Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

evet canim cok haklisin beklemek cok zor gecen ay benim 15 gun gecikti ve kendimi artik hamile gibi hissetmeye baslamistim kab testi yaptirdim negatif cikmisti dunyam altust olmustu cok aglamistim senin moralinide bozmak istemem tabi herkez ayni olcak diye birsek yok insallah hamilesindir kardesim allahim hepimize nasip etsin anne olmayi
ben çokda umutlu değilim cnm.çünkü benim hep geç olurdu.adet düzensizliği var.az önce doktora gittim kan tahlili yaptırdım.saat 2 de sonuç alacam.bugünle 11.gün oldu.doktor karından ultrasyonla baktı.bişey görünmüyor ama yenide olabilir dedi.kan testi verdi.bakalım artık Allahım hayırlısını versin

ben çokda umutlu değilim cnm.çünkü benim hep geç olurdu.adet düzensizliği var.az önce doktora gittim kan tahlili yaptırdım.saat 2 de sonuç alacam.bugünle 11.gün oldu.doktor karından ultrasyonla baktı.bişey görünmüyor ama yenide olabilir dedi.kan testi verdi.bakalım artık Allahım hayırlısını versin
canım inşeallah hayırlı haber alırsın.canım ümitsiz olma inşeallah olur

günaydın kızlar.... nasıl gidiyor hayat.. şeker hale çook sevindimmm allahım kucağına almak nasip olsun inşallah...benm duruma gelince hamileilk seruveni 4 saat sürdü herhalde öğrendiğim gün zaten değerlerim düşmeye başladığı günlerdi.. aynı gun gecesi değerim 17 düştü acile gttim düşeçek kanamanla dedi.. sabaha kadar bi umut taşıdım ama bunun dönüşü olmuyormuş cumartesi kanamam oldu sanrıımda düştü.. pazar bitti hatta piknikteydim hiç öle şiddetli ağrım sızım yok adet ağrısı kadar inceydi.. dun kanda bakıldı 6.37.. doktora sordum sıfırlanması gerekmezmi yook biz bunu sıfır sayabilirz dedi napıyım dedim bişi yapma gunluk hayatına dön dedi.. ne kolay oldu ..ama herkese artık bi tavsiyem varr bebeği karnında görene kadar umutlanmakta erken ve adet geçikmesi olduğu gün bile test yapmak erken.. benim doktor pek ilgisiz haftaya başka doktora gitçem çünkü cevapsız sorularım var ben bu kanamam adet tarihim olarakmı baz alcam sıfırlanmamış ama sıfır diyor ya ilişki yaşayamam mı .. neden hala göğüslerim yeniden şişio kasıklarım gene batıo ateşim var gbi nedennnn..

YAKIŞIKLIM sana küsüm hanı beni cok seviyordun.ama bana yazmıyon.:cry::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm::küstüm:

Defnecm LAVİnYACIM :asskim::asskim:nasıl gidiyor işler durumlar nasıl...ben bu gun çokk mutluyum ....:cah:

tatlım ya ben çok fazla vakit bulup giremiyorum zaten pazar günü hastaneye yattım salı akşam çıktım eşim yataktan kalkmama izin vermiyor pc başına oturunca çok kızıyor bende sürekli yatıyorum zaten sınav var haftaya ona bile çalışamıyorum inşallah ayın 7sinden sonra daha çok yazarım sen küsme bana olur mu güzelim mutlu olmana da çok sevindim inşallah klomenin bu ay bebişin sebebi olur kendine çooook iyi bak tatlım:kiss:

yakışıklım cnm Allah korusun senide bebeğinide cnm Allahın izniyle içini ferah tut bişi olmasın kuzum

defnecim ohh ne güzel izni koparmışsın nerelere gidecen bakalım
koparttım kız valla:) uzağa gitmiyorum yaa eneze gidicem uzaklara negerek var zaten enezin denizi,kumu süper eee ege denizi nede olsa:)

