Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sakın moralini bozma canım inşallah sana doğum günü hediyesi olur :)
kızlar progestan kullanan varmı ne için kullanılıyor?

lüteal faz denen bebeğin rahme yapışacaağı dönemde poregreton hormonunda eksikliğe bağlı düşük ihtimalini azaltmak için tedbir amaçlı kullanılıyor bende kullanıyorum 16 haftaya kadar kullanılabiliyor bu kanamayı falan engellemek için diye düşünebilirsin canım...

canım bunda düşük riski oldugundan korkuyorum bnde anlamadım önceden böyle olmamıştım

canım sen şu düşük tehtidini aklından çıkar yat bir güzel hiç bir şey yapma bak benim arkadaşımın biri o kadar ciddi bir kanama yaşadıkı 5.ayında evde inek kesmişsin gibiydi ama bebği gayet sağlıklı doğurdu takma kafana bunları insan dilinden çıkanla sınav olunur...

Nurcum sagol insallah oyle olur..evet doktor banada verdi eger test positif olursa gunde 3 tane kullanicam insallah..evet dusuk ihtimali daha az oluyormus ozaman

kızlar doktordan geldim.. tahmin ettiğim gibi aşılama pazartesi olacak.. dualarınıza ihtiyacım var.. mevlanam korkma Rabbim isterse verir bende kızlara katılıyorum hem yumurtlama çatlatma iğnesinden 36 saat sonra oluyormuş.. hiç korkma inşallah bu mübarek aylarda gelecek bebişlerimiz..

canım sen şu düşük tehtidini aklından çıkar yat bir güzel hiç bir şey yapma bak benim arkadaşımın biri o kadar ciddi bir kanama yaşadıkı 5.ayında evde inek kesmişsin gibiydi ama bebği gayet sağlıklı doğurdu takma kafana bunları insan dilinden çıkanla sınav olunur...

canım ya benim ayın 10da beta hcg 219.10 şimdi 1500 falan olmuşmudur?

Felicyacim sagol tatlim insallah bebegin gelir dualarim hepinizle birbirimize yapabilecegimiz tek sey dua etmek zaten..insallah hersey gonlunce olur cnm benim

- - - Updated - - -

Hadi ya bendemi baslasam hemen belki daha faydali olur..

Felicyacim sagol tatlim insallah bebegin gelir dualarim hepinizle birbirimize yapabilecegimiz tek sey dua etmek zaten..insallah hersey gonlunce olur cnm benim

- - - Updated - - -

Hadi ya bendemi baslasam hemen belki daha faydali olur..

bilmiyorum ki canım ya bizimki biraz garantici , zararı olsa başlatmazdı herhalde ama sen bilirsin

Geri