Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

öncelikle lavinyam ben adet oldum bir hafta önce benim tarihimi silebilirsin canım.yeni tarihim belli değil çok karıştı bu çatlatma iğnesinden bu ay yazmayalım.bide kızlar sizden bişey rica edicem bugün işten ayrılıyorum eve internet bağlatana kadar aranıza gelemicem.önümüzdeki hafta çatlatma iğnemi olucam benim için gönlünüzden ne gelirse dua edermisiniz.içinizden hangi dua gelirse.bu heyecanlı bekleyişte burada sizlerle paylaşamıcam ama hemen internet bağlatmaya çalışıcam eve.valla ne kadar alıştıysam işten çıkmadan interneti düşündüm :)sanırım pazar falan çatlatma iğnesi yapılır.şimdiden teşekkür ederim.Allah hepimizin dualarımızı kabul etsin canımızdan çok sevdiğimiz kocalarımıza birer bebek verebilelim onların gözlerindeki sevinci görebilmeyi nasip etsin Allah.çünkü her adet olduğumda yüzündeki hüzünü görmek beni dahada çok üzüyo.çok şükür yapacak bişeylerimiz var iğneydi ilaçtı ve ben inanıyorumki birgün hepimiz istediğimiz bebeğimize kavuşucaz.düşünsenize hepimiz bebeklerimizle birlikte buluşmuşuz :)birgün gelicek bu yazdıklarımızı gülümseyerek okuycaz bebişler kucağımızda bizi çekiştirirken burdan onlarla neler yaptığımızı boyunu kilosunu ilk konuşmasını ilk adımını yazıcaz.o zaman topiğin adınıda lavişle hayat yolunda yaparız :D Allah'ım dualarımızı kabul etsin bebeğimizi kucağımıza alıp kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin.kendinize çok iyi bakın fırsat buldukçada internetim bağlanana kadar biyerlerden girmeye çalışırım :) öpüyorum hepinizi.

canım benim yaa ağlıcaktım nerdeyse

slm kızlar nbr nasılsınız iisinizdir inş ben çok iim 2 gündür dr gidiyorum dün nst ye bağladır 25 dakkika kaldım çok sıkıcıydı ama herşey yolundaydı ve bugünde ultrasona girdim bebeğim gayet ii ve sağlıklıymış gelişimi felan çok güzel kalp atışları suyu herşeyi plesentası çok ii dedi dr çok sevindim kızımın nisa nurum ii olduğunu duyunca çok seviniyorum inş hayırlısıyla sağsalim bide kucağıma alırsam benden iisi yok rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese versin güzel bebişler hamişlerin duası kabul olurmuş bende her gün bebek isteyenlere hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bebek vermesi için dua ediyorum bu arada doğum yaklaşıyo gittikce heycanlanıyorum nisa nura kavuşcam diye annem benim canım yavrum çok özledim daha görmedim ama olsun özlüyorum kızımı :):):)

kızlar ben bebeğim olması için;
70.000 YA VARİS,
313 AYETEL KÜRSİ,
7 kerede MERYEM SURESİNİ, okiycam
sizdende yardım bekliyorum okumak isteyenler veya okuyanlar bana özel msjdan bildirsinler.
şimdiden tşk.ler melekler ALLAH hepimizin yardımcısı olsun....

slm kızlar nbr nasılsınız iisinizdir inş ben çok iim 2 gündür dr gidiyorum dün nst ye bağladır 25 dakkika kaldım çok sıkıcıydı ama herşey yolundaydı ve bugünde ultrasona girdim bebeğim gayet ii ve sağlıklıymış gelişimi felan çok güzel kalp atışları suyu herşeyi plesentası çok ii dedi dr çok sevindim kızımın nisa nurum ii olduğunu duyunca çok seviniyorum inş hayırlısıyla sağsalim bide kucağıma alırsam benden iisi yok rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese versin güzel bebişler hamişlerin duası kabul olurmuş bende her gün bebek isteyenlere hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bebek vermesi için dua ediyorum bu arada doğum yaklaşıyo gittikce heycanlanıyorum nisa nura kavuşcam diye annem benim canım yavrum çok özledim daha görmedim ama olsun özlüyorum kızımı :):):)

maşallah canım,Allah sağsalim kucağına almayı, öpüp koklamayı nasip etsin. Darısı benim gibi isteyenlerin başına :)

ayy cnm çok sevindim gerçekten Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.Nisa Nurumuz gelsin artık :)

kızlar ben kötüyüm ya ayın 19unda regl oldum 3 gün sürdü ama şuan midemm bulanıo ve acayip uykum var halsizim kasıklarımda çok ağrıo anlamadım durumu belimde kopcak gibi dün yemek yapana kadar öldüm kokusundan:S

Geri