Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Adet sürelerin uzunmuş normalde ama gercektende piskolojikte olabilir canım
sen yeni döneme adapte ol canım yumurta zamanını otomotik olarak bilemiyorsun tabi bu seni endişelendiriyor akıntılarınla kontrol et sende

cnm bu ay kontrol etmiştim yumurtlama günüm 12 eylüldü ve ben bundan emindim. Akıntı ile takip ettim. Ya ne yapym bilmimym acaba bu ay soğan suyu içiyrdm onun için mi böyle oldu.

şu an ben adetliyim yinede soğan suyu içiyorum 3 gündür iltihab varsa alsın diye ayrıca kist oluşumunu gidersin diye canım adetle alakası yok soğanın
yumurta oluşumu ile over ile yani yumurta oluşum sürecin olgunlaşmadan bitti ve adet oldun sen yeni döneme bak canım kafanı yorma bende 3 gün aşağı gelince hep bu soruyu sordum yumurta günlerim şaşıyooo neyse

yeni döneme canım üzülme bu ay olucak de

Kıslar biliyosunuzki 18 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 19. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:
19 dan başlaın topikte ne kadar bebek isteyen varsa hepsi bu ay kızarsın inşallah ya bakalım bereketli bi ay bu ay arka arkaya hamiş haberleri geldi gelmeye de devam edecek gibi. :yumurta::yumurta:

Geri