Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selammm...duydumki beni özlemişsiniz:deli:dün doktora gittim bütün yumurtalar çatlamış.kis yokmuş ayrıca bugün 12.günüm test için 17.günü bekliyelim dedi doktor tabi inş adet olmazsam

yupiscanım tabi özledik oh negüzel herşey yolunda ozaman lavişim genelde dr 12. günü test isti,yorlar senin niye geç dediler ben 11 . günü yaptırmıştım dr istemişti.canım inş adet olmazsın bize güzel müjdeni verirsin dualarım seninle tatlım:kiss:

hadi gözün aydın tatlım inş sizin için hayırlısı olur güzel haberlerini bekliyoruz:kiss:

teşekkür ederimmm ablişkommmmm inşallah hayırlısı olur :kiss:

kızlar lavinyanın dün aşılama sonucu belli olcaktı noldu acaba inş tutmuştur.bide selameti merak ediyorum oda iyidir inş

bende merak ediyorum inşallah selamette selamettedir :D:D iyidir yani :D:D

inşallah canım hayırlısı olsun bebişinin müjdesinide bu doktordan alırsın:)

aminnn ezgim inşallahh yaaa off offf:hıms: :D:D

kızlar normalde günüm cuma günüydü ama dün çok afedersiniz ilişkiden sonra çok hafif pembelik geldi önce sonra kahverengiye döndü ve dünden beri damla olarak devam ediyor.bu bir yerleşme kanaması olabilirmi kaç gün sürer normalde yerleşme kanaması?bide ben geçen ay adet geciktirmesi için dupaston içmiştim.ilaçtan dolayı olabilirmi acaba?

canım yerleşme kanaması nası oluyor bilmiyorum yaff da şu dupaston da ne ne için kullandın onu ne işe yarıyo ne çok soru sordum demi :D:D

selammm...duydumki beni özlemişsiniz:deli:dün doktora gittim bütün yumurtalar çatlamış.kis yokmuş ayrıca bugün 12.günüm test için 17.günü bekliyelim dedi doktor tabi inş adet olmazsam
aaaaaayyyyy lavişimmmmm yaaa Rabbim inşallah hakkında hayırlısını nasip eder merakla bekliyoruz canımmmmm dualarım sizlerle :kiss:

benimi özlediniz :deli: bakın geldim :çapkın: şaka şaka kimden bahsettiğinizi anladım :D:D

şişşttt piştttt seni de ösledikkk bi keremmmm :D:D :asskim:

- - - Updated - - -

Esssssgiiiiiiiiiiiiiiiii bana rep vermişinnnn balımmmmmm tişekkür ederimmm :D:D :kiss:

merhaba kızlar bişi sorsam gene hatılrayan vardır haizranda düşük yaptım 23haziran 18 temmuz adet oldum 13 ağustos adet oldum yumurtlama gunlerim karıştı neye hesaplıcam bilemedim yani günlerim kısaldı gbi dimi.. otomatik hesaplarla ve kasık ağrım akıntımla yumurtladımı düşünerek bikaç gun ve tam yumurtllama gunu ilişkim oldu ogunden beri göğüslerimde acıma var sanki büyüyecekler gibi kasıklarımda batmalar vardı bugun se rahim kısmındamı kasık kısmındamı ayırt edemedim ama bi gıdıklanma gibi iğne batması gibi ağrı oluyor anlık anlık.. acaba diyorum tuttumu yada rahmemi ulaştı soruyorum çünkü bu sefer kaybetmek istemiyorum allahıın izniyle tabi en azından hareketleirme dikat ederim ya bilgisi olan varmı.. döllenme olduysa kaç gunde rahme ulaşıyo

Geri