Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Allah korusun umarım öle bişi değildir,bebişim tutunmaya çalışıodur.kasıklarıma kramp girio bugün biraz ama bunun dışında adet belirtm de yok.yarın bi sökülme olmazsa ki inşaaallllaaahhhh olmaz sabahtan test yapıcam hemen evde yok şu an maalesef :(
crema ne oldu kanamanın devamı geldi mi? inşallah gelmemiştir.. bizi merakta bırakma....

slm .İnşallah Rabbim herkese anneliği tatdırsın.1 seneadir bebek istiyoruz ama olmuyor malesef gitmediğim doktor kalmadı hiç bi sorun bulamdılar bu ay 12 gün adetim geçti 4, gün 7, günde test yaptım çıkmadı ilk başlarda midem bulanıyordu ama şimdi geçti ne yapacağımı bilemiyorum artık ne test yaptırmak nede doktora gitmek istemiyorum psikolojim çok bozuk benden sonra evlenen arkadaşlarım bile hamile inşallah bir gün hepimiz ANNE oluruz.

Daha önce düşük yaptınız mı?

slmm kıssslarr herkesee günaydınn hadii bakalımm bu ayy bebişş ayıı olsunn kızlarr güzell haberleriniziii bekliyorumm feliçyaa ve cremam söz sizdee kızlarrrr ilk baştaa sizden duyacazz inşallahh

crema...26 mayıs
feliçya...30 mayıs
zehra gökçe...1
<linkz id="linkz9">haziran</linkz>
uğurlubebek...1
<linkz id="linkz10">haziran</linkz>
muamma...4
<linkz id="linkz11">haziran</linkz>
sunflower...9
<linkz id="linkz12">haziran</linkz>
nisaburak...11
<linkz id="linkz13">haziran</linkz>
mevlana...gecikti haber bekliyoruz ;)
ceylangözlü...17-21 <linkz id="linkz11">haziran
ayşe ramo... ? sende yaz tarihini ekleyeyim :)

haydi cremaaa haber bekliyoruz :)
</linkz>

kızlar günaydın.dün gece saat 1e kadar pede tek bir damla bile gelmedi.şimdi uyandım gece gelmiş biraz ama gidip test alıp yapıcam.dua edin noollluuuurrr dua edin

ayyy kızlar benim adet sancıları 1 hafta kalalı başladı sol kasığım batıyor karnım patlayacak gibi sankii......
aman benimm pc kafayıı yediii cnmm bendee aynııı konumdayımm yaa belli ettii kendinii adetimm geliyooo :(

- - - Updated - - -

kızlar günaydın.dün gece saat 1e kadar pede tek bir damla bile gelmedi.şimdi uyandım gece gelmiş biraz ama gidip test alıp yapıcam.dua edin noollluuuurrr dua edin
cnmm dualarımızzz seninlee tatlımm umarımm o yerleşmee kanamsıdırr

Geri