Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Lavişimmmm cnmmm önce topiğin hayırlı olsun çok güzel olmuş.Beni burda gören diyebilir belki bu kızın ne işi var burda diye ama ayağımı sürüyerek geldim belki uğur getiririm de sizlerinde göbüşüne meleğinz gelir bnm gibi kocca göbek olursunuz dye.Valla bu niyetle geldim inşallah niyetm gerçekleşir de hepinize uğur böcüğü olurum hahaha hahaha.Cnm bnm ALLAHIM isteyen herkese nasip etsin ben hep dua ediyorum bebek isteyenler için canı yürekten..Kurban olduğum MEVLAM nasip edicektir ama size en önemli tavsiyem stres yapmayn stres inanın çok etkiliyo.ALLAHIM gönlünüze göre versn.
Asimmm bu arada yazdığın yazı çok duygusal kız valla gözlerim doldu heeee.O nasıl bişe yaaa ne olur okumayın böyle kendinizi daha kötü hissdersnz canımsın yaaa...:(bak gör hepinz teker teket kavuşucaksınız kuzularınıza.Bana da dua etmeyi unutmayn malum doğuma 10 gün falan var sanırım ALLAHIn iznyle.Daha da az zaman olabilir ..Hepinizi çook öpüyorum RABBİME emanetsnz dualarımdasızn kızlar hamişlerin duaları kabul olur buraya ilk hamiş de bnm sanırım uğurlu gelicem kızlar görün bakın :)

oyy benim bitanemmmm yaaaa:kiss: kıs sen bitanesin valla varyaaa rabbim herşeyi gönlüne göre versin canım benimmmmm koca göbüklü meleğimmm benimm duaların için sağol bitanemm Allah razı olsunnn :kiss: bende hep dua ettim senin için hatta yazmıştım yeni yılda bebek isteyenlerin sayfasına ama görmedin heralde bitanemm ama iyi olduğunu duydum mutlu oldum valla Rabbim yar ve yardımcın olsun hayatımmmm dualarım seninle seni çok seviyorumm canım benimm:kiss:

aminn cnm benim hadi hayırlısı haberdar et bizi neler yaptığından olurmu cnm ovulasyon testini hiç kullandınmı peki ?

Evett kullandım bu ay adetimin bittiğ günden itibaren başladım test yapmaya. İnternetten yaptığım ovulasyon günü belirleme testlerinin sonucu ayın 25 ini gösteriyodu o günü bekleyerek başladım testlere. Her gün kullandım ayın 25 i geldi sonuç yine negatif çıktı:(
ama ben yinede biraz merak biraz da umutla test yapmaya devam ettim veeee ayın 26 sında çift çizgiyi gördümmm =) insan hamileymiş gibi seviniyo valla o akşam başladık çalışmalara ayın 27 ve 28 inde yaptığım testler de pozitif çıktı en son dün yaptığım test negatifti yumurtalar çatlaşmış diye düşünüyorum bakalım önümüzdeki ay ne olucak =)

shrup son gelişmeler nedir merak ediyorum

bak şimdi cnm ben hayıt suyuna başladım ya 1 hafta snra adet oldum ara verdim yine başladım şimdi o arada ovulasyon testi aldım bunu da yumurtlama gününü tespit etmek için kullanıyosun hamişlik testi gibi idrardan bakılıyo benim adetler düzensiz ya kullanım talimatında diyoki en kısa siklüs dönemini dikkate alın diyo benim en kısası 27gün 27 güne karşılık gelen de adetin başlangıcından 11. gün testi yapmaya başlayın diyo

canım topiğin hayırlı olsun, tez vakitte güzel haberlerini buradan paylaşırsın inşallah!!! kutlarız bebişlerimizi böyle:deli:

