Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cnm benımkıde 5 hafta 3 gunluk ıstersen yazabılırsın bugunde keseyı gorduk allahıma cok sukur

halem hayirli olsun bak o kadar üzlüodun geldin bebegin sana

bak ama ilk yazdığına bak tekin kendisi için söylemiş ben yine doğru anlamşım :first:

kızlaaar herkese merhabaa ben yeni bişey duydum düz biyere yatıp dizlerini çekip kendine kasıklarına bastırınca hamile olup olmadığını anlıyomuşssun.eline bişey geliyomuş.deneyen duyan yada bilen varmı? :)

hamileyim demeyi çok isterdim:((( kan tahlili sonucum 0.64 çıktı yani gebelik yok doktor 1 hafta 10 gün kadar daha bekleyelim olmazsan tekrar tahlil yapar adet söktürücü veririz dedi.bu polikistik yüzünden hiç anne olamıcam heralde.çok üzgünümmmm

hamileyim demeyi çok isterdim:((( kan tahlili sonucum 0.64 çıktı yani gebelik yok doktor 1 hafta 10 gün kadar daha bekleyelim olmazsan tekrar tahlil yapar adet söktürücü veririz dedi.bu polikistik yüzünden hiç anne olamıcam heralde.çok üzgünümmmm
üzülme canım öyle olumsuz şeyleri beynine bilinçaltına sokma ne rahatsızlıkları olan insanlar hamile kalıyo benim kuzenimin tüplerinde daralma vardı kist ameliyatı oldu falan doktor kendiliğinden kalma ihtimalin yok denecek kadar az dedi.evlendiği ay hamileydi :)birgün anne olacağım de kendine hisset bunu ;) canını sıkma iyi şeyler düşünelim iyi şeyler olsun hayatımızda.sevgiler...

kızlaaar herkese merhabaa ben yeni bişey duydum düz biyere yatıp dizlerini çekip kendine kasıklarına bastırınca hamile olup olmadığını anlıyomuşssun.eline bişey geliyomuş.deneyen duyan yada bilen varmı? :)

anamm ilk defa duyuyorum esgicim daha neler duyacaz valla :D:D öğrenirsen bana da anlat merak ettim :)

cnm hayırlısı olsun çoğu kadında var adet düzensizliği hamile kalamıyolarmı yani ALlah istedikten sonra her durumda hamile kalırsın cnm ..Hayırlısı olsun diyelim biz sadece ayrıca ben adet düzensizliği için hayıt suyu içiyorum ona başla istersen adeti düzenliyo ve yumurta geliştiriyor

ya bi yerde okudum lavinya ama bulamadım tekrar:D düz biyere uzanıp dizleri yukarı kendine doğru çekiyosun sonra yumurtalıklarının oralara kasıklarına bastırıyomuşsun eline böyle bişey gelirse nohut kadar falan diyolar ama hamile olduğun anlaşılıyomuş.ben baktım bişeler var gibi ama bende tam anlayamadımhahaha

herkese merhaba uzuuuun bir aradan sonra döndüm.maalesef önce kayınbabam rahatsızlandı onunla ilgilendik bayaa bi süre ardından dedemi kaybettik memlekete gittim döndüğümde işler bayagı birikmişti son 10 gündürde onlarla uğraşıyorum işleri baya toparladım ve hemen size yazmak için kolları sıvadım hepinizi çok özledim.bu arada bende bir gelişme yok en son nisan 14 te adet olduktan sonra mayısta olmadım haziran 4 te oldum bu arada adet olmadığım için mayısta doktora gittim yeniden pko olabilir dedi ultrasonla bakıp ama kesin değil test yapacağız dediler sonra adetimin 2.günü gittim testler yapıldı değerlerin beklediğimden çok iyi sıkıntı yok stres yapma dedi işte artık adetimi bekliyorum normalde temmuzun 4 ü demem lazım ama hiçbir belirti yok muhtemelen yine gecikir bakalım ne zaman keyfi yeterse :) işte bende durumlar böyle sizlerde ne var ne yok ? ne güzel hamilelerimiz çoğalmış Allah devamını getirsin inşallah şu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine ....

cnm benımkıde 5 hafta 3 gunluk ıstersen yazabılırsın bugunde keseyı gorduk allahıma cok sukur
lavişşşşşşş bu yazım sana tatlım;hale böyle bişey yazmış tekgerçeğimde burdan alıntı yapmaya çalışmış ama halenin yazdığı çıkmamış nedense alıntı yaparken :) işte tek de bu yazıya cevaben yazmış yani 5 haftalık olan hale sadece :):) yaa beni neden yoruyon böyleeeee:ar4fd:

halem hayirli olsun bak o kadar üzlüodun geldin bebegin sana

bak ama ilk yazdığına bak tekin kendisi için söylemiş ben yine doğru anlamşım :first:
sen öyle sannn:training1: zafer benimm yavrummmhahaha

ya bi yerde okudum lavinya ama bulamadım tekrar:D düz biyere uzanıp dizleri yukarı kendine doğru çekiyosun sonra yumurtalıklarının oralara kasıklarına bastırıyomuşsun eline böyle bişey gelirse nohut kadar falan diyolar ama hamile olduğun anlaşılıyomuş.ben baktım bişeler var gibi ama bende tam anlayamadımhahaha
canım bunlar tehlikeli olabilir varsa bile düşüne neden olabilir belki en güzeli kan testi yaptırmak

Geri