Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hayırlısı olsun hepimiz için arkadaşlar. ben geçen sefer sadece 1 kez ilişkiy girmiştim ve aklımda hiç hamilelik yoktu şimdiyse karı koca onunla yatıp onuna kalkıyoruz maşallah

Hayırlısı olsun hepimiz için arkadaşlar. ben geçen sefer sadece 1 kez ilişkiy girmiştim ve aklımda hiç hamilelik yoktu şimdiyse karı koca onunla yatıp onuna kalkıyoruz maşallah

Zaten psikolojinin rahat olması ve kafaya takmamak en önemli koşul... Babam (doktor) bana "sürekli acaba hamile miyim, hamile kalacak mıyım diye düşün aferin kızım, bu en iyi doğum kontrol yöntemidir" der. Hormonları stres çok kötü etkiliyor o yüzden rahat olmak lazım. Öbür türlü yumurtalıklara da zarar veriyorsun. Hayırlısı olsun diyip işi oluruna bırakmak lazım. Ben aylarca çok stres yaptım, kafama takıp durdum hep. Halbuki stres gebe kalabilme şansını en çok düşüren faktörlerdenmiş.

bence de kafaya taktığımız zaman olmuyor. benim teyzemin kıızı ilk oğlından sonra 7 sene bekledi olmadı. en sonunda ümidi kestiler ve hiç düşünmeden ilişkiye girmişler ve şimdi 1 aylık hamile allah isteyen herkese versin. kimseye özlem yaşatmasın

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR BEN 10+2 GÜNLÜK OLDUMM ... BEBEĞİMİN ELİNİ AYAGINI POPOSUNU BAŞINI KALP ATISINI GÖRDÜM.. ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN.. AMA GEÇEN HAFTA EVİMİZE HIRSIZ GİRDİ BENİM ÇANTAMI ÇALDI VE BEBEĞİMİN İLK ULTRASON RESİMLERİ GİTTİ.. 3 MARTTA YİNE GİDECEĞİZ.. BENDE GUATRI ÇIKTI UMARUM SORUNSUZ OLURR BEBEĞİM VE HAMİLELİİM... BU ARADA EVDEN ÇOK KORKTUGUM İÇİN TASINIYORUZZ SEHRE UZAK FAKAT EŞİMİN DAYISININ EVİ 11, KAT VE 2 YIL 250 YTL OTURACAZ.. YAA BÖYLE YÜKSEK OTURAN VARMI ZARARI YARARI NEDİR.. EV 145 m2 ÇOK BÜYÜK TEK EKSİK YÜKSEK İŞTE.. ALLAHIM TÜM BEBEK İSTEN ARKADAŞLARIMA ELİ AYAGI DÜZGÜN SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLÜ EVLADLAR NASİP ETSİN KİMSENİN KUCAGINI BOŞ KOYMASIN RABBİM.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR BEN 10+2 GÜNLÜK OLDUMM ... BEBEĞİMİN ELİNİ AYAGINI POPOSUNU BAŞINI KALP ATISINI GÖRDÜM.. ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN.. AMA GEÇEN HAFTA EVİMİZE HIRSIZ GİRDİ BENİM ÇANTAMI ÇALDI VE BEBEĞİMİN İLK ULTRASON RESİMLERİ GİTTİ.. 3 MARTTA YİNE GİDECEĞİZ.. BENDE GUATRI ÇIKTI UMARUM SORUNSUZ OLURR BEBEĞİM VE HAMİLELİİM... BU ARADA EVDEN ÇOK KORKTUGUM İÇİN TASINIYORUZZ SEHRE UZAK FAKAT EŞİMİN DAYISININ EVİ 11, KAT VE 2 YIL 250 YTL OTURACAZ.. YAA BÖYLE YÜKSEK OTURAN VARMI ZARARI YARARI NEDİR.. EV 145 m2 ÇOK BÜYÜK TEK EKSİK YÜKSEK İŞTE.. ALLAHIM TÜM BEBEK İSTEN ARKADAŞLARIMA ELİ AYAGI DÜZGÜN SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLÜ EVLADLAR NASİP ETSİN KİMSENİN KUCAGINI BOŞ KOYMASIN RABBİM.
cnm hamilelğin inşallh sorunsuz biter guatr hakkın da pek bir bilgim yok ama doktarun tabiki de sana yetrli bilgiyi verecektr
evine hırsız girmesine ve şu durum da taşınacak olmana çook üzüldüm ama hakkın da hayırlısı ne ise olsun diyoruum
bnde yüksek katta oturuyorum ve kızm 2,5 yaşında çok hareketli sürekli takip ve dikkat edersen bişey olmaz
zaten sennkii 2 yaşına gelinceye kadara bir tehlike teşkil etmez ama sen yinede dikkat et cnm

canım çok geçmiş olsun evinize hırsız girmiş allah sağlıklı kucağınıza almayı nasip eder bırak ultrason fotoları gitsin.. karnında sapasağlam olması daha güzel .

bende istiyom ilk çocuğum 8 yıl önce doğdu şimdik gene istiyom inşallah olur.
çalışmalar tam gaz şimdilik...

selam melekler nasilsiniz. yenilikler varmi. bende malesef yok bu ay daha adet görmedim 26sinda gelmesi gerekiyordu ama gelmedi. hamis oldugumuda düsünmüyorum cünkü gecen ay da düzensiz gelmisti. benim gibi düzensiz adet yasayan varmi. bu cok moralimi bozuyo :-(((((((((((

Geri