Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

sıra bende :tsk: benim ovülasyon testlerim hala ilk gün ki gibi yaa ilk gün nasıl yaptıysam yine öle koyulukta anlamadım gitti:hmm: dün de yapcaktım ama unuttum :D:D artık bu akşam yaparım ben tabii o günleri hiç boş bırakmıyorum değerlendiriyorum :D:D bakalım nisanı dört gözle bekliyorum ayy varya içimde nedense bir umut var ama üff umutlanmakda istemiyorum sonra hayal kırıklığı yaşıyorum allahtan hayırlıs dualar ediyorum ama een hayırlı zamanı Rabbim bilir tabiikii :tsk:

asiciğim ben bıraktım ovulasyon muş ateş ölçmeymiş uğraşmıyorum olacağı varsa Allah verecekse elbet vakti zamanı geldiğinde verecektir o yüzden artık düşünmüyorum sadece şu içine düştüğüm psikolojik durumdan da kurtulayım başka bir şey istemem kafamı rahatlatmaya başladım işle ilgileniyorum havalarda güzelleşti geziyorum tozuyorum kafamı dağıtıyorum yoksa olmuyor böyle sürekli düşün düşün nereye kadar kendimi dinlemek istemiyorum :) sende öyle yap bence takma olacağına varır gün aşırı ilişki tutacaksa eğer birinde tutar diye düşünüyorum :))

evet canım aslında sen doğru olanı yapıyorsun ama hazirana kadar elimden geleni yapmak istiyorum hazirana kadar bebeğim olmazda yumurta takibi yapılcak o yüzden ozamana kadar kafam rahat olamaz :tsk: ama açık öğretim okuyorum ders falan çalışmaya başlıycam belki ozaman az da olsa bebek konusunu kafamdan atarım diye düşünüyorum. ayy birde bu hafta sonu eltimler bize gelceklermiş bir hafta falan kalcaklarmış iki çocuğu var biri daha bir yaşına girmedi ayy çok tatlı varyaa çokk seviyorum en küçüğünü yaaa :D:D biraz onla oyalanırım ama inşallah kendi bebeğimide sevmek nasip olur inşallah :D:D

evet asicigim dr gitme günüm geldi geçti bile bu hafta bekliycem ve olmazsam kesin gidicem cnm dua edin ne olur ciddi bişey olmasın kist vardır diye korkuyorum yine ama kasıklarım çok agrımaya başladı sanırım regli olcam

ayy canım yaa etmezmiyimm hiç hep dualarımdasınız zaten ben inanıyorum ki burda hepimiz hamişlik haberlerimizi paylaşacağız hatta bebeklerimizden bile bahsedeceğiz :D:D

evet canım aslında sen doğru olanı yapıyorsun ama hazirana kadar elimden geleni yapmak istiyorum hazirana kadar bebeğim olmazda yumurta takibi yapılcak o yüzden ozamana kadar kafam rahat olamaz :tsk: ama açık öğretim okuyorum ders falan çalışmaya başlıycam belki ozaman az da olsa bebek konusunu kafamdan atarım diye düşünüyorum. ayy birde bu hafta sonu eltimler bize gelceklermiş bir hafta falan kalcaklarmış iki çocuğu var biri daha bir yaşına girmedi ayy çok tatlı varyaa çokk seviyorum en küçüğünü yaaa :D:D biraz onla oyalanırım ama inşallah kendi bebeğimide sevmek nasip olur inşallah :D:D

ayy canım yaa etmezmiyimm hiç hep dualarımdasınız zaten ben inanıyorum ki burda hepimiz hamişlik haberlerimizi paylaşacağız hatta bebeklerimizden bile bahsedeceğiz :D:D

bir şeyler ile meşgul olmak en iyisi asiciğim en iyisini düşünmüşsün okumakla ne okuyorsun açıköğretimden aslında bende kpss ye mi baksam biraz diyorum ama işten çık eve git yemek falan zor oluyor :( umarım Allah gönlüne göre verir cnm :)

bir şeyler ile meşgul olmak en iyisi asiciğim en iyisini düşünmüşsün okumakla ne okuyorsun açıköğretimden aslında bende kpss ye mi baksam biraz diyorum ama işten çık eve git yemek falan zor oluyor :( umarım Allah gönlüne göre verir cnm :)

ya ben lisayi yarım bırakmıştım şimdi açıktan onu tamamlamaya çalışyıroum seneye mezunum Allah nasip kısmet ederse :) ben bide çalışyıroum gerçekten zor oluyor işten çık eve git yemek temizlik vs derken çok az vaktim oluyor ama çalışmayada çalışyıorum bu konuda çok azimliyim :) inşallah mükafatımıda alırım yaa :) bu zamanda da bebişim gelse hiçde fena olmaz :D:D

