Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar biliyosunuzki 3 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 4. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA..............sanırım 5 haftalık :D:D

2)yasmin nil...................

3)bur-ay...............

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK .........6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli ...... 13 mart ??????????

patalena........22 mart

Ciel.....................21 mart??????????

essenn...............14 nisan

kardelen000............26 mart

yakışıklım ....................5-6 nisan

selamet ......................10 nisan

shekerr_hale ..................20 nisan

koyusiyah.............................5-6 nisan

pelinifl.......................................... .29 mart

ece naz..........................................21 mart ?????????

dilekdenizi....................................... .........20 nisan

Ceylangözlü....................................................22 nisan

kıslar dahaca olmadım bugün 6 gün oldu ama test yaptım sabah negatif malesef bilmiyorum ne oluyor bana ya belli bir gecikme yada bilmiyorum idrarda çıkmadı belkide bu hafta bekliycem olmazsam dr gitcem

kıslar dahaca olmadım bugün 6 gün oldu ama test yaptım sabah negatif malesef bilmiyorum ne oluyor bana ya belli bir gecikme yada bilmiyorum idrarda çıkmadı belkide bu hafta bekliycem olmazsam dr gitcem

evet cnm bende merak etmiştim seni soru işareti koydum onun için bakalım bekleyelim olursan söyle listeden kaldırayım adını ama inşş olmazsın tabi de :D:D

arkadaşlar :((((
3 gün idrar testi yaptım silik çizgi vardı. bugün hastaneye gittim. kanda çıkmadı negatif dediler. çook üzgünüm. çok şaşkınım henüz adet zamanım gelmedi. bilgisi olan bana cevap versin lütfen

selam kızlarrr :) iyi haftalar herkese umarım bol hamiş haberleri alacağımız bir hafta olur :) ben güya ayın 5-6 sı gibi yazdırdım regl tarihimi ama bende şimdiye kadar bir belirti yok :) yine gecikecek sanırım lavinyam sen o 5-6 nisan kısmını 6-7-8-9-... yaz bence :) bu arada kasıklarımda sürekli bir sancı var çok rahatsız etmiyor ama hissettiriyor kendini yaklaşık 2-3 haftadır var.bir de psikolojiktir deyip kendimi oyaladığım bir bulantım var geçen gecede uyuyamadım bunun yüzünden midem yandı bulandı acı sular geliyordu ağzıma anlamıyorum neler oluyor vücudumu tanıyamaz oldum iyice ve aslında benim adetim yaklaştığı zamanlarda ki bu zamanlarda olmalıydı deli gibi tatlı yerim canım çok ister şu aralar hiiiiç istemiyorum kızlar sanırım bu hamileliği çok kafaya takıyorum ve psikolojik olarak bunlarımı hissediyorum ki :) bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlarda hoş gelmişler sefa getirmişler :)

selam arkadaşlar
bana dua edin lütfen 2 yıldır evliyiz çocuk istiyoruz. denemediğim kür tedavi kalmadı. bu ay son ümidim tüp bebekti. ovulasyonun 10. günü dayanamadım erken gebelik testi aldım çok silik çıktı. ertesi gün tekrar yaptım yine ikinci silik çizgi var ama arada yukarıya doğru eğik çıkan üçüncü bir çizgi daha var. kafam karıştı lütfeb dua edin ve bana o üçüncü çizgi ne olabilir lütfen bilen varsa açıklasın. eğer hamileysem sizlere acizane tavsiyelerim var. sonra uzun uzun yazarım.

Nurhazal hoşgeldin tatlımm :kiss: Rabbim seninde yardımcın olsun beklemek zor ama biz sabırla ve ümitle bekleyemeye devam edicez Rabbim en kısa zamanda sanada o kutsal duyguyu tatdırır inşallahh.

