Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım ya hastaneye gitdim yarın sabah gel dedi öğlen bakmıyoruz dedi.eve gelince bari bir test alıyım dedım eczane kiralık olmuş yanı kapanmiş.moralim bozuldu ya .neden böyle oldu hiç bir işim alınmadı.yarın bidaha gidiyorum hastaneye inşeAllah alınır bu defa

canım benim ya üzülme:kiamam: inşallah iyi olur yarına kadar bekleriz bizde annesi inşallah bebişin gelmiştir bu ay inşallah hamişsindir canım ya :D kız ben seni çok seviyorum ya çok tatlısın canım benim:kiss:

şey o diğer topiktekiler daha çok face de görüşüyorlarmış onu diyosan ben facein ortamını pek sevmiyorum güzelim ya msn falan da pek girmem önce çok girerdim bir de ben pc başında oturmayı pek sevmiyorum ama buraya üye olduktan sonra pek kalkmaz oldum o ayrı:haha: bu benim üye olduğum ilk forum ortamı sevdim ondan burdayım açıkcası:deli:

şey o diğer topiktekiler daha çok face de görüşüyorlarmış onu diyosan ben facein ortamını pek sevmiyorum güzelim ya msn falan da pek girmem önce çok girerdim bir de ben pc başında oturmayı pek sevmiyorum ama buraya üye olduktan sonra pek kalkmaz oldum o ayrı:haha: bu benim üye olduğum ilk forum ortamı sevdim ondan burdayım açıkcası:deli:
bende sevmiyorum canım eşim satlarca oturur pc başında sıkılmıyoda ben 1 saatdan fazla oturamıyorum.bu gun 2 tane civciv aldim çok tatlılar .onlarla oynadım durdum.birde akvaryumum var 200 tane balık var akvaryumu temizledim çok zor iş ya.anca bitirdim girdim bura

bende sevmiyorum canım eşim satlarca oturur pc başında sıkılmıyoda ben 1 saatdan fazla oturamıyorum.bu gun 2 tane civciv aldim çok tatlılar .onlarla oynadım durdum.birde akvaryumum var 200 tane balık var akvaryumu temizledim çok zor iş ya.anca bitirdim girdim bura

canım ben çikıyım sende derslerne bak.kendini çok yorma dinlen.Allaha emanet ol öptümmmmmmmmm

canım ya ne tatlıdır şimdi o civcivler sen kendi civcivinlede oynarsın inşallah zamanı gelince canım benim sende allah a emanet ol bende öptüm canım inşallah dikkat etmeliyim zaten artık az kaldı okulu bitiriyimde artık bu yoğunluk bir bitsin hayırlısıyla hoşçakal canım benim:kiss:

Geri