canım çok sevindim senin adına hadi bakalım güzelce dinlen eğlen inşallah hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşallah çooook güzel bir tatil geçirirsinz tatlım

evet canım biraz korktum ama artık olayların ilk şokunu atlatınca hemen toplayabiliyorum kafamı ve alllah herşeyin hayırşlısını bilir diyorum bana böyle ve hatta daha ağır bir sınav versede yapacak bişey yok ve o beni yaratan benim ihtiyacımı herkesden benden daha iyi bilir deyip dua ediyorum verdiğine gönlümü razı eyle diye daha iyi oluyor çok stres yapmamış oluyorum tabi rabbim daha büyük dert vermesin sen tatile gitmeden girebilirmiyim bilmiyorum şimdiden hayırlı yolculuklar canım şöyle balayı tadında güzel bir tatil geçirirsiniz inşallah sağ sağlim geri yerinize yurdunuza ulaşırsınız inşallah dualarımdasınız her zaman öpüyorum canım hoşçakal...
sağol canım inşallah hayırlısıyla gidip geliriz.çok ihtiyacımız var bu tatile şuan ençok istediğim iznimi güzel,huzurlu,sakin birokdarda mutlu geçirmek:)

slm kızlar ben hala adet olmadım 28-30 gün sürer genelde bugün 32. gün sabah test yaptım ama negatif.1 haftadır göğüs ağrısı ve 3 gündür adet olacak gibi bel ağrım var hamilelikten ümidimi kestim adetim gelse artık
öyle 2 gün geçti diye idrarda çıkcakmı sanıyon tatlım sen.kanda bile bazen geç çıkıyo bunun kanıtı dilek arkadaşımız.bence regl olana kadar olumlu yada olumsuz bişey düşünme.kısmet belkide vardır:))

1 yılı geçtik cnm ya ama artık tedaviye başlıycak dr ama dr gitmek istemiyorum çünkü bütün testlerimiz normal çıktı o yüzden biraz daha beklemek istiyorum bu ayda olmazsa agustosta dr gitcem artık artık ne tedavisine başlıycaksa başlıycak dr buraya veda ediyorum inşllh hamiş olarak dönücem rabbim herkesin yüzünü güldürsün en kısa zmanda da bebek isteyenlere bebek nasip allahım
inşallah tatlım hamileyim diyerek dönersin.dinlen biraz nasıl mutlu olcaksan öyle yaşa.sonuçta hiçbir sorunumuz yok evet kendiliğindende olabilir neden olmasın.kendine iyi bak tatlım çok öpüyorumm:))

selam canlarım nasılsınız özledim sizi ben çopk iyiyim çok güzel bir marmaris tatilinden sonra,eşimde bende daha mutlu ve daha umutlu döndük yumamıza herşey yolunda şükür bütün dertleri arkamızda bıraktık şimdi daha iyiyiz.rabbim bundan sonra bizim ve cümlemizin yüzünü güldürsün hepinizi öpüyorum :kiss:
en güzelini vede en doğrusunu yapmışsınız nede iyi gelmiştir tatil:) amin rabbim hepimize hayırlısını versin.

slm kizlar dünden beri sirt üstü yatinda sirt kemiklerim aciyo sankki icinde bise var deliyo gibi korkuyorum ya acaba üsütmüste olbilirmiyim birde dün sag tarafimdayken sol tarafima aci oldu 3 4 sefer üstüste geldi gitti ::(
canımm herşeyine bukadar dikkatetme üşütmüşsündür tabi ne olcak sırtını ve ayaklarını sıcak tut bak nasıl geçiyo hemencik:) muratımızıda üzme kötü şeyler düşünerek:)