Canlarım benide aranıza alın.Allah hepinize anne olmayı nasip etsın banada.Ben inanıyorum bır gun benımde bebisim olacak.Allah benide sevidirecek ümit ediyorum.

canım almazmıyız hiç aldık bile :D:D hoşgeldin aramıza Rabbim inşallah en kısa zamanda sanada nasip eder hayatım dualarımız sizlerle :kiss:

Asicim hala adet olmadım yarın 5 cı gun adet olcakta olamıyomus gibi 4 gundur agrı cekıyorum mesala hafif adet agrısı gibı tam adet olcam gebe degılm diorum agrı kesilıo snra gene baslıo dayanamayıp test yaptım negatif cıktı 4 gun gectı iste testtede 5 ile 10 gun arası bellı olur yazıo yarın kan testı yaptırcam dua edın bana ıns hamıleyımdır oft

ayy hadi yaa :hmm: ee bu gün yaptırdın mı kan testini canım ne çıktı inşallah hayırlı haberlerle gelirsin dualarım seninle canım benimmm hadi inşallah bize güzel haber verirsin :kiss:

Lavinyam cok teşekkur.Ben 22 yasındayım.Azeri turkiyim,eşim turk vatandaşıdı,cok sevdık evlendik cok mutluyuz,9 aylık evliyim.Benim burda hic kimsem yok o yuzden sızınle konuşmam beni cok menmun ediyor.8 aydı bebiş istiyoruz ama olmuyor.Bu ay sogan kurini deniyorum.Regl tarıhım 22 nısan.Cok öptum.Hamişlerı tebrik ediyorum olmayanlarada Allah nasip etsin..

ayy canım gurbetçisin demekki Allahım bu mutlu evliliğiniz bir bebekle taçlandırsın inşallahh canım benimm inşallahh bebeğin çok bekletmeden gelir yanlız soğan küründen sonra incir kürünüde dene çok tavsiye ediyorlar hadi hayırlısı olsun bakalım :)

ececimm yaa hayırlısı olsun canım benim bekle bakalım ama bak olmazsan yada olursan ne olur bir doktora git senin doktora gitme vaktin geldi çünkü canım.

3 gün idrar testi yaptım silik çizgi vardı. bugün hastaneye gittim. kanda çıkmadı negatif dediler. çook üzgünüm. çok şaşkınım henüz adet zamanım gelmedi. bilgisi olan bana cevap versin lütfen

canım yaa maalesef bazı testler insanı böle yanıltıyo :tsk: ama istersen bir kaç gün daha bekle hemen çıkmayabiliyor geç döllenme oluyor o yüzden bir kaç gün daha bekle dualarım seninle hadi hayırlısı inşallah:)

sıra bende :tsk: benim ovülasyon testlerim hala ilk gün ki gibi yaa ilk gün nasıl yaptıysam yine öle koyulukta anlamadım gitti:hmm: dün de yapcaktım ama unuttum :D:D artık bu akşam yaparım ben tabii o günleri hiç boş bırakmıyorum değerlendiriyorum :D:D bakalım nisanı dört gözle bekliyorum ayy varya içimde nedense bir umut var ama üff umutlanmakda istemiyorum sonra hayal kırıklığı yaşıyorum allahtan hayırlıs dualar ediyorum ama een hayırlı zamanı Rabbim bilir tabiikii :tsk:

Gülgüzeli senden nbr adet oldun mu olmadın mı tatlım hayırlı haberler verirsin inşallah bize:kiss: haber bekliyorum senden :)

selam kızlarrr :) iyi haftalar herkese umarım bol hamiş haberleri alacağımız bir hafta olur :) ben güya ayın 5-6 sı gibi yazdırdım regl tarihimi ama bende şimdiye kadar bir belirti yok :) yine gecikecek sanırım lavinyam sen o 5-6 nisan kısmını 6-7-8-9-... yaz bence :) bu arada kasıklarımda sürekli bir sancı var çok rahatsız etmiyor ama hissettiriyor kendini yaklaşık 2-3 haftadır var.bir de psikolojiktir deyip kendimi oyaladığım bir bulantım var geçen gecede uyuyamadım bunun yüzünden midem yandı bulandı acı sular geliyordu ağzıma anlamıyorum neler oluyor vücudumu tanıyamaz oldum iyice ve aslında benim adetim yaklaştığı zamanlarda ki bu zamanlarda olmalıydı deli gibi tatlı yerim canım çok ister şu aralar hiiiiç istemiyorum kızlar sanırım bu hamileliği çok kafaya takıyorum ve psikolojik olarak bunlarımı hissediyorum ki :) bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlarda hoş gelmişler sefa getirmişler :)

