Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ya benim ayın 10da beta hcg 219.10 şimdi 1500 falan olmuşmudur?
ayın 10nda mı yaptırmıştın son testi pazartesine 2000i geçmiş olur diye hesaplıyorum ama daha da artmış olabilir bu bebeğin durumu annenin durumu her şeye göre değişiyor belli olmaz şimdi daha geçmemeiştir büyük ihtimalle ama yaklaşmıştır 1000lere canım

bilmiyorum ki canım ya bizimki biraz garantici , zararı olsa başlatmazdı herhalde ama sen bilirsin

tatlım progesteron normal şartlarda adet döngüsünün 14. gününden itibaren her ay annede yükselir ve eğer hamile kalınmışsa o ay düşmeden yükselmeye devam eder yani aslında normalde vücutta var ama bazen annelerin hormonu yetersiz olabiliyor onun için takviye amaçlı veriliyor yani kullanılmasında bir sakınca olmaz zaten olan bir hormon... mevlanacım ama doktor gerek duymadıysa ihtiyacın yoktur herhalde

ayın 10nda mı yaptırmıştın son testi pazartesine 2000i geçmiş olur diye hesaplıyorum ama daha da artmış olabilir bu bebeğin durumu annenin durumu her şeye göre değişiyor belli olmaz şimdi daha geçmemeiştir büyük ihtimalle ama yaklaşmıştır 1000lere canım

tamam canım ewet ayın 10unda gitmiştim inş yükselmiştir bebişimi görürüm bu sefer gidişimde

Cok sagol cnm ben normalde adet olmadigim zamanlarda kullaniyordum hapi ismi duphaston sizinkiler ne kizlar..ama benim tek problemim sinir en ufak seylere parliyorum:( buda beni cok kasiyor

Yakisiklim cnm sendemi klomenle hamile kalmostin?? Bugun igneyi vurulali ikonci gun ve kasiklarim cok agriyo heran yerinden cikacak gibi birde ben hayatta kabiz olmam malesef dunden beri kabizim ignenin yan etkisi olabilirmi?? Daha once pregnyl vurulmustum hic yan etkisi yoktu bukez otrivelle oldum ve cok yan etkisini goruyorum..Napalim katlanicaz artik

kızlar doktordan geldim.. tahmin ettiğim gibi aşılama pazartesi olacak.. dualarınıza ihtiyacım var.. mevlanam korkma Rabbim isterse verir bende kızlara katılıyorum hem yumurtlama çatlatma iğnesinden 36 saat sonra oluyormuş.. hiç korkma inşallah bu mübarek aylarda gelecek bebişlerimiz..
canım inşallah herşey gönlünce olur benimde önümüzdeki ay olacak galiba aşılama süreci nasıl işliyor şimdiye kadar ne yaptın beni bilgilendirir misin:hmm:

Yakisiklim cnm sendemi klomenle hamile kalmostin?? Bugun igneyi vurulali ikonci gun ve kasiklarim cok agriyo heran yerinden cikacak gibi birde ben hayatta kabiz olmam malesef dunden beri kabizim ignenin yan etkisi olabilirmi?? Daha once pregnyl vurulmustum hic yan etkisi yoktu bukez otrivelle oldum ve cok yan etkisini goruyorum..Napalim katlanicaz artik

canım bende klomenle hamile kaldım ama çatlatma iğnesi vurulmadım hiç yani etkilerini bilmiyorum

Geri