Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

günaydınlar millet güzel topiğimizin güzel anne adayları inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz.....:deli:
günaydıın canıım inşallah canıım ayyy ne güzel olur yaaa :)

- - - Updated - - -

selamkızlar son adet tarihim 13 ağustostu adete 1 hafta kala hamile oldumuöğrenmiştim bu cuma yanidün keseyi gördüm ALLAHA şükür erken diyordu doktor ama gördük
ay maşallah canım çok sevindim senin adına çok şükür gergin bekleyişin sona erdi Allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah.

kızlar benide kırmızılar ziyaret etti ben size söylemiştim bu ay bende es geciyorum diye lavinyam bizi 11 ekime yaz beklenmeyen tarih olarak
olsun canım hiç üzülme zamanı var bebişin daha demekki en azından bi oğluşun var avuntun olur bu bekleyişte.

- - - Updated - - -

allahımm isteyen herkese versin o bebişlerii.. tez zamanda sanadaaa lavinnn inşllhhhh :))
amin inşallah.

slm kızlar evime geldim nihayet bir hafta idi ama bana sanki 1 sene gibi geldi eşimden evimden ayrı olmak çok kötü bişeymiş tövbe ettim bir daha eşimden ayrı hiç bir yere gitmem :) çok yorucu bir tatildi benim için dün sabah geldim hiç dinlenemeden bu sabah iş başı yaptım eşimi bile doğru düzgün göremedim gece 12 de eve geliyor çünkü çalıştığı için neyse sağlık olsun :) bu arada çok mahalle baskısı vardı üzerimde gördüğüm herkes annem, kayınvalidem babannem annanem görümceler teyzeler halaler akrabalar komşular tanıdığım tanımadığım herkes ne zaman bebek yapacaksın, bu kış hamile haberini alalım artık, seneye 3 kişi bekliyoruzlar,yok o ilacı kullanırsam olmazmış yok bunu yapoarsam bebeğim olmazmış yok şöyle yok böyle kayınvalidem onu kaldırma belki bişey vardır bunu yapma belki bişey vardır demeler, kayınvalidem her gelen misafire bizim çocuklar çocuk yapmıyorlar söylüyoruz ama hep erteliyorlar diyor anammmm Allah cümlemizi mahalle baskısından korusun ne beter pis bişeymiş yahu :)

slm kızlar evime geldim nihayet bir hafta idi ama bana sanki 1 sene gibi geldi eşimden evimden ayrı olmak çok kötü bişeymiş tövbe ettim bir daha eşimden ayrı hiç bir yere gitmem :) çok yorucu bir tatildi benim için dün sabah geldim hiç dinlenemeden bu sabah iş başı yaptım eşimi bile doğru düzgün göremedim gece 12 de eve geliyor çünkü çalıştığı için neyse sağlık olsun :) bu arada çok mahalle baskısı vardı üzerimde gördüğüm herkes annem, kayınvalidem babannem annanem görümceler teyzeler halaler akrabalar komşular tanıdığım tanımadığım herkes ne zaman bebek yapacaksın, bu kış hamile haberini alalım artık, seneye 3 kişi bekliyoruzlar,yok o ilacı kullanırsam olmazmış yok bunu yapoarsam bebeğim olmazmış yok şöyle yok böyle kayınvalidem onu kaldırma belki bişey vardır bunu yapma belki bişey vardır demeler, kayınvalidem her gelen misafire bizim çocuklar çocuk yapmıyorlar söylüyoruz ama hep erteliyorlar diyor anammmm allah cümlemizi mahalle baskısından korusun ne beter pis bişeymiş yahu :)

allah yardımcınız olsun olmamayı sorgulamak insanlara kalmamış fakat onlarıda mazur gör bence onlarınki tatlı bi bekleyiş bence acele ediyolar rabbim verecek inşallah ama canım sen sıkma cok zor bi durum acıkcası ne diceğini şaşırıyosun hepisne kırmamak için söylemiyosun

Asimelek canım bak san bişey yazyım baskıyı gör evlendim ilk ay herkes adet olmuşmuyum öğrenmek için bana sormaya çalışıyolar üstelik safra kesemden ameliyat oldum evlendiğimin 3 ncu günü 1 ayda 2 büklüm geziyoırum onlar adet olmuşmuyum öğrenmeye calışıyolar ve nihayet kaynanam gelin gelin doğurda çocuğunla uğraş çalışacağına kayın pederim bi çocuk yapmadığın müddetce misafirimizsin cocuk yapınca hakiki gelinimiz oluyosun dediler 2 ay o halimle hamile kaldım hemde hiç korunmadan hemen hamile kaldım ve hepsinin ağzı sustu amma ne varki hatamı anladım kimsenin ağzına bakmıcaksın diyecen ama oğullarınıda etkiliyolar dicem oki hamile kalmasaydım ne olacaktı bu sorgulamaların sonu bitmeyecekti

Geri