canım yaa miğdenden acı su gelmesi üşütmüş olabilirsin ama bulantı için inşallah iyi habercidir :D:D bu anlattıklarını farklı şekillerde yorumlayabiliriz aslında gebelik, adet yada psikolojik az kaldı gününede ama beklemek en güzeli olacak sanırım :tsk: dualarım seninle canım benim yaa inşallahh 4. hamiş seni çıkarırız burdan :kiss:

sıra bende :tsk: benim ovülasyon testlerim hala ilk gün ki gibi yaa ilk gün nasıl yaptıysam yine öle koyulukta anlamadım gitti:hmm: dün de yapcaktım ama unuttum :D:D artık bu akşam yaparım ben tabii o günleri hiç boş bırakmıyorum değerlendiriyorum :D:D bakalım nisanı dört gözle bekliyorum ayy varya içimde nedense bir umut var ama üff umutlanmakda istemiyorum sonra hayal kırıklığı yaşıyorum allahtan hayırlıs dualar ediyorum ama een hayırlı zamanı Rabbim bilir tabiikii :tsk:

asiciğim ben bıraktım ovulasyon muş ateş ölçmeymiş uğraşmıyorum olacağı varsa Allah verecekse elbet vakti zamanı geldiğinde verecektir o yüzden artık düşünmüyorum sadece şu içine düştüğüm psikolojik durumdan da kurtulayım başka bir şey istemem kafamı rahatlatmaya başladım işle ilgileniyorum havalarda güzelleşti geziyorum tozuyorum kafamı dağıtıyorum yoksa olmuyor böyle sürekli düşün düşün nereye kadar kendimi dinlemek istemiyorum :) sende öyle yap bence takma olacağına varır gün aşırı ilişki tutacaksa eğer birinde tutar diye düşünüyorum :))

Nurhazal hoşgeldin tatlımm :kiss: Rabbim seninde yardımcın olsun beklemek zor ama biz sabırla ve ümitle bekleyemeye devam edicez Rabbim en kısa zamanda sanada o kutsal duyguyu tatdırır inşallahh.

canım almazmıyız hiç aldık bile :D:D hoşgeldin aramıza Rabbim inşallah en kısa zamanda sanada nasip eder hayatım dualarımız sizlerle :kiss:

ayy hadi yaa :hmm: ee bu gün yaptırdın mı kan testini canım ne çıktı inşallah hayırlı haberlerle gelirsin dualarım seninle canım benimmm hadi inşallah bize güzel haber verirsin :kiss:

ayy canım gurbetçisin demekki Allahım bu mutlu evliliğiniz bir bebekle taçlandırsın inşallahh canım benimm inşallahh bebeğin çok bekletmeden gelir yanlız soğan küründen sonra incir kürünüde dene çok tavsiye ediyorlar hadi hayırlısı olsun bakalım :)

ececimm yaa hayırlısı olsun canım benim bekle bakalım ama bak olmazsan yada olursan ne olur bir doktora git senin doktora gitme vaktin geldi çünkü canım.

canım yaa maalesef bazı testler insanı böle yanıltıyo :tsk: ama istersen bir kaç gün daha bekle hemen çıkmayabiliyor geç döllenme oluyor o yüzden bir kaç gün daha bekle dualarım seninle hadi hayırlısı inşallah:)

Gülgüzeli senden nbr adet oldun mu olmadın mı tatlım hayırlı haberler verirsin inşallah bize:kiss: haber bekliyorum senden :)

evet asicigim dr gitme günüm geldi geçti bile bu hafta bekliycem ve olmazsam kesin gidicem cnm dua edin ne olur ciddi bişey olmasın kist vardır diye korkuyorum yine ama kasıklarım çok agrımaya başladı sanırım regli olcam

cnm işte testler böyle bazen insanı yanıltabiliyormuş kan degerin kaç çıktı cnm bu arada adet günün kaç gün geçti

Geri