ayy canım yaa etmezmiyimm hiç hep dualarımdasınız zaten ben inanıyorum ki burda hepimiz hamişlik haberlerimizi paylaşacağız hatta bebeklerimizden bile bahsedeceğiz :D:D[/QUOTE]

cnm benim çok saol aynen bu yazdıklarımıza bile zamnı geldiginde gülücegiz biliyorum

cnm işte testler böyle bazen insanı yanıltabiliyormuş kan degerin kaç çıktı cnm bu arada adet günün kaç gün geçti

ece naz cım regl tarihim daha gelmedi nisanın başı mart sonu gibi. ama bizde düşük sorunu olduğu için doktorumuz beklenen regl tarihinden önce test yapmamızı önerdi. iğne yapmak için

ya ben lisayi yarım bırakmıştım şimdi açıktan onu tamamlamaya çalışyıroum seneye mezunum Allah nasip kısmet ederse :) ben bide çalışyıroum gerçekten zor oluyor işten çık eve git yemek temizlik vs derken çok az vaktim oluyor ama çalışmayada çalışyıorum bu konuda çok azimliyim :) inşallah mükafatımıda alırım yaa :) bu zamanda da bebişim gelse hiçde fena olmaz :D:D

inşallah cnm gönlüne göre olur bırakma bence okumayı da devam et hatta üniversiteyi bile düşün bence :)

valla önce liseyi bitirip kpss ye girmek istiyorum sonra iki yıllık okuyup anaokulu öğretmeni olmak istiyorum bakalım Allah nasip kısmet eder inşallahh sağol canım benim Allah razı olsun:kiss:

inşallah gönlündekiler hayırlısıysa rabbim en kısa zaman da nasip etsin
evlilikle okumak biraz zor ama ben çok güzel bir 2.5 sene geçirdim bu şekilde tekrar dünyaya gelsem yine okurken evlenirdim hiç düşünmeden bu zorlukla bile o kadar güzel ki okuldan geldiğinde ev de elinden tutabilecek bir eşinin olduğunu bilmek...
benim son üç ayım kaldı mezun olacağım inşallah darısı isteyen herkesin başına:D

evlilikle okumak biraz zor ama ben çok güzel bir 2.5 sene geçirdim bu şekilde tekrar dünyaya gelsem yine okurken evlenirdim hiç düşünmeden bu zorlukla bile o kadar güzel ki okuldan geldiğinde ev de elinden tutabilecek bir eşinin olduğunu bilmek...
benim son üç ayım kaldı mezun olacağım inşallah darısı isteyen herkesin başına:D

ya bence helal olsun ben hem okuyup hem de evlilik yürütemezdim sanırım hoş ben biraz fazla mantıksal düşündüğüm için okulu bitirdikten sonra da hemen evlenmedim yani üniversiteden 2008 de mezun olup 2010 un kasımında evlendim zaten nişan düğün 3 ay içinde oldu anlamadım.ben biraz tereddütlüydüm alışmışım tek yaşamaya kendi düzenimde başka biri ile onu paylaşmak nasıl olur zor olur mu diye düşünmekten yorulmuştum ama eşim saolsun uyumlu biri çok şükür ki iyi gitti bu 16 ay :) yoksa ben takıntılarla bana kalsa evlenmezdim eşim ısrarcı çıktı ben otuzumu geçtim artık dedi de oldu iyi ki de olmuş :) Allah inşallah bir de bebek nasip ederde hepimize daha da mutlu oluruz :)

Ne güzel yaa sende azimlisin seneye de bitiyormuş oh daha ne olsun :D:D bakarsın bu süreçde de bebişinzz cee ee der :D:D darısı benim başıma :D:D

ya bence helal olsun ben hem okuyup hem de evlilik yürütemezdim sanırım hoş ben biraz fazla mantıksal düşündüğüm için okulu bitirdikten sonra da hemen evlenmedim yani üniversiteden 2008 de mezun olup 2010 un kasımında evlendim zaten nişan düğün 3 ay içinde oldu anlamadım.ben biraz tereddütlüydüm alışmışım tek yaşamaya kendi düzenimde başka biri ile onu paylaşmak nasıl olur zor olur mu diye düşünmekten yorulmuştum ama eşim saolsun uyumlu biri çok şükür ki iyi gitti bu 16 ay :) yoksa ben takıntılarla bana kalsa evlenmezdim eşim ısrarcı çıktı ben otuzumu geçtim artık dedi de oldu iyi ki de olmuş :) Allah inşallah bir de bebek nasip ederde hepimize daha da mutlu oluruz :)

kısmet işte canım yaa hiç bişey kısmetin önüne geçemez derler :D:D Rabbim mutluluğunuzu bebek ile taçlandırır umarım :kiss: bu arada bende 16 aylık eevliyimmmm :D:D

Geri