Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Kızlar günaydınnnn,
Ceylan gözlüm inşallah bebişin gelmiştir.

Bende dün doktoruma gittim..7 günlük gecikmenin sebebi kist miş..(adetin 3.günü gittim)Basit kistlerim oluşmuş.klomene vücudum çok tepki vermiş ve çatlamamış..bu ay;ginera doğum kontrol hapı verdi.,kistleri eritmesi için.yani bu ay pas geçiyoruz.Hayırlısı olsun bakalım..adet olunca yine 3.günü gidicem ve klomenin sayısını düşürecek..Ben artık çok takmıyorum..Hayırlısı ne zamn olursa Rabbim ne zaman verirse.

günaydın kızlar hayırlısı neyse o olsun hayatımızda ceylan gözlü inşllh mğjdeli bi haberle gelirsin buarada rüyanıda merak ettim cnm

ceylangözlüm sakin ol korkma sakın rabbim tez zamnda nasip eder inşallah.biz hamişler olarak her daim dua ediyoruz isteyen herkese rabbim tez zamanda nsip etsin diye.kendine çok ii bak allaha emanet ol

selam kardeşlerim ben geldim nasılsız canlarım baya zaman oldu giremiyordum şukur ttnett baglatdım bugun acdılar.kızlar o kadar özlemişdimki sizi.cok şukur ben olmadımda 1 hamişmizde olmuş tebrik ediyorum,...lavişim,asişim, defnecim koyusıyahcım nasılsız kızlar.hamışler sızden nbr nasıl gidiyor hamişlik bebişler nasıllar.bundan sonra rahat rahat gire bılecem.vınndan canım kurtuldu...eee bana gelınce ben adet olmadım hala..5 aydı duzenlı adet oluyordum.belırtı olarak afedersiz fazla beyaz ayran gibi akintı,sol tarafta bir tuaf ağri ağrı gibi deyilde batma gibi bir şey kendimden nasil bir şey anlamıyorum,birde ayaklarda cok yorğunluk başka bir şey yok..test falan yaptırmadım bugun 2 gun geçti....ama ümit etmiyorum...

canımmm benimm hoşgeldinnn:kiss: özledik valla yahu :D:D ttnet bağlatman çok iyi olmuş ama ben mayıs ayında ttnetimi kapatıp vına geçicem aboneliğimiz doluyo :hıms: canım hakkında hayırlısı olur inşallahhh hayırlı haberlerini bekliyorum bitanem :kiss:

masallah hiziniza yetisilmiyorki..ben de hergun roman okuo gibi sizleri okuyorum :) dizi tadinda hergun:):)

dizi tadın damı hahahahahaha ayyy yerimm ben seni yaa:kiss:

slm kızlarrrrr.....canlarrrrrrrrrrrrr.bugün doktora gittim kontrol için.yumurtam çatlamış inş tutmuştur doktor adetini bekle dedi adetinde 7 gün geçsin öyle yap test dedi tabi olmazsammm.inş olmam.kızlar dua edin nolurrrr

ayyy lavişimmm inana hep aklımdasın tatlım yaa dualarım seninle inşallah bebişin tutunmuştur annesi Rabbim yar ve yardımcın olsun canım benim :kiss:

ay benimde günüm yaklaştı inşllh varsa olmam yoksada gecikmeden olurum bu arada sürekli baş agrısı çekiyorum bu aralar ilaçta kullanmak istemiyorum bilmiyorum bakalım ne olcak halimiz inşllh meleklerimiz bekletmeden gelir bide sizede anlatmadan yapamııycagım rüyamda bebegim olmuş ve emziriyordum resmen gögsümden süt geldigini gördüm bebegimide emziriyordum ay çok güzeldi ya

canım rüyan güzel geçen gün defnede aynen öle bir rüya görmüştü lavişim yorumlamıştı seninkisi de güzel hayırlara vesile olur inşallah bitanem:kiss:

canim yasin okuyorsan arkasindan da ismi azam duasini oku,her dilek icin ozellikle cuma gunleri okunan bir dua,ben iki aydir haftada 2 gun okumaya calisyrm yasinle birlikte birisini cumaya denk getiriom......canimmm insallah yaa...

