Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar biliyosunuzki 10 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 11. hamişimiz kim olacak
HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
19 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
18 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................16 hafta oldu minik oğluşumuz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 15 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
15 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım.........................
Canım Tebriklerrrr...:kiss:(11 mayıs d.g)

11) shekerr hale..................... 5 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss: :deli:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

almire...................................19 mayıs????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran ????(21 nisan d.g)

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????(20 mayıs d.g)

suzuu...................................27 haziran

LaViNYaM.............................30 haziran(7 ocak d.g)

esgiii.....................................2 temmuz

defne defne.........................3 temmuz(17 kasım d.g)

koyusiyah.............................4 temmuz

pelinifl..................................9-10 temmuz

destinydestiny.....................10 temmuz

gul-guzeli............................ 9 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

esmayim.............................31 temmuz

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:
laviş bebişlerimiz hep erkek çıkıyor maşallah rabbim sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin bizede nasip eder inş hayırlısıyla of ya ben kürtajdan sonra hiç adet olmadım nolcak benim bu halim

herkese merhaba kızlar.benim2 gün sonra falan sürpriz beklediğim gün deyim ben ona :) kasığımda batma var ama böyle tek tarafı değil genel olarak tüm kasığıma bıçak saplanır gibi oldu.çok afedersiniz gaz sancısı gibi.gelelde arkadaşlar tek sağ yada sol demişler ama benim genel batıyo bi belirti olabilirmiki acaba yav :)

olabilir cnm bide herkesten herkese farklılık gösterebilir sen son ana kadar şüphe et inşş hamilesindir:tik: olmasa da üzülme cnm

:süpürge::süpürge::süpürge:hoşçakalııınnnnn ben gidiyoruuummmmm:deli: kendinize çooook iyi bakın döndüğümde hep güzel habeler almak ümidiyle:oppucuk:

hadi bakalım hayırlı güzel mutlu tatiller sana :D:D

bebeğimin adını yıldırım beyazıd koyacağız :) :) adı gibi olsun diye :)

maaşallah Yıldırım Beyazıd efendiye :D:D

laviş bebişlerimiz hep erkek çıkıyor maşallah rabbim sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin bizede nasip eder inş hayırlısıyla of ya ben kürtajdan sonra hiç adet olmadım nolcak benim bu halim

cnm dr a göründünmü böyle olmaz ama değilmi anormal bir durum var adet olmadıysan dr a görün derim ben ....He valla oğluşlarımız olacak bunların içine bir kız lazım ama demi :D:D

slm kızlar düşük yapalı 1 hafta oldu sanrıım yumurtlama dönemim başladımı ne anlayamadım .. 3 gündür akıntım var aynı yumurtlama dönemindeki gibi..geçen hafta cumartesi gün kanamam olmuştu pazar kesildi düştü dedim.. doktorda öle söylüyor son değirim 6.37 di 4 gün önce.. herşey normal adet gibi benim sormak istediğim düşüğü kısa sürüp normal akıntısı başlayan oldumu

cnm dr a göründünmü böyle olmaz ama değilmi anormal bir durum var adet olmadıysan dr a görün derim ben ....He valla oğluşlarımız olacak bunların içine bir kız lazım ama demi :D:D
evet canım normal değil benim ilk kürtajdan sonrada aynı sorun oldu 8 ay olmamıştım rahmim çok hassas olduğu için yapışma oluyor ancak rahim filmiyke açıldı dr netten yazdım haber bekliyorum bakıym ne diyecek. bu dediğin gibi bukadar oğluşlaran arasına bi kız yapmak lazım neyse nasip olursa bizde kız yapalım

lavinyam benim kuzum 20 haftalık oldu kuzum yaa hiç durmuyor maşallah ona kıpır kıpır bebeğim benimm..

ayy maaşallah yesinler onu annesi sağlıklı olsunda kıpır kıpır durmasın hiç:D:D

evet canım normal değil benim ilk kürtajdan sonrada aynı sorun oldu 8 ay olmamıştım rahmim çok hassas olduğu için yapışma oluyor ancak rahim filmiyke açıldı dr netten yazdım haber bekliyorum bakıym ne diyecek. bu dediğin gibi bukadar oğluşlaran arasına bi kız yapmak lazım neyse nasip olursa bizde kız yapalım

inşş cnm hayırlısı olsun bakalım ne olacak stres yapma fazla herşey olacağına varır

lavisim benim bi hatam oldu bebisim konusunda bebisimi doktor 15 haftalik yazmis defterine benim oglum suan 16 degil 17 oldu teyzesi düzeltelim dedik :):)

hımm anladım cnm tmm düzelteyim ben :) teyzesi yesin onu :)

kıslar biliyosunuzki 10 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 11. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
20 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
18 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................16 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 15 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
17 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım.........................
Canım Tebriklerrrr...:kiss:(11 mayıs d.g)

11) shekerr hale..................... 5 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss: :deli:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

almire...................................19 mayıs????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran ????(21 nisan d.g)

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????(20 mayıs d.g)

suzuu...................................27 haziran

LaViNYaM.............................30 haziran(7 ocak d.g)

esgiii.....................................2 temmuz

defne defne.........................3 temmuz(17 kasım d.g)

koyusiyah.............................4 temmuz

pelinifl..................................9-10 temmuz

destinydestiny.....................10 temmuz

gul-guzeli............................ 9 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

esmayim.............................31 temmuz

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

- - - Updated - - -

yasmin nilcim senin neyin olacak öğrendinmi kızmı erkekmi kuzucum :)

melekler ben adet oldum yeni tarihim 30 temmuz lavişim eklersin.ama benim canımı sıkan başka bi konu var normalde doktor bir yıl olunca gel diğer testlerini ve eşinin spermiyogramına bakalım dedi.ama eşim asla istemiyo bunu:( çok uğraşıyosun eskiden insanlar nasıl kalıyomuş sürekli doktorda kendinle uğraştırıyosun diye kızıyo bana benimde gidip diğer testleri falan yaptırmamıda istemiyo.sen böyle uğraştıkça iyice olmuyo psikolojisine giriyoruz.rahat akışına bırakalım Allah verecekse zaten veriri diyo.tamam haklı ama ya bi sorun varsa halledilmesi gereken.ben daha önce bir yıl önce düşük yaptım.bi kez oldu bidaha olur diyo.kızlar napcağımı şaşırdım moralim bozuldu.

Geri