Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

tamam canm sağol bi sorum olursa özelden pm atarım sana akıntı durumum da günlük iç çamaşırımı değişirim o derece olur yani ıslaklık olunca cıkarıyorum zaten onu normalde takip etmiyordum ben ama onuda dikkate alırım cnm
canım hep su gibi mi onun ayrımını güzel değerlendir.. ovulasyon döneminde akıntı yapışkan hale dönüyo çektikce uzuyo yumurta kıvamı gibi ovulasyondan sonrada uzamıyo kopuyo. biraz fazla acık anlattım galiba :deli:
:deli::deli:
inciri sadece yedinmi yoksa özel bir kür uyguladın mı canım :)
canım kaynatıp suyunuda içiyodum kendisinide yiyodum etinden suyundan faydalanıyodum yanii:yeah:

canım hep su gibi mi onun ayrımını güzel değerlendir.. ovulasyon döneminde akıntı yapışkan hale dönüyo çektikce uzuyo yumurta kıvamı gibi ovulasyondan sonrada uzamıyo kopuyo. biraz fazla acık anlattım galiba :deli:
:deli::deli:
canım kaynatıp suyunuda içiyodum kendisinide yiyodum etinden suyundan faydalanıyodum yanii:yeah:

evet ben okumuştum esnek olduğunu ama hiç bakmadım yani esniyomu uzuyomu hahaha bi bakim bari :D:D

hahahaha ayy bende hiç denememiştim bende deneyeyimm bari hahaha ben kuru incir aldım her akşam yatmadan içine bir ceviz koyup yiyiorum çok lezzetli eşimde kıskandı benden o da yiyo hahaha dedim çörek otuda istermisin yok kalsın ballı fındık yeterli diyo hahahahahaha

hahahaha ayy bende hiç denememiştim bende deneyeyimm bari hahaha ben kuru incir aldım her akşam yatmadan içine bir ceviz koyup yiyiorum çok lezzetli eşimde kıskandı benden o da yiyo hahaha dedim çörek otuda istermisin yok kalsın ballı fındık yeterli diyo hahahahahaha

benim kocişte kıskanıyo çörek otu bile yiyo ayy kıtır kıtır hahaha

Lavinya bizde çok çocuk istiyoruzz..ama olamadı malesef :'( eşimin sperleri azmış ondan olamıo sanırım bu ay yine test yaptırıcaz..benimde tek yumurtalığım var şu hayıt suyu nasıl bişi nerden alabilirim ?? Faydasını görürmüyüz ??

Lavinya bizde çok çocuk istiyoruzz..ama olamadı malesef :'( eşimin sperleri azmış ondan olamıo sanırım bu ay yine test yaptırıcaz..benimde tek yumurtalığım var şu hayıt suyu nasıl bişi nerden alabilirim ?? Faydasını görürmüyüz ??

canım sıkma canını hayıt suyunu aktarlarda bulabilirsin birde eşine bol bol fındık ceviz ve keçi boynuzu yedir keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içirebilirsin :)

canımcım h.geldin öncelikle asime katılıyorum ben 15 gündür kullanıyorum hayıtı bakalım bu ay belli olacak adetim düzene girecekmi ama yumurtlamayı filanda sağlıyormuş cok faydasını görenler var duyuyorum yani bal polen arısütü karışımı aldık eşimde bende sabahları yiyoruz bide cörek otu yemeye başladım sanada tavsiye ederim

Geri