Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bende bugun gordum keseyı evet sanırım gec gelıyormus ıns bebegımıde gorururum

inşallah bende görürüm keseyi 15 temmuzda gittem doktora bugün 4+6 yız tekrar kan testi yaptırdım ve 442 çıktı değerim 163 dü 3 gün önce allahım hayırlısıyla kucağımızada almayı nasip eder inşallah
:beybi:

selam kızlar naber bakalım ayyy benim başıma stajyer bir kız verdiler gitmiyor yanımdan bi yere , giremiyorum o yüzden sürekli :( offf pufff pöffff....
eee millet yok ortalarda yaa defnem tatilde lavinyam sınavım var diyor ciel hamilelik ilerliyor heralde yakışıklım hamileymiş hayırlı uğurlu olsun ceylangözlüm aralarda okudum onun yazdıklarını ve daha adını sayamadığım arkadaşlarım asimm nerde yaaa :(

selam kızlar naber bakalım ayyy benim başıma stajyer bir kız verdiler gitmiyor yanımdan bi yere , giremiyorum o yüzden sürekli :( offf pufff pöffff....
eee millet yok ortalarda yaa defnem tatilde lavinyam sınavım var diyor ciel hamilelik ilerliyor heralde yakışıklım hamileymiş hayırlı uğurlu olsun ceylangözlüm aralarda okudum onun yazdıklarını ve daha adını sayamadığım arkadaşlarım asimm nerde yaaa :(

sağol allah razı olsun canım yaz geldi sınavlar tatiller falan derken baya bir dağıldık. aside burnundan ameliyat olduktan sonra çok fazla gelmez oldu oda arad bir giriyor birde sanırım iş yerindeki masasının yerini değiştirmişlerdi rahat giremiyordu sanada yaşadıkların için geçmiş olsun başın sağolsun inşallah...

kıslar biliyosunuzki 10 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 11. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
20 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
18 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................16 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 15 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
17 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım.........................
9 Haftalık Minik Mercimeğimiz:kiss:(11 mayıs d.g)

11) shekerr hale..................... 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss: :deli:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

almire...................................19 mayıs????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran ????(21 nisan d.g)

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????(20 mayıs d.g)

suzuu...................................27 haziran ????

LaViNYaM.............................30 haziran ????(7 ocak d.g)

defne defne.........................3 temmuz ????(17 kasım d.g)

koyusiyah.............................4 temmuz

pelinifl..................................9-10 temmuz

destinydestiny.....................10 temmuz

gul-guzeli............................ 9 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

esgiii..................................30 temmuz

esmayim.............................31 temmuz

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

günaydınlar kıslar cumanız mübarek olsun dualrımız kabul olsun inşş yarın ve pazar sınavım var dualarınızı bekliyorum....:kiss:

Koyucum h.g cnm özlettin kendini arada göstert yüzünü bize :)

oyy yesin onu teyzesi maaşallah o da başladı büyümeye annesi (yakışıklım)

Tekcim
nazlı bi oğlan olacak demekki ama bak tepki vermiş sen sevmeye onla konuşmaya devam et yine sana tepki verir heralde...sağlıklı olsunda yeterki yatsın uysun annesi:)

- - - Updated - - -

bende daha adet olamadım normalde gecikiyodu ama hayıt kullanıyorum zamanında olması gerekiyodu yaa neden böle oldu acaba sanki her an olacak gibiyim hissediyorum yani kasıklarımdaki ağrıyı

herkese hayırlı cumalar allah gönlünüzdekileri hayrılısıyla nasip etsin inşallah.

slm kizlar hayirli cumalar dün oglum ilk defa tepki verdi annesine bana tekme atti ondan sonra ssesi kesildi neden acaba ???

canım daha yeni hissetmeye başaldıysan normal ya biraz sabret bakalım şerkeli şeyler falan yersen daha çok tepki verir ama sen yinede abartılı şekerli şeyler yeme:D

günaydınlar kıslar cumanız mübarek olsun dualrımız kabul olsun inşş yarın ve pazar sınavım var dualarınızı bekliyorum....:kiss:

Koyucum h.g cnm özlettin kendini arada göstert yüzünü bize :)

oyy yesin onu teyzesi maaşallah o da başladı büyümeye annesi (yakışıklım)

Tekcim
nazlı bi oğlan olacak demekki ama bak tepki vermiş sen sevmeye onla konuşmaya devam et yine sana tepki verir heralde...sağlıklı olsunda yeterki yatsın uysun annesi:)

- - - Updated - - -

bende daha adet olamadım normalde gecikiyodu ama hayıt kullanıyorum zamanında olması gerekiyodu yaa neden böle oldu acaba sanki her an olacak gibiyim hissediyorum yani kasıklarımdaki ağrıyı

amin rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.
evet teyzesi bizde büyüyoruz çok şükür :) bugün konyaya gidicem yarınki sınav için bebşide görcem inşallah sağlıkla yerinde duruyordur
allah sanada sınavlarında kolaylık versin canım adet açısından düşünme belkide bebiş vardır inşallah canım rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda sana da tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah

Geri