selam arkadaşlar, geçen adet tarihim 15-16 hazirandı, tam günümde oldu çok şükür :) en azından adetim düzene girdi diye seviniyorum, önceden tahmin edemezdim tarihini. Tabi inşallah hamişimdir de hiç olmam diye dua da ediyorum bi yandan. benim eşim çok istekli değildi babalık için, ama ben istiyorum diye o da tamam demişti. ama geçen gün ben de artık babalığa hazır hissediyorum dedi, o kadar mutlu oldum ki anlatamam kızlar. Lavinyam yeni adet tarihim 10 temmuz, aynı zamanda da evlilik yıldönümüm :) inşallah olmam da yıldönümümüzde güzel haberi veririm canım kocama :) inşallah bu haberi vermenin heyecanını hepimiz yaşarız en kısa zamanda, Amin.
tatlım burda birçoğumuzun regl günü özel günlerimize ddenk geldi ama kimseye kısmet olmadı diye hatılıyorum.inşallahhhhhhhhhh sana kısmet olur çifte kutlama yaparsınız:) ama eğer aksi olursada sakın kendini üzme bumutlu gününüzün tadını çıkarın sadece:)

selam meleklerim.bu gun adetim bitdi yarından yene klomene başlıyorum.klomen beni iyi etdi adetim normal oldu hiç agrım sızım kalmadı ilk kezdi böyle oluyor.kendinize cici bakın:ar4fd:
canımm nerelerdesin sen yaa az uğrar oldun özletme kandini kızarız bak :ehi:
inşallah bu seferki klomen süreci mutlu sonla noktalanır:)
ayyyyyyyyy desene yine heyecanlı bir bekleyiş başladı.hadi canım yaa sende müjdeyle dön inşallahh:)

slm kızlar ben geldim nasılsınız bakalım yazdıklarınızı okudum yasemeny canım hakkında hayırlısı olsun inşallah evet bebeğin kalp atışlarını duyana kadar ben hamileyim diyemem heralde ben :) hayırlısı olsun hakkımızda inşallah :)

suzu tatile nere gitti yaf :D:D Defnoşummmmmmmmmmmm çok şanslısın kıss bak patonların iyiymiş herkes vermez böle izin hemide 9 günn :abo: :D:D nere gitçen bakem tatile :D:D benim bir hafta izinim var ama nereye nezaman gideriz belli deği daha :küstüm:

lavişimmmmm nasılsın bitanemm:asskim:

yakışıklımmm ve defnoşumm bana kıs çocuk yakışır dimi :deli: yaa hayırlısı olsun da kızı erkeği fark etmez valla ::D:D

hee bu arada ben daha adet olmadım gene gecikti anasını satiimm :D:D

dün iş yerimizdeki hamile abla doktora gitti bebeğin ultrasyon fotolarını getirmiş ay okadar güzeldi ki elleri ayakları oluşmaya başlamış o resme bakarken hepimiz için dua ettim Rabbim kimseye aratmasın inşallah hayırlısı ile tez zamanda hepimiz anne olur diyor sizi çok seviyor ve de kokulu kokulu öpüyorummmm :deli: :D:D

kıslar biliyosunuzki 10 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 11. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
19 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
18 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................13 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 15 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
15 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım.........................
Canım Tebriklerrrr...:kiss:(11 mayıs d.g)

11) shekerr hale..................... Tebrikler Canım :kiss: :deli:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

koyusiyah.............................12-17mayıs arası ????

almire...................................19 mayıs
????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran ????(21 nisan d.g)

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????(20 mayıs d.g)

esmayim..............................23 haziran ????

suzuu...................................27 haziran

LaViNYaM.............................30 haziran(7 ocak d.g)

esgiii.....................................2 temmuz

defne defne.........................3 temmuz(17 kasım d.g)

pelinifl..................................9-10 temmuz

destinydestiny.....................10 temmuz

gul-guzeli............................ 9 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

cnm benımkıde 5 hafta 3 gunluk ıstersen yazabılırsın bugunde keseyı gorduk allahıma cok sukur

Geri