Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Kısa bi adet döneminden sonra yani 10nda 2 damladan sonra bugün tekrar adet oldum kızlar lavişim benim adet tarihimi soru işareti bırak bu ara kanamalarla ben ne adeti nede yumurtlamayı anlarım hadi bakalım

slm canlarrrrr....ben hala adet olmadımmm düzensiz normalde ama bakalım.lavişim adet tarihimi sil adet ne zaman olucam ben bile blmiyorum çünkü cnm kafam karıştı

kızlarr tükenmeye başladım artık adetim başladı normalde yarın test yapılcaktı sanırım gerek kalmadı :(((( napalım bidahaki aya dicez artık.içimde dolup taşıyo nasıl hüzün duyuyorm şuan.Allahım yardımcımız olsun dualarımızı kabul etsin bizede bebeğimizi doğurup kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin.

lavis teyze ben 31 haftalik oldum az kaldi gelmeme :):) disari cikmak istiyorum artik sabirsizlaniyorum hadeyin görüsüz dünyaya gelince :):) bu arada ben cok tatli bir bebisim :):)
evet cok tatlı bir bebek olacak hangi bebek şirin değilki kız allah hayırlı doğumlar nasip etsin bir avazda kurtarsın inşallah doğum duası oku canım birde lifli gıdalar ye doğumu kolylaştırıyooo aa son bi tavsiye daha doğuma kadar duş al her akşam bedenin esnek olur

kızlarr tükenmeye başladım artık adetim başladı normalde yarın test yapılcaktı sanırım gerek kalmadı :(((( napalım bidahaki aya dicez artık.içimde dolup taşıyo nasıl hüzün duyuyorm şuan.allahım yardımcımız olsun dualarımızı kabul etsin bizede bebeğimizi doğurup kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin.
ezgi çokmu kan geliyooo hani yerleşme kanamasıda olabilir canım

canım başta kırmızılı kahverengi karışımıydı şimdi kahverengi geliyo çok yoğun değil ama devamı gelirmi bilmem yarın yinede gidip test yaptırıyım bi.uf keşke bi sürpriz olsa yaaaa.

kızlarr tükenmeye başladım artık adetim başladı normalde yarın test yapılcaktı sanırım gerek kalmadı :(((( napalım bidahaki aya dicez artık.içimde dolup taşıyo nasıl hüzün duyuyorm şuan.Allahım yardımcımız olsun dualarımızı kabul etsin bizede bebeğimizi doğurup kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin.

canım üzme kendini hakkında hayırlısı neyse o olsun hem belki yerleşme kanamasıdır yinede bi tahlil yaptır sen

Geri