Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

OK 31 marttan itibaren mantıken bekliyor olmamız lazım, peki bu ayın dışında periyodların kaç günde bir oluyordu?

kızlar bisi sorcam klomen kac ay kullanıla bilio benim 3 cü olcakta zararı olurmu ki aranızda kullanan varmı

slm kıslar bugünde olmadım adet:)mevsim değişikliğinden filanda adet siklusu değişebiliyor..fazla umutlanmak istemiyorum zaten birşeyde hissetmiyorum..Allah'tan hayırlısı beklemeye devam..

yaa kardelenimmmm hadi hayırlısı bakalım canımıcım yaa ama belli olmazki hissetmeye de bilirsin yani bak Ciel de hissetmemişti Tatlı bela da dualarım seninle canım hadi bakalım hayırlısı kaç gün geçti bu araadaaaaaa :)

kızlarrr günaydınnnnn...Doktordan geldim.Klomen vermişti geçen ay kullandım bitti kontrole gitmiştim..2 tane nur topu gibi folikülüm var :) biri 17 mm diğeri 12 mm....Bugünden itibaren gün aşırı çalışmalar var :) dua edin canlarım,hayırlısıyla nasip etsin Allahım...
ayyyyyyyy canım yaaaaaaa çok sevindimmmm :deli: hadi bakalım ful gaz çalışmalara devam bak ilişkiden sonra sakın hemen ayağa kalkma yat hatta şu yap yat hamile kal taktiğini uygula poponun altına yastık koy vajinal duş alma ayaklarını duvara daya :D:D şimdilik bu kadar hadi bakalım rast gele bacım :çapkın: ya tutaarsaa yaa tutarsaaaaaaa :deli: dualarımdasın canımcımmm:kiss:

Canlarım Asicim lavinyam nasılsız?Her kese hayırlı güzel gunler diliyorum.,,,

canımcımmm hoşgeldinnn :kiss: iyiyimm hayatım sen nasılsınnnnnnn nasıl gidiyo çalışmalar bir gelişme varmı bakalım :D:D

selam kızlarr ayy ne güzel yaa hamilelerimiz artıyor Allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın inşallah CİEL ciğim hayırlı uğurlu olsun bebeğin CANIM inşallah sana ve eşine mutluluk evinize bereket getirsin darısı isteyen herkesin başına inşllh....

aminn inşallahhh bitanemmmm darısı bizlerin başına dimi ama :kiss:

yok tatlım üzülmüyorum bi gün olcak kesin biliyorum tekrar kist olmuştur diye korkuyorum bundan 5 ay öncede aynısı olmuştu çünkü bakalım yarın belli olur cnm RABBİM KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN EVLAT SEVGİSİYLE DOLDURSUN İNŞLLH ...AMİNN

ecemm yaa git bakalım cuma günü öğrencez hepsini hayatım :kiss: inşallah bişey çıkmaz hadi bakalım hayırlısı olsun üzme canını iyi düşünelim iyi olsun dimi ama :D:D

tatlım ben yapmıyorum ovulasyon testi falan iki kere yaptım ama bana göre değil ateş falan ölçmeyi de bıraktım oluruna bıraktım yani Allah verecekse zaten verecek düzenli ilişki tek yöntemim :) zaten şubattan bu yana korunmuyoruz çok olmadı nasipte varsa inşallah Allahın izni ile olur ya sende kasıklarında ağrı oldu mu ya da akıntı falan nasıl farkettin adet gecikmesi haricinde :)

kıs nie bıraktın ovülasyon testini :D:D ateş ölçmeye erindinmi ben öle olmuştum :D:D unutuyodum ölçmeyi :D:D hayırlısı olsun canım inşallah ne diyelim:kiss:

bende gecikme dışında pek birşey olmadı, aynı adet olacak gibi ağrım başladı 5-7 gün öncesinde birde akıntım başladı ama bunlar hep olurdu hatta üfff yine adet gelio dedim, sonra 1-2 gün gecikince idrar testi yaptım - çıktı yine yok psikolojim bozuldu herhalde ondan bu kadar gecikio dedim kendi kendime :( sonra toplam 5 gün geçince (28 gün olarak hesaplarsan gecikmeniin 5. gününde) kan testi yaptırdım onda çıktı ama değerim düşüktü, pazartesi tekrar yaptırdım 2'ye katlama olmuş ama yinede düşük diye dr cuma - cumartesi gel öyle bakalım garanti olsun dedi :( hala kendimi hamile hissetmiyorum bebeğe bir şey olsaydı kanamam falan olurdu değil mi??

heralde canım Allah korusun düşündüğün gibi kötü bişey olsaydı belli olurdu kanaman olurdu ağrıların olurdu korkma sen :D:D Allah izin verirde kalp atışlarını duymaya gittiğinde ozaman anne olduğunu içinde bir can taşıdığını hissedeceksin bitanem Rabbim fasulyemizi sizlere bizlere bağışlasın inşallah :D:D

OK 31 marttan itibaren mantıken bekliyor olmamız lazım, peki bu ayın dışında periyodların kaç günde bir oluyordu?

