Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cnm ben gecen hafta gittim dr a bana dedi daha erken 1 yıl olmazsa gel şimdi sana ilaç veremem daha da kötü olur dedi

1 sene olmadan boşuna gitmeyin bakmıyolar özele gitsen bile bakmıyolar.hayırlısıyla yıpranmadan doğal yoldan hamile kalmayı nasip etsin herkese sağlıkla kucağımıza almayı

kızlar adetime 6 gün var dayanamadım test yaptım negatif yine :( adet olunca doktora gitmeyi düşünüyorum adetin 3. günü gel dedi alttan bakıyo mu acaba bi bilginiz var mı ya

Hoş ben hiç yaptırmadım ama ablam her hamileliğinde dr yumurta takibi yapıyordu bende bayramdan sonra tekrar başlıcam bebiş işine cooock kafaya takarsam yumurta takibi yaptırabilirim ama cok şükür benim terapistim oğlum o herşeyi unutturuyoo bana

kızlar adetime 6 gün var dayanamadım test yaptım negatif yine :( adet olunca doktora gitmeyi düşünüyorum adetin 3. Günü gel dedi alttan bakıyo mu acaba bi bilginiz var mı ya
bende adetim gelmeden test yapanlardanım oğlum adetten önce öğrendiğim için evet alttan bakarlar canım kist varmı yumurta rezervleri nasıl tüpler açıkmı rahim kalınlığı dr gitmek bunun için önemli

Geri