Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim hesabıma göre 5+5 günlük hamişsin.kafanı takma.geç döllenme olmuştur.benimde öyleydi.kesem çok küçüktü ama şimdi kızım tosun gibi oldu.19. haftam bitecek yarın :) ve 3 aya yakın ultrasonla gözükmedi ufaklığım.alttan bakıp gördük hep.içini rahat tut canım.rabbimin izniyle bişi olmaz tamam mı.

canım peki 5+3 veya 5+5 ne anlama geliyo

Slm canım, ben hiçbir belirti yaşamamıştım.
Sadece göğüs sızlaması olmuştu, tabi onunda farklı bir sorundan kaynaklandığını düşünmüştüm...

sağol canım, ben bu ay çatlatma iğnesi yaptırdımda 10 gün önce, önemli günlerde geçti şimdiye rahim içine yerleşiyo olması gerekiyo olduysa, ama ne bir kasıklarda batma ne bişey hiçbişey yok :(

kızlar ben geldim bugün hastaneye gittim kese göründü ama çok küçük dedi doktor 5+3 yazdılar bide 4 haftalık falan dediler neden öyle anlamadım benim... son adet tarihim 12 haziran kafam karıştı simdi

nasıl oluyo:shootout:
benimde son adet tarihim 9 haziran 6+2 olduğumu düşünüyorum her hafta doktora gidiyorum hepside farklı doktora gittim ..geçen hafta kese göründü..bu hafta başka bir doktora gittim göremedim falan dedi bende geçen hafta gördük keseyi söyleyince tekrar baktı zorla buldu..ben kalp atışlarını merak ettim dedim kesenin içinde birşeyler var amanet değil haftaya gelin dedi çıldırttı beni.alttan bakayım dedi izin vermedim ben korkuyorm bebeğe bişey olacsk diye baktırmadım..sen neakadar aralıklarla doktora gidiyorsun?

Geri