Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar bişey soracagım ya ben 12haziran son adet tarihim ama dünden beri karnımda kıbırdamalar hissediyom gibi olabilirmi

lavinyaaa ben antalyadaydım geçen hafta eşimle tatile gittik aklıma geldin:) rahim filminden yeni geldim ve gayet iyiyim.anestezili çekmedi doktor zaten gerek yok dedi.birazcık ağrı oluyo ama bebişlerimiz için herşeye değer.adet sancısı gibi bi baskı sanki 5 dakika bile sürmedi dişini sıkınca hiçbişey olmuyo.arkadaşlarım hiç korkmayın ertelemeyin.

ayy cnm gecmiş olsun inşş senin için iyi olacak bu ilk aylar dikkat et hamile kalma olasılığın fazla

kızlar bana salavat-ı tefriciye tamamlamaya yardım etcek yokm mu bebek için topluyorum burda ki forum da sıra bana geldi ama kmse okumuo yardımcı olursanız sevinirim

slm kızlarr uzun suredır ugrayamadım bu topıge ne guzel hamıslerımız cogalmıs ıns dahada cogalır sılam nisa arkadasımız için 500 yasını serıf okutuyoruz malum bebek için herkes 1 tane okuyabılıyo okumak ısteyen olursa coook makbule gecer bırde hz zekerıyyanın duası yanında

Hünalike dea zekeriyya rabbeh kale rabbi heb lı mil ledünke zürriyyeten tayyibeh inneke semıud düa')
sılam nisa arkadaşımı RABBİM HAYIRLISIYLA BEBEĞİNE KAVUŞTURSUN HAYIRLISIYLA HAMİLE KALSIN İNŞALLAH.BEN OKUDUM BİR TANE.ALLAH KABUL ETSİN.

cok saol valla tamamlayamadım bi türlü 5 ağustos da sınavım vardı ona hazırlandım okuyamadam
şimdi de sonuclar açıklanduı kazanmısım 1. likle şimdi de evrakları hazırla teslim et o işlerle uğrasıom öle tamamlıcam ama yavas yavas

Geri