testinde hafif görünümlü çıktı fakat kan negatif. çok üzgünüm :( :uhu:

arkadaşlar hastaneden geliyorum. kan testi negatif çıktı anlayamıyorum. 3 idrar testinde hafif görünümlü çıktı fakat kan negatif. çok üzgünüm :( :uhu:
üzülme canım hakkında hayırlısı olsun. inşallah bir daha ki ay hamile kalırsın. hepimiz her ay aynı şeyleri yaşıyoruz. kendimizi biraz rahat bırakabilirsek kendiliğinden olacak ta işte stres yapınca bünyemiz çok çabuk etkileniyor..inşallah bir an önce hepimiz meleklerimize kavuşuruz..

kızlar kimse yok mu. uzun zamandır yazamıyordum ama hep aklımdasınız. hepinizi çok özledim. burası insanı o kadar çok rahatlatıyor ki buraya yazarak stresimizi atabiliyoruz. havalar da ısındı. duydum ki bahar aylarında hamile kalmak daha kolaymış.inşallah hepimiz bahar anneleri oluruz..

Geri