Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar biliyosunuzki 4 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 5. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA................ 6 haftalık oldu meleğimiz :kiss:

2) yasmin nil......................

3) bur_ay...................
4)Ciel...............................:deli: :kiss: cnm arkadaşım tebrikler

ADET BEKLEYENLERİMİZ

koyusiyah......................6-7-8-9 nisan

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan

fatma2...................................9 nisan

selamet................................10 nisan

gul-guzeli............................ 13 nisan

essenn..................................14 nisan

LaViNYaM.............................15 nisan
smi%20%2811%29.gif

defne defne..........................16 nisan

shekerr hale.........................20 nisan

dilekdenizi...............................20 nisan

Ceylangözlü............................22 nisan

pelinifl.....................................23 nisan

melek24..................................25 nisan

ece naz..............................27-28 nisan

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

canım 5. olarak da beni ekleyebilirsin...:) bu ay ilk defa bu topiği takip ettim ve çok şükür uğurlu geldi...bugün kan testi yaptırdım ve bhcg 527 çıktı çok şükür.Rabbim isteyenn herkesee ama herkese bu duyguyu tattırsın inş....

meraba arkadaşlar.. bi sorum olucak.. 2 aydır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz... adetime bir hafta kala göğüslerim çok şişti ve özellikle geceleri çok acıdı dokunamadım.. ara ara kasıklarıma adet olucakmışım gibi çok ağrıdı... şuan adetime 2 gün var ve dünden beri sağ kasığım acayip bi şekilde batıyo.. lütfen yardımca olun sizce adet mi olucam yoksa hamile olabilir miyim? içinizde bu belirtileri yaşıyan oldu mu? birde hamile olan arkadaşlar aranızda sivilce çıkan oldu mu?

canım 5. olarak da beni ekleyebilirsin...:) bu ay ilk defa bu topiği takip ettim ve çok şükür uğurlu geldi...bugün kan testi yaptırdım ve bhcg 527 çıktı çok şükür.Rabbim isteyenn herkesee ama herkese bu duyguyu tattırsın inş....

canım çok sevindim ya inşallah sağlıklı sıhhatli bir gebelik geçirirsin rahatca doğum yaparsın:D ve sağlıklı hayırlı huzurlu bir bebeğiniz olur inşallah çooook sevindim:D

ayşe cim herkesin hamilelik belirtileri farklı oluyor galiba inşallah hamilesindir canım ama acele etme test yapma konusunda idrar testi zaten hemen çıkmaz kan testini de bir kaç gün geçsin öyle yaptır bu ay bende aynı belirtileri yaşadim ama maalesef test yaptırmaya bile kalmadan adet oldum:( test yaptırıp da sonucu negatif görmenin ne yorucu/yıpratıcı bir şey olduğunu yakinen biliyorum hayırlısı olsun bakalım
inşallah hamişsindir:D

neeeeeeeeeeeee ciddimisinnnnnnnnnnnnnnnnnnn:deli: ayyyyy çok sevindim canım yaaa allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin inşallahh bak uğurlu geldi topik sanada Rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin inşallah darısı bizlere:kiss: canım sen nezamandır istiyordun bebek hamile kalmak için neler yaptın bir sorunun varmıydı anlatırmısın bizeeeeeeeeeeee:deli:

meraba arkadaşlar.. bi sorum olucak.. 2 aydır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz... adetime bir hafta kala göğüslerim çok şişti ve özellikle geceleri çok acıdı dokunamadım.. ara ara kasıklarıma adet olucakmışım gibi çok ağrıdı... şuan adetime 2 gün var ve dünden beri sağ kasığım acayip bi şekilde batıyo.. lütfen yardımca olun sizce adet mi olucam yoksa hamile olabilir miyim? içinizde bu belirtileri yaşıyan oldu mu? birde hamile olan arkadaşlar aranızda sivilce çıkan oldu mu?

canım merhaba hoşgeldin aramıza adetine ne kadar var ? daha çok yenisin umarım fazla bekletmez bebişin seni yanlız adet ve gebelik belirtileri birbirine çok benze bencede adetini bekle ancak ozaman öğrenebilirsin adetine ne kadar var sen onu bir yaz bakalım :) hadi hayırlısı olur yanlız baştan söleyim bu site uğurlu :D:D

teşekkür ederim cnm hayır ben 2 kere test yaptım çıkmadı ama ben en son şubat 25 de adet oldum ve bnm adet düzenim 24 güne bir bugün sağlık ocağına gittim hesapladılar daha idrarda çıkması için 2 günüm varmış ama yarın gidip kan testi vercem hayırlıdı bu arada bnm ilk değil 2 cimcimem var

Geri