Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hosgeldin dilekcim aramıza en kısa zamanda hamis haberını alırıs inşallah burası sana ugur getirsin tatlım

slm kızlar hala regli olmadım adet sancısıda yok ama sol kasıma hafif sancı girıo encok hareket ettikce test icın dahada erken düsunmekten artk kafayı yicem puf ne zor kadın olmak yha

canım hadi hayırlısı bakalım yaaa evet kadın olmak çok zor maalesefki bizde o zorlukları yaşıyoruz :D:D

Merhaba listeye benide ekler misiniz? Daha yeni bebek sahibi olmaya karar verdik. Adetim yeni bitti.Yeni adet günüm 20 Nisan

merhabaaa dilekcimmmmm hoşgeldin aramıza inşallahh çok bekletmez seni küçüğün de hemencecik gelir hadi bakalım gazanız mübarek olsun canım benim :D:D
hosgeldin dilekcim aramıza en kısa zamanda hamis haberını alırıs inşallah burası sana ugur getirsin tatlım

canımmmm senin adetin 22 marttı ne yaptın gecikme oldumu belirti varmı merak ettim hadi hadi yazzzzzzzzz :deli:

selam arkadaşlar
bana dua edin lütfen 2 yıldır evliyiz çocuk istiyoruz. denemediğim kür tedavi kalmadı. bu ay son ümidim tüp bebekti. ovulasyonun 10. günü dayanamadım erken gebelik testi aldım çok silik çıktı. ertesi gün tekrar yaptım yine ikinci silik çizgi var ama arada yukarıya doğru eğik çıkan üçüncü bir çizgi daha var. kafam karıştı lütfeb dua edin ve bana o üçüncü çizgi ne olabilir lütfen bilen varsa açıklasın. eğer hamileysem sizlere acizane tavsiyelerim var. sonra uzun uzun yazarım.

canım hadi hayırlısı bakalım yaaa evet kadın olmak çok zor maalesefki bizde o zorlukları yaşıyoruz :D:D merhabaaa dilekcimmmmm hoşgeldin aramıza inşallahh çok bekletmez seni küçüğün de hemencecik gelir hadi bakalım gazanız mübarek olsun canım benim :D:Dcanımmmm senin adetin 22 marttı ne yaptın gecikme oldumu belirti varmı merak ettim hadi hadi yazzzzzzzzz :deli:
Asicim hala adet olmadım yarın 5 cı gun adet olcakta olamıyomus gibi 4 gundur agrı cekıyorum mesala hafif adet agrısı gibı tam adet olcam gebe degılm diorum agrı kesilıo snra gene baslıo dayanamayıp test yaptım negatif cıktı 4 gun gectı iste testtede 5 ile 10 gun arası bellı olur yazıo yarın kan testı yaptırcam dua edın bana ıns hamıleyımdır oft

Merhaba listeye benide ekler misiniz? Daha yeni bebek sahibi olmaya karar verdik. Adetim yeni bitti.Yeni adet günüm 20 Nisan

h.geldin aramıza cnmm senide listeye ekliyorum inşş burası uğurlu gelir sana da :kiss:

selam arkadaşlar
bana dua edin lütfen 2 yıldır evliyiz çocuk istiyoruz. denemediğim kür tedavi kalmadı. bu ay son ümidim tüp bebekti. ovulasyonun 10. günü dayanamadım erken gebelik testi aldım çok silik çıktı. ertesi gün tekrar yaptım yine ikinci silik çizgi var ama arada yukarıya doğru eğik çıkan üçüncü bir çizgi daha var. kafam karıştı lütfeb dua edin ve bana o üçüncü çizgi ne olabilir lütfen bilen varsa açıklasın. eğer hamileysem sizlere acizane tavsiyelerim var. sonra uzun uzun yazarım.

mrb cnmm sende h.geldin aramıza 3. cizgiyi ilk senden duydum cnmm adetin gectiyse yapsaydın testi yada kafanda soru işareti kalmasın kan testi yaptır zaten silik cıkmış baksana hamiş kalma olasılığın yüksek inşş hamişsindir cnmm haberdar et emi bizi :kiss:

Canlarım benide aranıza alın.Allah hepinize anne olmayı nasip etsın banada.Ben inanıyorum bır gun benımde bebisim olacak.Allah benide sevidirecek ümit ediyorum.

ne demek h.geldin sefa gettirdin cnmm :D:D seve seve alırız senide aramıza kendinden bahsetsene ne kadarlık evlisin filan :kiss:

Asicim hala adet olmadım yarın 5 cı gun adet olcakta olamıyomus gibi 4 gundur agrı cekıyorum mesala hafif adet agrısı gibı tam adet olcam gebe degılm diorum agrı kesilıo snra gene baslıo dayanamayıp test yaptım negatif cıktı 4 gun gectı iste testtede 5 ile 10 gun arası bellı olur yazıo yarın kan testı yaptırcam dua edın bana ıns hamıleyımdır oft

cnmm dualrımız seninle tabi inşş adet olmazsın kan testinde pozitif cıkar bize müjdeli haberi verirsin kuzum :kiss:

kıslar biliyosunuzki 3 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 4. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA..............sanırım 5 haftalık :D:D

2)yasmin nil...................

3)bur-ay...............

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK .........6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli ...... 13 mart ??????????

patalena........22 mart

Ciel.....................21 mart??????????

essenn...............14 nisan

kardelen000............26 mart

yakışıklım ....................5-6 nisan

selamet ......................10 nisan

shekerr_hale ..................20 nisan

koyusiyah.............................5-6 nisan

pelinifl.......................................... .29 mart

ece naz..........................................21 mart ?????????

dilekdenizi................................................20 nisan

Lavinyam cok teşekkur.Ben 22 yasındayım.Azeri turkiyim,eşim turk vatandaşıdı,cok sevdık evlendik cok mutluyuz,9 aylık evliyim.Benim burda hic kimsem yok o yuzden sızınle konuşmam beni cok menmun ediyor.8 aydı bebiş istiyoruz ama olmuyor.Bu ay sogan kurini deniyorum.Regl tarıhım 22 nısan.Cok öptum.Hamişlerı tebrik ediyorum olmayanlarada Allah nasip etsin..

Lavinyam cok teşekkur.Ben 22 yasındayım.Azeri turkiyim,eşim turk vatandaşıdı,cok sevdık evlendik cok mutluyuz,9 aylık evliyim.Benim burda hic kimsem yok o yuzden sızınle konuşmam beni cok menmun ediyor.8 aydı bebiş istiyoruz ama olmuyor.Bu ay sogan kurini deniyorum.Regl tarıhım 22 nısan.Cok öptum.Hamişlerı tebrik ediyorum olmayanlarada Allah nasip etsin..

cnmm valla bende cok memnun oldum benim yengem var azeri yakın hissediyorum onun için senide kendime ALlah mutluluk versin cnmm evliliğiniz inşşş bebişler dahada katlanır :kiss:

Geri