ismi azam duası nasıl bir dua papişimmmmmmm :)

canım çok üzüldüm geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum o acıyı ben ikikere yaşadım rabbim kimseye yaşatmasın allah sabır versin banada 8 gün oldu şimdi biraz daha iyiyim ama elbette aklına gelince için sızlıyor yalnızca hamile kalmak yetmiyor rabbim hayırlı ve sağlıklı kucağımıza alıp analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin kaybettiğimiz bebişlerimiz bizi cennet kapısında bekliycekmiş öyle duymuştum inş öyle olur

ahhh canım ablammm doğru diyosun bebek istemek yetmiyor Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almak analı babalı büyütmek nnasip eder :kiss:

Günaydin kizlar nasilsiniz dün doktora gittim ve bebisimin kalbi atiyodu cok güzel bir duyguydu onun hizli kalp atisini görmek ve 6 hafta 3 günlük oldu bugun ins Allahim bütün isteyen herkese bu duygulari yasatir...

oyyy yerimmm ben o pıtırcığı annesi Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah ne güzeldir demi kalp atışlarını duymak :D:D

Ben bugun hastaneye gidecem beta hcg yaptırmaya.O kadar cok korkuyorum hem cok heyacanlıyim.Ruyamda bana bir şeyler söylüyodular inşeallah hayrlı olur.Nolur dua etın

ayy canımmmmmmm hadi hayırlısıyla git hayırlısıyla gel bakalım dualarım seninle bitanemmmmmmmmmmmmmmmmm :deli::kiss:

Kızlar günaydınnnn,

Bende dün doktoruma gittim..7 günlük gecikmenin sebebi kist miş..(adetin 3.günü gittim)Basit kistlerim oluşmuş.klomene vücudum çok tepki vermiş ve çatlamamış..bu ay;ginera doğum kontrol hapı verdi.,kistleri eritmesi için.yani bu ay pas geçiyoruz.Hayırlısı olsun bakalım..adet olunca yine 3.günü gidicem ve klomenin sayısını düşürecek..Ben artık çok takmıyorum..Hayırlısı ne zamn olursa Rabbim ne zaman verirse.

ayyy essencimm yaaa kısmet işte ama basit kistse korkma doğum kontrol hapı ile erir ama benim bildiğim antibiyotik vermleri gerekmez mi yaa :hmm: ama inşallah hayırlısı olur canım Rabbimin bildiği vardır o nezaman uygun gördüyse ozaman nasip eder takmamak en güzeli :kiss:

Günaydin kizlar nasilsiniz dün doktora gittim ve bebisimin kalbi atiyodu cok güzel bir duyguydu onun hizli kalp atisini görmek ve 6 hafta 3 günlük oldu bugun ins Allahim bütün isteyen herkese bu duygulari yasatir...

ayy takcim ne güzel ALlah hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin kuzum yaa :kiss:
Günaydin kizlar.Neler olmuş burda tatlıbelam sana göre inan çok üzüldüm.Canım sabret inşeallah sıkintiların gider.Kecmiş olsun

Ben bugun hastaneye gidecem beta hcg yaptırmaya.O kadar cok korkuyorum hem cok heyacanlıyim.Ruyamda bana bir şeyler söylüyodular inşeallah hayrlı olur.Nolur dua etın

hadi hayırlısı olsun iyi haberlerini bekliyorum cnmm rğyanda hayr olsun inşş cnmm
Kızlar günaydınnnn,

Lavişim beni listeden atıver :)

yaaaaa niyeee seni listeden cıkatıyorum yaaa dur işte orda bi zararı yok ya :D:D bu arada demek kisttenmiş inşş atarsın biran önce cnm benim

günaydın kızlar hayırlısı neyse o olsun hayatımızda ceylan gözlü inşllh mğjdeli bi haberle gelirsin buarada rüyanıda merak ettim cnm

ececim h.g cnmm nasılsın

kıslar yaa dün eşim tatildi benimde 23 nisanda okulda calıştığı için tatil yapamadı 24ünü tatil yapmışlar öle yani bizde tatilimizi yaptık diyelim dışarı filan cıktık :)

Geri