canım şöyle söyleyeyim benim adetlerimin net bir tarihi yoktu ama en fazla 33 günde bir oluyordu şöyle ki kasım 17 ,aralık 12 ,ocak 15 te oldum şubatta belirtileri oldu ama olamadım söktürücü ile 3 martta oldum

yaa kardelenimmmm hadi hayırlısı bakalım canımıcım yaa ama belli olmazki hissetmeye de bilirsin yani bak Ciel de hissetmemişti Tatlı bela da dualarım seninle canım hadi bakalım hayırlısı kaç gün geçti bu araadaaaaaa :)

ayyyyyyyy canım yaaaaaaa çok sevindimmmm :deli: hadi bakalım ful gaz çalışmalara devam bak ilişkiden sonra sakın hemen ayağa kalkma yat hatta şu yap yat hamile kal taktiğini uygula poponun altına yastık koy vajinal duş alma ayaklarını duvara daya :D:D şimdilik bu kadar hadi bakalım rast gele bacım :çapkın: ya tutaarsaa yaa tutarsaaaaaaa :deli: dualarımdasın canımcımmm:kiss:

canımcımmm hoşgeldinnn :kiss: iyiyimm hayatım sen nasılsınnnnnnn nasıl gidiyo çalışmalar bir gelişme varmı bakalım :D:D

aminn inşallahhh bitanemmmm darısı bizlerin başına dimi ama :kiss:

ecemm yaa git bakalım cuma günü öğrencez hepsini hayatım :kiss: inşallah bişey çıkmaz hadi bakalım hayırlısı olsun üzme canını iyi düşünelim iyi olsun dimi ama :D:D

kıs nie bıraktın ovülasyon testini :D:D ateş ölçmeye erindinmi ben öle olmuştum :D:D unutuyodum ölçmeyi :D:D hayırlısı olsun canım inşallah ne diyelim:kiss:

heralde canım Allah korusun düşündüğün gibi kötü bişey olsaydı belli olurdu kanaman olurdu ağrıların olurdu korkma sen :D:D Allah izin verirde kalp atışlarını duymaya gittiğinde ozaman anne olduğunu içinde bir can taşıdığını hissedeceksin bitanem Rabbim fasulyemizi sizlere bizlere bağışlasın inşallah :D:D

asiciğimmm :) kıs senin paylaşımlarını okumak bayağı bir sürüyor toplu yazıyorsun ya :) tatlım ben ateşimi düzenli ölçüyorum sorun sıkıntı yoktu ama bununla yormak istemedim kafamı ovulasyon testine gelince yine aynı şekilde hep bunu düşünmek istemediğim için bıraktım öyle işte şimdi de böyle bazı şeyler hissediyorum bence olmayacak ama psikolojimi bir türlü düzeltemedim herşeyi hamilelik olabilir mi diye yoruyorum eğer ki bu kasık sancıları ve akıntı hamilelik değilse idrar yolları ile ilgili bir problem ki bu isteyeceğim en son şey olur :(

asiciğimmm :) kıs senin paylaşımlarını okumak bayağı bir sürüyor toplu yazıyorsun ya :) tatlım ben ateşimi düzenli ölçüyorum sorun sıkıntı yoktu ama bununla yormak istemedim kafamı ovulasyon testine gelince yine aynı şekilde hep bunu düşünmek istemediğim için bıraktım öyle işte şimdi de böyle bazı şeyler hissediyorum bence olmayacak ama psikolojimi bir türlü düzeltemedim herşeyi hamilelik olabilir mi diye yoruyorum eğer ki bu kasık sancıları ve akıntı hamilelik değilse idrar yolları ile ilgili bir problem ki bu isteyeceğim en son şey olur :(

yetişemiyorum ki hızınıza hahaha anladım canım işte daha öncede dediğimiz gibi kafayı rahatlatmak önemli ama onu da biz yapamıyoruz. bende öleyim bu ay nedense içimde sanki hamişmişim gibi bir his oluyor hatta iş yaparken falan diyorum ama dikkat et aman dikkaet et hani hamileler sakınırya kendini öle geçen ayda öleydim ama bişey yoktu yine psikolojik benimkisi yani:hıms: ne diyelim hayırlısı olsun. ozaman 30 martı bekleyelim senin için inşallah düşündüğün gibi kötü bişey değildir de süprüz olur bize de :D:D

kızlar bisi sorcam klomen kac ay kullanıla bilio benim 3 cü olcakta zararı olurmu ki aranızda kullanan varmı

canım ben bu ay ilk defa kullandım ama bildiğin kadarıyla bazen kiste sebep olabildiği için üç ayın sonunda bazen dinlendirebiliyorlar bir iki ay kullanmayıp sonra kullanmayı tavsiye eden doktorlar var ama önemli olan sen de nasıl bir etki bıraktığı yani doktorun takip ediyorsa en iyisini o bilir folikül oluşup oluşmadığını ne kadar büyüdüğünü takip ediyorsa doktorun riskli bir durum olursa bıraktırır zaten için rahat tut sen inşallah iyi olur her şeyy:D

canım eğer idrar yolu ile ilgili soru yaşadığını düşünüyorsan bol bol su iç ve idrara sıkışmayı bekleme sık sık tuvalete git bu sayede enfeksiyon oluşma riskini azaltırsın ikincisi perine hijyeni çok önemli bazı hastalırmdan duymuştum sabunla falan yıkayanlar varmış genital bölgesin bu da oranın florasını bozar ve enfeksiyona yatkınlığı artırır, bir de duş la yıkan oturarak değil ve kesinlikle vajinal duş yapma (bunlara gebe arkadaşlar da dikkat ederlerse daha az mantar ve idrar yolu enfeksiyonu sorunu yaşarlar inşallah)Ah işte meslek aşkı nerde olsa vazgeçemiyorum anlatmaktan:) lütfen yanlış anlamayın belki bliyorsunuzdur ama hatırlatmakta fayda var diye düşündüm

Geri