Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hayırlı cumalar herkese umarım hepiniz çok iyisinizdir daha net sıkıntımız yeni çözüldüğü için fazla takip edemedim asi melek nasıl oldu bilginiz var mı ? cielde doğum yaptığı haberinden sonra birşey yazmamış sanırım umarım ikisininde sağlık durumu iyidir defne koyusiyah ve selametden ses yok herhalde değil mi umarım hepsi iyilerdir ve selamet durumun stresini atabilmiştir inşallah...
ben bayrama kısmetse istanbula gidiyorum bugün yola çıkıcam bir yandan ailemin yanına gidicem diye çok mutluyum ama bir yandan bizimkiler hep grip olmuşlar ya bende hastalanırsam diye korkuyorum umarım hasta olmam zaten 3-4 gündür çok yoğun olduğumdan kızımın hareketleri yavaşlamıştı o korkuttu beni çok şükür dünden beri eskisi gibi hareketlendi 24+4 günlük oldu benim meleğim bayramda yazma fırsatı bulamam belki şimdiden hepinize gönlünüzden geçen herşeyin olduğu mutlu huzurlu sevdiklerinizle geçireceğiniz hayırlı bir bayram olmasını diliyorum rabbim sevdiklerimizle tekrarlarını nasip etsin... bu mübarek günlerde tüm dualarınız kabul olmuş olarak çıkarsınız bayramdan inşallah...

hayırlı cumalar herkese umarım hepiniz çok iyisinizdir daha net sıkıntımız yeni çözüldüğü için fazla takip edemedim asi melek nasıl oldu bilginiz var mı ? cielde doğum yaptığı haberinden sonra birşey yazmamış sanırım umarım ikisininde sağlık durumu iyidir defne koyusiyah ve selametden ses yok herhalde değil mi umarım hepsi iyilerdir ve selamet durumun stresini atabilmiştir inşallah...
ben bayrama kısmetse istanbula gidiyorum bugün yola çıkıcam bir yandan ailemin yanına gidicem diye çok mutluyum ama bir yandan bizimkiler hep grip olmuşlar ya bende hastalanırsam diye korkuyorum umarım hasta olmam zaten 3-4 gündür çok yoğun olduğumdan kızımın hareketleri yavaşlamıştı o korkuttu beni çok şükür dünden beri eskisi gibi hareketlendi 24+4 günlük oldu benim meleğim bayramda yazma fırsatı bulamam belki şimdiden hepinize gönlünüzden geçen herşeyin olduğu mutlu huzurlu sevdiklerinizle geçireceğiniz hayırlı bir bayram olmasını diliyorum rabbim sevdiklerimizle tekrarlarını nasip etsin... bu mübarek günlerde tüm dualarınız kabul olmuş olarak çıkarsınız bayramdan inşallah...
canım amin güzel duaların için sağol sanada iyi bayramlar bebişe iyi bak maşallah büyümüş.sevgiler...

kızlar bugün doktora gittim gonal f ve çatlatma iğnesi olmuştum biliyosunuz ve adet oldum kist olmuş bi tane bu ay doktor yasmin verdi bu ay onu kullanıcam adet olunca tekrar gidicem moralim bozuldu biraz ama hayırlısı olsun.acaba doğum kontrol ilacını bırakınca etkisi sürermi sadece bir ay kullanıcam ama şimdide onu düşünüyorum.aranızda varmı kullanan daha önce ne kadar sürede hamile kaldınız bırakınca?

Ben yasmini 4 yıl kullanmdım ama ilk kullandığımda ikinci ay hapı 1 günlüğüne bıraktım hamile kaldım yani kısa sürelerde yumurta etkisi olmuyoo yeni kullananlarda diyorum ama uzun süreli kullananlarda iz bırakıyooo benim gibi sanırsam yumurtlamam düzelmedi

Ben yasmini 4 yıl kullanmdım ama ilk kullandığımda ikinci ay hapı 1 günlüğüne bıraktım hamile kaldım yani kısa sürelerde yumurta etkisi olmuyoo yeni kullananlarda diyorum ama uzun süreli kullananlarda iz bırakıyooo benim gibi sanırsam yumurtlamam düzelmedi
sağol canım cevabın için umarım etkisi olmaz ve şu kist gider hemen.

