Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bir şeyi 40 defa sölersen olurmış hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim :deli::deli::deli:

bir şeyi 40 defa sölersen olurmış hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim hamişim :deli::deli::deli:

hahaha o zaman benim yerime de söle :D:D

kızlar dileğin testi burda az önceki dünki olanmış bunda bariz belli çizgi ayy çok heyecanlanfdmm yaa:deli:

aaaa.JPG-13b.jpg

evet gercektende silik görünüyo kac dk içinde aldı sonucu acaba yani bekledikce zaten cizgi cıkıyo orda önemli olan ilk 5 dk sonucu önemli

arkadaşlar merhaba, öncelikle Allah hepimizi meleğine kavuştursun inşallah. Size bir sorum olacak, son adet tarihim 30 marttı, bu tarihten 1 hafta sonra progestan isimli ilacı verdi doktorum, düşük ihtimalini önlemek için, günde 2 adet akşam yatarken içiyorum. Sorum şu; acaba bu ilaç adet döneminde kanamayı azaltır veya rengini değiştirir mi? bende bir sürü gebelik belirtisi vardı, 2 gün önce lekelenmem oldu, bugün 3. gün ama hala kanama miktarı artmadı ve rengi kahverengi gibi,katı geliyor. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen, hepinize selamlar..

esrafirullah da yapma böle valla biz hamiş kalmak için canımız cıkıyo strese giriyoz sen elde etmişsin Allah korusun bişi olmasın bak zor yapılıyo bu iş :D:D
ağzını öpiyim lavişim iyi dedin valla(yani lafın gelişi öpiyimhahaha)

tamam sen şimdi hamişsin şimdide 40 kere hamişler hamişler de bakiyim
arkadaşlar merhaba, öncelikle Allah hepimizi meleğine kavuştursun inşallah. Size bir sorum olacak, son adet tarihim 30 marttı, bu tarihten 1 hafta sonra progestan isimli ilacı verdi doktorum, düşük ihtimalini önlemek için, günde 2 adet akşam yatarken içiyorum. Sorum şu; acaba bu ilaç adet döneminde kanamayı azaltır veya rengini değiştirir mi? bende bir sürü gebelik belirtisi vardı, 2 gün önce lekelenmem oldu, bugün 3. gün ama hala kanama miktarı artmadı ve rengi kahverengi gibi,katı geliyor. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen, hepinize selamlar..
canım benim merhaba öncelikle bu soruya cevapverebilmek için daha önceki regl kıvamını ve kanama çokluğunu bimek gerek.eğer hep normal regl olduysan yani şakırşakır buseferki fazla regl gibi gelmedi bana.böyle durumlarda benim aklıma ilk yerleşme kanaması geliyo hayırlısı olsun inşallah canım:)

ilacların hepsi adete etki eder diye biliyorum ben mesela başım ağrıdığı için ağrı kesici aldım adetimde hemen kesmişti bi ara yani etki edebilyio adete ilaclar

Geri