Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar ben haziranın 16 da hasta oldum 21 de btti sizce ne zaman test yapmalıyın doktora ne zaman gitmeliyimmm

asi ne ameliyatı oldun sen? geçmiş olsun sınav içinde hayırlısı olsun ;)

burun ameliyatı oldum canım :) ama iyileştim tabii şimdi turp gibiyim :)

cnm h.geldin tekrardan özlettin kendini asicimm badecim burun ameliyatı gecirdi asicim ufak bi ameliyat...Asicim hadi hayırlısı olsun cnm sen iyi ol da gerisi önemli değil eşinin yeni işinde başarılar sana da tabii:)

aminnn lavişimm inşallah biziim için hayırlısı olur diyorum ama bakalım :)

slm kızlar herkese iyi haftasonları.yardımınıza ihtiyacım var 2 gün önce yumurtlama günüydü ama bende 1 haftadır alerji başladı hapşuruk burun akıntısı çok kötü geçiriyorum ilaç alamıyorum ne olur olmaz diye başka çözümü var mı alerjinin geçmesi için birde o kadar çok hapşuruyorum ki 5 defa üst üste:) acaba gebelik oluşsa bile tutunmasına engel olur mu bu hapşuruklar ne zor durum ya ........

kıslar biliyosunuzki 12 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 13. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil.................
22 haftalık minik kızımız NİSA NAZ :kiss:

2)Ciel...........................
20 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya.............
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel............
16 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16................. 18 haftalık minik kızımız:deli::kiss:

6)
tekgercegiim...........
18 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129..........8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım....................
10 Haftalık Minik Mercimeğimiz:kiss:

11) shekerr hale.............. 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ogüll......................... 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

13) ayseeonur.................6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas.................................5-6-7-8 mayıs????

ASİMELEK ........................11-12-13 haziran ????

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????

suzuu...................................27 haziran ????

koyusiyah.............................4 temmuz

almire..............................18-19 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

armesss............................28 temmuz

esgiii..................................30 temmuz

esmayim.............................31 temmuz

AYSEDEN............................1 ağustos

pelinifl.................................1 ağustos

defne defne.........................4 ağustos

LaViNYaM...........................7-8 ağustos

lavinnya................................8 ağustos

gul-guzeli............................ ??

destinydestiny....................... ??

fatma2................................. ??

Melek................................??

kardelen000......................... ??

essenn.................................. ??

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

kızlar ben haziranın 16 da hasta oldum 21 de btti sizce ne zaman test yapmalıyın doktora ne zaman gitmeliyimmm

cnm ne testinden bahsediyorsun sen gebelik içinmi yoksa kan tahlilleri için filanmı? sanırım gebelik için diyosun sen 21 haziranda bitti adetin yeni adetini bekliyosun sanırım o zaman bakıyorum takvime 15. gün yumurtladığını varsayarsak yani ayın 6sında 6 temmuz da yani döllenme de 1 hafta içinde oluşıuyo o zaman 1 hafta gecmiş kan testi yaptır bakalım belirtiler varmı birde

slm kızlar herkese iyi haftasonları.yardımınıza ihtiyacım var 2 gün önce yumurtlama günüydü ama bende 1 haftadır alerji başladı hapşuruk burun akıntısı çok kötü geçiriyorum ilaç alamıyorum ne olur olmaz diye başka çözümü var mı alerjinin geçmesi için birde o kadar çok hapşuruyorum ki 5 defa üst üste:) acaba gebelik oluşsa bile tutunmasına engel olur mu bu hapşuruklar ne zor durum ya ........

cnm evet için rahat değilse ilac alma dr a git istersen o uygun bişey önerir sana biz yanlış bişi demeyelim şimdi

17 haziranda adet olmam gerekti ama olmadım 2 kez kan tahlili yaptırdım bişey çıkmadı.doktorum adet söktürücü verdi.10 gün içip ardından adet olacakmışım.soğan kürü ve bal tarçın çörek otu karışımınıda yapacam.bu 3 ayım doktorum adet olunca bu ay rahim filmi çektirelim dedii ama ben kararsızım.rahim filmi hem zormuş hemde hadi yan etkisi olursa.Allahım ne yapacağımı şaşırmış durumdayım yardım ettt

cnm ne testinden bahsediyorsun sen gebelik içinmi yoksa kan tahlilleri için filanmı? sanırım gebelik için diyosun sen 21 haziranda bitti adetin yeni adetini bekliyosun sanırım o zaman bakıyorum takvime 15. gün yumurtladığını varsayarsak yani ayın 6sında 6 temmuz da yani döllenme de 1 hafta içinde oluşıuyo o zaman 1 hafta gecmiş kan testi yaptır bakalım belirtiler varmı birde

cnm evet için rahat değilse ilac alma dr a git istersen o uygun bişey önerir sana biz yanlış bişi demeyelim şimdi

canım belirtiler ne bilim göğüslerde hassaasiyet kasıklara batma felan var ama bel ağrısı hafif bende bilemedim hasta olcam gibi hissetmiom da ama bekleyim en iisi çarşamba olmazsam ramazana girmeden gideyim doktora

Geri