Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Ya kızlar şu an hem korku hem heyecan yaşıyorum, adetim 2 gün gecikti. ayın 28 nde adet olmam gerekiyordu, sadece kahverengi lekelenmem var 2 gündür ve ağrı falanda yok. daha önce hiç böyle bişey yaşamadım, adetim 1 gün bile gecikmedi şimdiye kadar. dün sabah test yaptım negatif çıktı, bugün 2. gün hala az az kahverengi akıntı var bazen ama sürekli değil. eğer adet olmazsam ( inşallah gebeliktendir) birkaç gün daha bekleyip testi tekrarlayacağım. dualarınızı eksik etmeyin nolur :(

canım adet gibi değil zaten ilk başta çok açık pembeydi.sonra kahverengi oldu dünden beri toplasan 3-4 damla olmuştur.günüm cuma normalde bekleyim bakalım cumayı.işte bide şu var kan sulandırıcı iğneye başladım bu ay belkide ondan böyle erken lekelenme oldu.anlayamadım.
kız ben catlardım hemen bi test alır bakardım iyi sabrediyosun

merhaba kızlar bişi sorsam gene hatılrayan vardır haizranda düşük yaptım 23haziran 18 temmuz adet oldum 13 ağustos adet oldum yumurtlama gunlerim karıştı neye hesaplıcam bilemedim yani günlerim kısaldı gbi dimi.. Otomatik hesaplarla ve kasık ağrım akıntımla yumurtladımı düşünerek bikaç gun ve tam yumurtllama gunu ilişkim oldu ogunden beri göğüslerimde acıma var sanki büyüyecekler gibi kasıklarımda batmalar vardı bugun se rahim kısmındamı kasık kısmındamı ayırt edemedim ama bi gıdıklanma gibi iğne batması gibi ağrı oluyor anlık anlık.. Acaba diyorum tuttumu yada rahmemi ulaştı soruyorum çünkü bu sefer kaybetmek istemiyorum allahıın izniyle tabi en azından hareketleirme dikat ederim ya bilgisi olan varmı.. Döllenme olduysa kaç gunde rahme ulaşıyo
inşallah canım ya belirtiler hami,leliğe benziyooo ben ce sabret günün gelince test yap allahımdan hayırlısı senin için

- - - Updated - - -

canım inşallah Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla hepimizi hamilelikle müjdelendirsin Rabbim.

İNŞALLAH ESGİLİİ İNŞALLAH BURDAN DUYURACAĞIZ

ya kızlar şu an hem korku hem heyecan yaşıyorum, adetim 2 gün gecikti. Ayın 28 nde adet olmam gerekiyordu, sadece kahverengi lekelenmem var 2 gündür ve ağrı falanda yok. Daha önce hiç böyle bişey yaşamadım, adetim 1 gün bile gecikmedi şimdiye kadar. Dün sabah test yaptım negatif çıktı, bugün 2. Gün hala az az kahverengi akıntı var bazen ama sürekli değil. Eğer adet olmazsam ( inşallah gebeliktendir) birkaç gün daha bekleyip testi tekrarlayacağım. Dualarınızı eksik etmeyin nolur :(

canım lekelenmede bthcg hormonu yükseliyooo yani testlerde çıkmaya başlar gününü birkaçgün gecince hamişmi değilmi anlaşılır canım hadi hayırlısı hakkında canım inşallah meleğin gelmiştir

Ya kızlar şu an hem korku hem heyecan yaşıyorum, adetim 2 gün gecikti. ayın 28 nde adet olmam gerekiyordu, sadece kahverengi lekelenmem var 2 gündür ve ağrı falanda yok. daha önce hiç böyle bişey yaşamadım, adetim 1 gün bile gecikmedi şimdiye kadar. dün sabah test yaptım negatif çıktı, bugün 2. gün hala az az kahverengi akıntı var bazen ama sürekli değil. eğer adet olmazsam ( inşallah gebeliktendir) birkaç gün daha bekleyip testi tekrarlayacağım. dualarınızı eksik etmeyin nolur :(
ayyy canım yaa allahım gönlüne göre versinn inş hamişsindir

çok sağol canım evet günümü beklicemde günümde artık nezaman daha tam kavrayamadım erken olup duruyorum bu ay da 25 gundemi olcam bilmiorum 2 tarih arasındayım ama benim istediğim mesela ayın 26 si ilişki oldunda dllenme gerçekleşse rahme ulaşma süreci nedir tahmini hemde bu süreçte hareketlerimiz etkilermi rahme ulaşmasını..

Geri