Bu ilaç kist mist bırakm ıyoo canım ben kullanırken hiç kistim olmadı mesela bu adetinle beraber sökülecek adet siklusunu düzenleyip normal olarak yumurta zamanına ulaştıracak seni

Canım merhaba,
nete pek giremiyorum, bazen telefondan facebook'a o kadar o nedenle yazamadım, oğlum 25 günü geride bıraktı ancak halen yoğun bakımda ve pek çok sıkıntı ile uğraşıyor.. çok şükür rabbime bazı büyük sıkıntıları atlattı inşallah darısı kalanların başına.. Allahın izniyle bu müsibetlerde geldikleri gibi gidecekler diye umuyor ve dua ediyorum. nefes almak için kullandığı tüpten kurtulabilir ise mide - bağırsak sisteminde neredeyse başından beri var olan bir sorunu araştırmak için film çekecekler. sanırım bu da en iyimser tahminle bayram sonrasına kalıcak. ne yerse kusuyor bu nedenle 1 hafta beslenemedi sadece serum aldı (zira sütler ciğerine kaçıyordu) dün yeni bir sonda deneyeceklerdi, midesini es geçip direkt sütü 12parmak bağırsağına vereceklerdi, bilmiyorum başarılı oldu mu, umarım iyidir kuzucuğum hergün 12 - 1 arası aileleri sırayla içeri alıyorlar önce doktordan güncel durum hakkında bilgi alıp ardından bebeklerimizi 1-2 dk da olsa görüyoruz. daha hiç dokunamadım oğluma, tırnağına bile değemedim, ama olsun oğlum iyi ve sağlıklı olsun buna değer. hafta sonu göbeği düşmüş, bana verdiler kısmetse bu hafta onu nereye gömeceğimize karar vereceğiz :) Allahım herkesin evladına şifa versin, hepsi sağlıklı ve güzel kaderli olsun inşallah..

selam ben aranıza yeni katıldım.13 ekim son adet olduğum tarih.bende bu güzel bekleyişi sizlerle yaşamak istiyorum:)

aramıza h.geldin cnm senide bu güzel bekleyişe sokalım o zaman :)

canm ben oldum ayın 9'unda beni siler misin. Bi daha ki ay 1 Kasım yazar mısın

tmm cnm hemen ekliyorum

kızlar ben adet oldum 7sndeydi erken oldum 3nde oldum bi hafta oldu adetim biteli ve incir kürüne başladım kahverengi gibi bi leke geliyor sanki adetimmiş gibi sancım var niye böyle diye korkmaya başladım ya yorum yazınn lütfen :(

incir kürü çok faydalı inşş devam et faydasını görürsün Allahın izniyle

Lavişim şükür sonuçlar iyi çıktı dr çalışmalara başlıya bilirsiniz dedi inş hakkımızda hayırlısı olur beklenmeyen adet tarihim 5 kasım şekerim listeye alabilirsin benide

aaa çok sevindim cnm Allahın inşş bi bebekte verir sana hemen ekliyorum listeye senide

Canım ben adet oldum yeni tarihim 12 kasım.hayırlısıyla gelsin artık nazlı meleklerimiz

hemen ekliyorum cnmm

slm canlarrrrr....ben hala adet olmadımmm düzensiz normalde ama bakalım.lavişim adet tarihimi sil adet ne zaman olucam ben bile blmiyorum çünkü cnm kafam karıştı

tmm cnm hayırlısı olsun kafana takma fazla inşş Rabbim tez zamanda versin

kızlarr tükenmeye başladım artık adetim başladı normalde yarın test yapılcaktı sanırım gerek kalmadı :(((( napalım bidahaki aya dicez artık.içimde dolup taşıyo nasıl hüzün duyuyorm şuan.Allahım yardımcımız olsun dualarımızı kabul etsin bizede bebeğimizi doğurup kokusunu içimize çekmeyi nasip etsin.

cnm benim belki üstüne görme kanamasıdır bu bi kan tahlili verseydin keşke

lavis teyze ben 31 haftalik oldum az kaldi gelmeme :):) disari cikmak istiyorum artik sabirsizlaniyorum hadeyin görüsüz dünyaya gelince :):) bu arada ben cok tatli bir bebisim :):)

