Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bugun 2 tane test yaptımmm.. Ve bebiş geliyorrrrrr... Oğluma kardeş geliyoooorrrr... :)))))))))))))))))))9 :hamile::hamis::d040: Allah'ım sana şükürler olsun.. :d

almire canımmm cooooooooooooook sevindim sanki benim olmuş gibi canım ya ay ne güzel bu cuma gününde

nerde 1,5 metre boyunda pofuduk minyon tipli bi kadınım hamileliğim zor gecti ama maşallah doğumum cok rahattı

- - - Updated - - -

KIZ EZGİİ ALMİREDE HAMİLE KIZ BİZEDE SIRA GELSİN YAAA
bende ufacık tefeciğim kimbilir nasıl olcam :Day hadi inşallah canım çok heyecanlıyım yarın için zaten.

nerde 1,5 metre boyunda pofuduk minyon tipli bi kadınım hamileliğim zor gecti ama maşallah doğumum cok rahattı

- - - Updated - - -

KIZ EZGİİ ALMİREDE HAMİLE KIZ BİZEDE SIRA GELSİN YAAA

sıra sızlerede gelecek kızlar emın olun.. benım bu ay hıc mı hiç umudum yoktu.. ve hiç bir belirtimde yoktu sadece adet olacakmısım gıbı belırtılerım vardı.. yanı agrılarım falan ve bırde gögsumdede agrı vardı bu kadar baska hıc bır belırtım yoktu ve bı okadarda ılaç içmeme ragmen oldu yanı.. inanamıyorum hala elim ayagım titriyo

sıra sızlerede gelecek kızlar emın olun.. benım bu ay hıc mı hiç umudum yoktu.. ve hiç bir belirtimde yoktu sadece adet olacakmısım gıbı belırtılerım vardı.. yanı agrılarım falan ve bırde gögsumdede agrı vardı bu kadar baska hıc bır belırtım yoktu ve bı okadarda ılaç içmeme ragmen oldu yanı.. inanamıyorum hala elim ayagım titriyo
ay canım benim kıyamam ne güzel bi mutluluk maşallah.

kızlar yarın doktora gidiyorum test yapılcak dua edin benim için hayırlı ve mutlu haberlerle bebeğimin müjdesini verebiliyim çok heyecanlıyım.
inşallah esgi güzel hbaerlerle müjdeyle gelirsin bu sıralar çok uğurlu dönem sürekli hamişler artıyorsenden onlardan biri olursun

- - - Updated - - -

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMM KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR BUGUN 2 TANE TEST YAPTIMMM.. VE BEBİŞ GELİYORRRRRR... OĞLUMA KARDEŞ GELİYOOOORRRR... :)))))))))))))))))))9 :hamile::hamis::d040: Allah'ım sana şükürler olsun.. :D
hayırlı uğurlu olsun sağlıklı hayırlı kucağına alırsın inşallah darsı başımıza :)

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMM KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR BUGUN 2 TANE TEST YAPTIMMM.. VE BEBİŞ GELİYORRRRRR... OĞLUMA KARDEŞ GELİYOOOORRRR... :)))))))))))))))))))9 :hamile::hamis::d040: Allah'ım sana şükürler olsun.. :D
canım çokkkkk sevindimmmmmmm rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş.ya maşallah bu ay hamişlerimiz çoğalıyor rabbim dahada arttırsın inş

Geri