Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Esgiii canım biz yanındayız neden öyle düşünüyosun canım kendi içine atmak cözümmü paylaşıcaz hep birlikte dua kısmına gelince yaradan rabbim hiçbirşeye muhtaç değil .bizleriz muhtac olan carede o derde devada yaradan

sen umudunu yitirme gelecek meleklerin bekle sabret
ah canım öyle zorlanmaya başladımki içimdeki tarifsiz duyguları anlatamam hiç böyle olmamıştım Rabbim yaklaştırmış olsun bebeğime ondan olsun bu sabırsızlığım hayırlısı hepimiz için sağlıklı olsunlarda.sağol canım Allah hepimize nasip etsin bebeğimizi en kısa zamanda hayırlısıyla inşallah.

ah canım öyle zorlanmaya başladımki içimdeki tarifsiz duyguları anlatamam hiç böyle olmamıştım rabbim yaklaştırmış olsun bebeğime ondan olsun bu sabırsızlığım hayırlısı hepimiz için sağlıklı olsunlarda.sağol canım allah hepimize nasip etsin bebeğimizi en kısa zamanda hayırlısıyla inşallah.
ezgi tek başına sorunların üstesinden gelemessin insanız konuşmak içimizi dökmek zorundayız yoksa stres sıkıntı hatta piskoloji olur bazen kalabalığın içinde yalnızlık cekersin canım sen asla umudunu yitirme ve gayret göster olması için elinden geleni yap sakın bırakma sabret ve dua et biliyormusun allahım hiçbir duayı geri cevirmediğini bu duaların karşılığını üç yerde verdiğini sen dua tohhumlarını ek elbet birgün gözyaşlarınla sulanıp çimlenecekler canım

Ben cok cabuk bebek sahibi oldum ablamda dahil etrafımdakilerin cocuk beklentilerinin nasıl olduğu konusunda hiçbir fikrim yoktu
hatta ablam 4 bebeğini kaybettiğinde ağlayıp kendini parçalarken nasıl bir duyguyduki ben sadece ağlıyordum taki kendim bir bebek kaybedene kadar cocuk kaybetmenin cocuk beklemekten daha zor olduğunu gördüm cünkü kucağındaki bir bebğin bir anda yere düşüp elinden kaybolduğunu görüyorsun bu insanın canını daha cok yakıyor evet bende ikinciyi bekliyorum ama bu seferde beklemenin sıkıntısı var her ay kırmızıları görmek istemiyorum içimi acıtıyor artık olsun diyorum beklemek ne demek onuda öğrendim sanırım annen seni beklicek yavrum hemde sabırla

ezgi tek başına sorunların üstesinden gelemessin insanız konuşmak içimizi dökmek zorundayız yoksa stres sıkıntı hatta piskoloji olur bazen kalabalığın içinde yalnızlık cekersin canım sen asla umudunu yitirme ve gayret göster olması için elinden geleni yap sakın bırakma sabret ve dua et biliyormusun allahım hiçbir duayı geri cevirmediğini bu duaların karşılığını üç yerde verdiğini sen dua tohhumlarını ek elbet birgün gözyaşlarınla sulanıp çimlenecekler canım
canım o kadar haklısınki çok doğru söylüyosun Allahım artık bizi beklemesin hayırlısıyla kavuşalım bebeklerimize.

selam meleklerim.nasılsınız:ar4fd:eskilerden kimse kalmamiş.yakışklım nasılsın canım.laviş nrdesin .ben bu ay adet olmadım 10 gun geçti sanırım bu ay adet olmayacam.adetin 4 gunu test yaptım negatifffff:(....hepinizi öpüyorum Allaha emenet olun :tilili:

canım ben iyiyim ay hadi güzel haberler ver inşallah bize canım ya laviş epeydir görünmüyor kayboldu herkes bende seni öpüyorum güzelim kendine iyibak birde mümkünse kan testi yaptırda sonucu görelim fıstık...

Geri