slm canlarımmmmmmmmmmmm şimdi doktordan geldimmm hemen size yazayım dedim :) kendi doktorum yoktu hormon tahlillerimi bir diğer doktora gösterdim doktor tahlillerim gayet güzel çıktı hiç bir sorun yok hormonlarda dedi folik asit verdi 3 ay boyunca kullanmamı söledi birde adet söktürücü verdi 20 ocaktada ona başlayacağım ve dediki birde çok şaşırtıcı birşey dedi kayıtlarıma baktı ben polikistik over olduğumu sölemiştim ama doktor dediki doktorun polikistik olarak yazmamış dedi yani öle bir bulgu yok dedi ben çok erken yaşta fark ettiğim için birde hiç ara vermediğim için pko gerilemiş oligoovülasyon yani az yumurtlama bunuda 6 aydan sonra klomenle düzenleyiceklermiş :)) bana 6 ay verdi bu altı ay içerisinde kendiliğinden de hamile kalabilirsin dedi 6 ay sonunda da hamile kalamassan eşinle beraber gel spermlerine bakalım onada tahlil yapalım dedi sanada yumurta takibine başlarız dedi ama şu 6 ay dikkat et dedi yaa çok mutluu oldummmm çok sevinidmm Rabbime şükürler olsun korktuğum gibi olmadııı :))

slm canlarımmmmmmmmmmmm şimdi doktordan geldimmm hemen size yazayım dedim :) kendi doktorum yoktu hormon tahlillerimi bir diğer doktora gösterdim doktor tahlillerim gayet güzel çıktı hiç bir sorun yok hormonlarda dedi folik asit verdi 3 ay boyunca kullanmamı söledi birde adet söktürücü verdi 20 ocaktada ona başlayacağım ve dediki birde çok şaşırtıcı birşey dedi kayıtlarıma baktı ben polikistik over olduğumu sölemiştim ama doktor dediki doktorun polikistik olarak yazmamış dedi yani öle bir bulgu yok dedi ben çok erken yaşta fark ettiğim için birde hiç ara vermediğim için pko gerilemiş oligoovülasyon yani az yumurtlama bunuda 6 aydan sonra klomenle düzenleyiceklermiş :)) bana 6 ay verdi bu altı ay içerisinde kendiliğinden de hamile kalabilirsin dedi 6 ay sonunda da hamile kalamassan eşinle beraber gel spermlerine bakalım onada tahlil yapalım dedi sanada yumurta takibine başlarız dedi ama şu 6 ay dikkat et dedi yaa çok mutluu oldummmm çok sevinidmm Rabbime şükürler olsun korktuğum gibi olmadııı :))

canım geçmiş olsun, çok sevindim hayırlısı olsun inşallah tez vakitte neticesini alırsın :)

burdasın işte gelmişsin cnm hoşgeldin yine uğra sende son durum nedir paylaşmak istermisin ben bu ctesi ovulasyon testine başlıcam hayırlısı bakalım sonuca göre çalışmalar yani :D:D Allah boş cıkarmasın inşallah çünkü bebişimiz olsun ki ona göre cok odalı ev alacaz :) eee artık bebek olursa ailemiz büyümeye başlayacak demi ama

şimal nerelerdesin yaaa gelmiyon hiç bura neler oldu anlat

inş bu ay gleır melegn lavınyam ben oluruna bırkatım artık yaa cok dusunmemeye calısıyorum yaza tekrar asılama deneyecekmısız olmassa tüp bebege gecıs baslıcak allah nasıb ederse ama belkı su hayıtın faydası olurda kendılıgınden oluverır bide bu ay kıstım var glaıba kasıklarımda karnımda sızı yapıyo ama onun ıcın fılan hıııcc doktora gıdesım yok

cok sevındım senın adına inş bekletmeden gleeır melegın pko gerıleyebılıyomuymus demek buna kendı adımada sevındım :D haydi calsımalara devam incir kürünü denedınmı asim cok faydalı benım o göbekten ıgnelerle yumurta buyumuyodu o gun gelıp ıncır suyu ıcıyordum ertesı gune ıkı mm büyümus oluyodu

Geri