Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hayırlı cumalar melekler görüşmeyeli epey kaynatmışsınız:oppucuk: hamilelerimiz artmamış pamukşeker galiba burada yazmıyordu ama onun adınada çok sevindim inşallah allah sağlıklı bir gebelik geçirmeyi ve sonrasında sağlıklı bir bebişinin olmasını nasip etsin...

defne aşılama yaptırmışsın hayırlısı olsun inşallah sen %20lik dilim içindesindir de senin içinde seviniriz hayırlısıyla

ceylanım klomen kullanmaya başlamışsın hayırlı olsun kuzum inşallah bebişin gelir

asiiiii sende mi klomencilere katılıdın bebeğim ya inşallah hayırlısı olurda bebişin olur birde tatlım benim kardeşimde varikosel den ameliyat oldu çocukları yoktu bir de eşi uzaktaydı o dönem mililitrede 60milyon spermi varken ameliyat ol istersen 2 sene daha çocuk yapmazsan nasıl olur bilmiyorum demiş doktoru aradan 2 sene geçti çocukları yok hala ama sperm sayısı ve hareketliliği baya bir artmış mililitrede 137 milyona çıkmış ki bu çok çok iyi bir rakam ameliyat çok kolay bir saatte bitiyor eğer mikrocerrahi olursa ve 3 gün ile 8 gün arasında tüm aktivitelerine dönüyorlar ameliyatı uzatmayın eğer yaptıracağız er ya da geç diyorsanız tabi en doğru kararı doktorunuzla siz verirsiniz hayırlısı olsun inşallah

lavişim sınavların bitiyormuş inşallah hayırlı olsun allah her konuda hayırlı kapılar açsın inşallah önüne canım

benim sınavlarım bitti bu hafta mezuniyetim var inşallah az önce kan tahlili verdim adetim 3 gün gecikti saat 3 te alcam sonucu dua edin bana allah hakımızda herşeyin hayırlısını versin inşallah hepimizin hayırlısıyla kucaklarını doldursun bu mübarek günlerde amin...

BU ARADA HEPİNİZİ ÇOOOOK ÖZLEMİŞİM YAAAA
:kiss:
selam tatlım.seni beni selamlamadın ama ben yazayım.tatlım ne güzel bi beklenti içindesin sen böğle, yerine çok sevindim.haberi alınca hemen bize de yaz, burda sabırsızlıkla seni bekliyoruz...:beybi:

evet ya buna da çoooooook güldüm.Allah seni güldürsün.benim yaşım 23 tatlım, burda da yazışdığımı da hala söylemedim, söylesem de bi şey demez bence, ne de olsa hepsi kadın, erkeklerin burda ne işi var.canım sen burda nerede yaşıyodun?ne çabuk evlenmişsin kız sen öğle?sevdiyinmi ya görücü üsulu mu?

- - - Updated - - -

bi de çalışıyomusun ya evdemisin?
savetskıde musfa sufide kalıyodum.canım sevdıımle evlendım neler atlatdık evlılymızı akrablar istemıydu ama çok sukur sevdıyme kavuştum dugunum çokkk güzel oldu ama eşimin babası amalyat olundu dugunumuze geemedıler.ben kocamı cok sevıyorum onunla cok mutluyum.....sanada mutluluk dılıyorum eşinin sozunu hep dınle bakacaın sonuna kadar herşey guzel olucak....hazıranın 24 yıl donumumuzdu.1 yıl olucak

selam tatlım.seni beni selamlamadın ama ben yazayım.tatlım ne güzel bi beklenti içindesin sen böğle, yerine çok sevindim.haberi alınca hemen bize de yaz, burda sabırsızlıkla seni bekliyoruz...:beybi:

canım fazla vaktim yoktu ayrıntılı okuyamadım hoş geldin aramıza maalesef sonuç negatif ama daha adet olmadım beklemedeyiz hayırlısı artık

bende hepinizi çok özledim mezuniyetim için gelen arkadaşlarım var misafirim olduğundan şimdilik giremiyorum kendinize cici bakın öptüm hepinizi

canım fazla vaktim yoktu ayrıntılı okuyamadım hoş geldin aramıza maalesef sonuç negatif ama daha adet olmadım beklemedeyiz hayırlısı artık

bende hepinizi çok özledim mezuniyetim için gelen arkadaşlarım var misafirim olduğundan şimdilik giremiyorum kendinize cici bakın öptüm hepinizi
olsun tatlım, adet geçikmelerin yoksa yinede büyük oranda umut var, gecikmelerin oluyosa bile adet olana kadar hala bir umut var.senden haber bekliyoruz....

savetskıde musfa sufide kalıyodum.canım sevdıımle evlendım neler atlatdık evlılymızı akrablar istemıydu ama çok sukur sevdıyme kavuştum dugunum çokkk güzel oldu ama eşimin babası amalyat olundu dugunumuze geemedıler.ben kocamı cok sevıyorum onunla cok mutluyum.....sanada mutluluk dılıyorum eşinin sozunu hep dınle bakacaın sonuna kadar herşey guzel olucak....hazıranın 24 yıl donumumuzdu.1 yıl olucak
ay canım benim, inşallah yıl dönümüz, aşkınız bir bebekle taçlanır.ben de sevdiyimle evlendim, universitetede aynı qrupda okuyoduk.sizinkilerin de izin vermemelerini anlaya biliyorum, önemli olan kavuşmuşsunuz.çok sevindim, inşallah hep mutlu olursunuz, tabi biz deeeee..:tilili:

merhaba ben yenıyım adetım 6 gun gecıktı ıkı kere testyaptım 2.cızgı sılık cıktı hıc bır belırtım yok sankı cok ama cok az lekelenme var gıbı sızce hamılemıyım yoksa adetmıoluyorum hamıle olmasam teste 2.cızgı sılıkte olsa cıkarmı??lutfen yardııımmmmm

dımı bende ole dusundum ama kendımı kaptırmakta ıstemıorum
normalde adetgecıkmelerı yasıyan bırıyım ama hıc 2.cıgı cıkamamıstı pazartesı dr gıtmeken dogrusu galıba

Geri