çıkarsın yaramaz hayırlısıyla inşş bi çık bakalım anneye yaramazlıklar yap :)

slm canlar 2 gündür dr gidiyorum dün nst ye girdim bugün ultrasyona çok şükür herşey yolunda gözüküyo bebekde doğum kanalına dönmüş yani normal doğum olacak inş hayırlısıyla artık doğurmak istiyorum bebeğimi istiyorum sağsalim kucagıma almak istiyorum :) bu arada laviş teyzesi 35 haftalık olduk....

maaşallah bebişlerimiz hızla büyümekteler maaşallah onlara

Canım merhaba,
nete pek giremiyorum, bazen telefondan facebook'a o kadar o nedenle yazamadım, oğlum 25 günü geride bıraktı ancak halen yoğun bakımda ve pek çok sıkıntı ile uğraşıyor.. çok şükür rabbime bazı büyük sıkıntıları atlattı inşallah darısı kalanların başına.. Allahın izniyle bu müsibetlerde geldikleri gibi gidecekler diye umuyor ve dua ediyorum. nefes almak için kullandığı tüpten kurtulabilir ise mide - bağırsak sisteminde neredeyse başından beri var olan bir sorunu araştırmak için film çekecekler. sanırım bu da en iyimser tahminle bayram sonrasına kalıcak. ne yerse kusuyor bu nedenle 1 hafta beslenemedi sadece serum aldı (zira sütler ciğerine kaçıyordu) dün yeni bir sonda deneyeceklerdi, midesini es geçip direkt sütü 12parmak bağırsağına vereceklerdi, bilmiyorum başarılı oldu mu, umarım iyidir kuzucuğum hergün 12 - 1 arası aileleri sırayla içeri alıyorlar önce doktordan güncel durum hakkında bilgi alıp ardından bebeklerimizi 1-2 dk da olsa görüyoruz. daha hiç dokunamadım oğluma, tırnağına bile değemedim, ama olsun oğlum iyi ve sağlıklı olsun buna değer. hafta sonu göbeği düşmüş, bana verdiler kısmetse bu hafta onu nereye gömeceğimize karar vereceğiz :) Allahım herkesin evladına şifa versin, hepsi sağlıklı ve güzel kaderli olsun inşallah..

ayy cnm gömeceğimize diyince korktum yaaa ayy Allahım şifa versin inşşş sıkıntıları atlatın innşş ve sağ salim bağrına sar evladını inşşş cnm dualarımız seninle

Kıslar biliyosunuzki 19 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım20. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

Doğum Yapan Taze Anne Adaylarımız....

1) Ciel............Oğluşumuz Mete 28/09/2012 de Dünyaya Gözlerini Açtı.:kiss:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil.................
35 haftalık minik kızımız NİSA NUR :kiss:

2)Ciel......................28/09/2012 de Doğum Yaptı...Adı Mete Allah Anneli Babalı Büyütsün...

3)
SarıPapatya...........

4) kıvırcık güzel..........29 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16............... 31 haftalık minik kızımız SEVGİ:deli::kiss:

6)
tekgercegiim.........
31 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129........8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi..............
29 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)yakışıklım..................
23 Haftalık Minik Kızımız AYŞE:kiss:

10) shekerr hale............ 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

11) ogüll....................... 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ayseeonur...............6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

13)koyusiyah.................Taze Hamişimiz Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

14) armess....................8 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

15)
GüneşVeAy............... İkizlerimiz 10 Haftalık :kiss: :deli:

16)essenn......................Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

17) yasemeny................ 10 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

18) BaDe16....................6 Haftalık Minik Mercimeğimiz:deli: :kiss:

19)almire....................... 7 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

gece_kuşu...........................6 Ekim ?

nurrrr.................................13 Ekim
bensude............................16 Ekim

LaViNYaM.........................19 Ekim

destinydestiny...................20 Ekim

lov....................................21-22-23 Ekim

Ceylangözlü........................29 Ekim

CEYLİNN............................1 Kasım

a.özlem.............................2 Kasım

TATLI BELA......................5 Kasım

nazruzgar.........................12 Kasım

lavinnya................................?

nimi....................................?

AYSEDEN...........................?

esgiii..................................??

alas..................................??

ASİMELEK
........................
??

ece naz...............................??

suzuu..................................
??

pelinifl.................................??

defne defne.........................??

esmayim.............................??

gul-guzeli............................ ??

fatma2................................ ??

Melek...............................??

kardelen000......................... ??

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

Geri