Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Lavişim canımmmm çok teşekkürler, iyiyiz oğluşumla büyüyoruz Allaha şükür :) iki haftadan daha uzun bir süre var kontrolüme nasıl sabredicem bilemiyorum.. tatlı bir heyecan oluyor kontrol öncesi..
29 Haftalık olduk, Allahım isteyen herkese hayırlısıyla tez vakitte kısmet etsin inşallah ve bizlerede hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah..
sen neler yapıyorsun? iş durumlarında bir gelişme var mı??

Lavişim canımmmm çok teşekkürler, iyiyiz oğluşumla büyüyoruz Allaha şükür :) iki haftadan daha uzun bir süre var kontrolüme nasıl sabredicem bilemiyorum.. tatlı bir heyecan oluyor kontrol öncesi..
29 Haftalık olduk, Allahım isteyen herkese hayırlısıyla tez vakitte kısmet etsin inşallah ve bizlerede hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah..
sen neler yapıyorsun? iş durumlarında bir gelişme var mı??
cnm maşallah size sen de benlesin bir hafta var aramızda benim yarın kontrolüm var inş bi aksiklik çıkmaz bende heycanlı oluyorum biraz tedirgin oluyorum herşeyin hayırlısı rabbim sağ salim kucagımıza almayı nasip etsin...

lavişim canımmmm çok teşekkürler, iyiyiz oğluşumla büyüyoruz allaha şükür :) iki haftadan daha uzun bir süre var kontrolüme nasıl sabredicem bilemiyorum.. Tatlı bir heyecan oluyor kontrol öncesi..
29 haftalık olduk, allahım isteyen herkese hayırlısıyla tez vakitte kısmet etsin inşallah ve bizlerede hayırlısıyla ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah..
Sen neler yapıyorsun? Iş durumlarında bir gelişme var mı??

bende oğluma hamileyken 15 günde bir başka hasteneye 15 günde bir diğer hastaneye gidiyordum 2 dr muz vardı benimki sabırsızlıktan merak ediyordum ultrasonda onu görmeyi şimdi nasıldır diye düşünmeyi seni anlıyorum canım

canım tekrar gecmiş olsun sabrediceksin bebekler için napalım dimi?kendine dikkat et açıkta ise alet enfeksiyon falan kapma.sabır canım benim sadece sabır bu işlemlerin her biri bebeğine dahada yaklaştırıyo seni unutma.sevgiler...

sağol canım evet dediğin gibi sabretmemiz lazım inş rabbim mükafatımızı verir.esgicim takılan aletin geri çırara bilmek için ince pilastik bir parçası dışarda inş bir hafta sonra çıkarcaklar :kiss:

cnm maşallah size sen de benlesin bir hafta var aramızda benim yarın kontrolüm var inş bi aksiklik çıkmaz bende heycanlı oluyorum biraz tedirgin oluyorum herşeyin hayırlısı rabbim sağ salim kucagımıza almayı nasip etsin...

evet canım aramız çok az, o tedirginlik bende de oluyor nasıl acaba? bir sorun var mı? falan diye düşünüyorum :) Allah inşallah hep doktordan güle oynaya çıkmayı nasip eder bizlere en önemlisi o ...

naber canlarrr nasılsınızzz....tatlı belammm cnm çokkk geçmiş olsunn inş enkısa zamanda hamiş kalırsın sağlıkla cnmmm...iyi geçmesine çok sevindimmm...öpüyorum hepiniziiiii...buarada ben ara verdimm tedaviye kısmet artık

Tatlım sana da tekrar geçmiş olsun, bir süre dinlenme kararı almışsın en iyi ve doğru karar diye düşünüyorum, hakkında hayırlısı inşallah rabbim gönlüne göre verir..

bende oğluma hamileyken 15 günde bir başka hasteneye 15 günde bir diğer hastaneye gidiyordum 2 dr muz vardı benimki sabırsızlıktan merak ediyordum ultrasonda onu görmeyi şimdi nasıldır diye düşünmeyi seni anlıyorum canım

aynen tam dediğin gibiyim :) 18-19. haftaya kadar bende çift doktor devam ettim :) ama artık hareketlerini falan hissettiğim için biraz daha rahatım, 32. haftada raporumu açtırmak için gideceğim, ondan sonra sanırımı 2 hafta da bir çağırma ihtimali varmış, bakalım hayırlısı :)

cnm hayırlısı olsun inşş bi dahaki sefere hamişlik haberini alırız

cnm cok gecmiş olsun cnm tabiki dualarımız seninleydi atlatmana sevindim bak göreceksin inşş herşey iyi olacak mutlu haberler vereceksin inşş bize

- - - Updated - - -

bu arada esgicim sen naptın cnm durumlar nasıl

cielcim sen nasılsın nasıl gidiyo hamişlik bebek nasıl kuzum

canım lavişim inş canım birgün bizlerde bu cefalarımızın mükafatını alırız destekleriniz için sağolun:kiss:

Geri