Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yaa kızlar ben bişey sorcammm şimdi saatler bir saat ileri alındı biliyosunuz ben ovülasyon testimi saat tam 7 de yapıyorudum bu durumda kaçta yapmam gerekiyor 6 damı :S yoksa 7 demi yapmalıyım :S
Asicim ben o testlerden hic yapmadım nası oluo hergunmü yapıosun testi kacgun oldu senin adet biteli tatlım

slm kızlar bu ay hamislık hayallerı suya düstü adet oldum baya sancılı bir sekilde bu ay benım olmadı inş sizın olur hamislık haberınızı alırıs biraz üzuldum ama napalım ölümle doğuma care yok

ayy canım yaa Ne diyeyim bilmiyorum ki :( hayırlısı olsun demekten başka bişey diyemiyorum. Gününde adet oldun demi yani gecikme falan olmadı? inşallah bir daha ki aya güzel haberleri alırız canım üzülme:kiss:

Asıcim, canım bacılarım Allah gönlünüze göre versin.Kızlar üzülmeyin her kesin derti aynı bebiş.Bir gün gelecek bebişlermiz olucak buyuyecek buranı onlara konuşucaz.Güzel düşunelimki güzel şeyler olsun.Allah yardımcınız olsun...

aminn canımmmm aminn İnşallah burda olan bütün arkadaşlarımızın yakında bebek haberlerini konuşacağız ben çok inanıyorum :)

teyzeleri bugün meleğimi gördük çok şükür rabbime kalp atışını duyduk . anlatılmaz bi duyguymuş sağlığı yerinde çok şükür kalp sesini duyunca huzurla doldum ve çok mutluyum rabbim bu duyguyu sizlerede tattırsın . aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ayyy ablacım benim yaaaaaaaaaaa:kiss: Rabbim sizlere bağışlasın inşallah sıkıca tutunsun annesine hiç bırakmasın Allah tamamına erdirsin tekrardan ablacımm. Şükürler olsun bu güne kalp atışlarını da duydunuz çok şükür. darısı isteyen herkese ve bana inşallahh dualarım seninle ablamm:kiss:

Asicim ben o testlerden hic yapmadım nası oluo hergunmü yapıosun testi kacgun oldu senin adet biteli tatlım

canım ben şuan adetimin 20. günündeyim adettin 7. günü başladım bir gün ovülasyon testi yaptım bir gün yapmadım o şekilde devam ediyorum ama sürekli çizgi görüyorum :D:D acaba yumurtluyorumuyum ki ayol :D:D dün yaptığımda herzamankinden biraz daha koyuydu ben de o günleri değerlendirdim inşallah nasip eder Rabbim bizede napalım nasip kısmet ben elimden geleni yapıyorum gerisi Allah'a kaldı Rabbim büyük :tsk:
(umutsuz vakaa)

kıslar günaydınlar hepimiz için hayırlısı olsun adet olanlar üzülmesinler dularım sizlerle inşş hepimiz sırasıyla bu annelik denen duyguyu tadacaz

bu arada bende ünv bittkten sonra evlendim hala tamamlamaya calışıyorum ve ikisi aynı anda cok güzel bi şekilde de yürüyo tabi bebek olursa nolur bilemem ama ben o olana kadar coktan yolu bitirmiş olurum :D:D zor demeyin azimle şey yapan taşı delermiş hahaha

kıslar biliyosunuzki 3 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 4. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA..............6 haftalık oldu meleğimiz:kiss:

2)yasmin nil...................

3)bur-ay...............

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ..............6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli .......................... 13 nisan

Ciel.....................................21 mart??????????

essenn................................14 nisan

kardelen000.........................26 mart

yakışıklım ............................5-6 nisan

selamet ................................10 nisan

shekerr_hale .........................20 nisan

koyusiyah........................6-7-8-9 nisan

pelinifl................................... .29 mart

ece naz...................................21 mart ?????????

dilekdenizi................................20 nisan

Ceylangözlü..............................22 nisan

kıslar biliyosunuzki 3 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 4. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA..............6 haftalık oldu meleğimiz:kiss:

2)yasmin nil...................

3)bur-ay...............

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ..............6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli .......................... 13 nisan

Ciel.....................................21 mart??????????

essenn................................14 nisan

kardelen000.........................26 mart

yakışıklım ............................5-6 nisan

selamet ................................10 nisan

shekerr_hale .........................20 nisan

koyusiyah........................6-7-8-9 nisan

pelinifl................................... .29 mart

ece naz...................................21 mart ?????????

dilekdenizi................................20 nisan

Ceylangözlü..............................22 nisan

patalena..........................23-24-25 nisan

Geri