Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kizlar varya gecen bir falciya gittim tarot ve kahve falina bakti .. 3 tane cocugum olacagini soyledi.. ve daha neer neler.. anlattikca sok oldum sanki kadin bizi yillardir taniyormus gibi.. inanamadim.. medyum mus kendisi...

canım öyle şeylere inanma fal baktırmak çok günah geleceği Allahtan başka kimse bilemez Allahım gönlüne göre versin canım ne dileğin varsa olur inş

canım öyle şeylere inanma fal baktırmak çok günah geleceği Allahtan başka kimse bilemez Allahım gönlüne göre versin canım ne dileğin varsa olur inş

kiz tesadufen dolasiyordum gordum hadi bir gireyim dedim.. ama nasil biliyor anlamadim ya herseyi anlatti.. gorumceyle aramizin kotu oldugunu falan benim gorumcemi tipa tip bana anlatti fizigini ve dusuncelerini falan sok oldum ya..

kiz tesadufen dolasiyordum gordum hadi bir gireyim dedim.. ama nasil biliyor anlamadim ya herseyi anlatti.. gorumceyle aramizin kotu oldugunu falan benim gorumcemi tipa tip bana anlatti fizigini ve dusuncelerini falan sok oldum ya..

almirecim fal inanılacak bişey değil geçmişte yaşadığın şeyleri bilebilir bir miktar şöyle ki bizimle aynı alemi paylaşan bizim gibi iradesi olan cin dediğimiz canlılar var ve bize ait bir çok şeyi bilebiliyorlar bazı insanlar cinlerle irtibatlı oluyorlar ve seninle ilgili şeyleri onlardan öğrenebilirler ama geleceğe dair yaşanacak şeyleri allahtan başka kimse bilemez 3 çocuğun olacağını falan bilmesi mümkün değil daha önce yani efendimizden önce cinler yeryüzüne en yakın semada olan melekleri dinleyip gelecekle alakalı bilgiler veririlermiş ama efendimiz anne karnına düştüğü anda rabbim cinlerin onları duyması engellemiş yani artık olacak büyük olaylarla da ilgili bilgi veremiyorlar dolayısıyla allah ta bazı büyük olayları sadece sevdikleri kullarına bildirir ilham eder yani ama bunu kötüye kullanacak kimseye öyle bir ihsanda bulunmaz sana tavsiyem falcılara güvenme boşuna...

hamiş arkadaşlar göğüslerinizde bi değişiklik olmuşmuydu benim ucu ayrı etrafı ayrı acıyor ve kahverengi halka kısmım genişleme var alt taraftan daha yayılmış halka halkalıktan çıkmış yani taşmış gibi olmuş böyle belirtisi olan var mıydı.. üstelik sürekli kasık batmalarımda yumurtlama gunumden beri devam ediyor 13 ağustos son mens tarihim.. 2 gundur tam orta kısımda kıpırtılar var gıdıklanır gibi içerden böle yaşayan varmıydı belirti yani

hamiş arkadaşlar göğüslerinizde bi değişiklik olmuşmuydu benim ucu ayrı etrafı ayrı acıyor ve kahverengi halka kısmım genişleme var alt taraftan daha yayılmış halka halkalıktan çıkmış yani taşmış gibi olmuş böyle belirtisi olan var mıydı.. üstelik sürekli kasık batmalarımda yumurtlama gunumden beri devam ediyor 13 ağustos son mens tarihim.. 2 gundur tam orta kısımda kıpırtılar var gıdıklanır gibi içerden böle yaşayan varmıydı belirti yani

canım kasık ağrısı bende çok fazla gögüslerime dokunan kıyafete tahammülüm kalmicak seviyelere geliyorum bazen halkası büyümüş gibi çok hafif, bu ağrılar falan normal dedi bana doktor canım

kızlar hepinize günaydınlar ve iyi haftalar..
öncelikle lavinya'yı merak ettim haber yok mu? en son akıntısı vardı diye hatırlıyorum? umarım sonuç + olur..
ben cuma doktora gittim, bebeğin eşinin yerleşimi halen rahim ağzını tıkadığından erken doğum riski olduğunu ve kendimi kesinlikle yormamam gerektiğini söyledi, sıkı sıkı beni tembih etti.. bakalım Allah herkesin yavrusunu korusun inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız..
Lavişim bu arada oğlum 28 haftalık oldu ayrıca maşallah kuzum 1253 gram olmuş :) koca adam yanii :))

kızlar hepinize günaydınlar ve iyi haftalar..
öncelikle lavinya'yı merak ettim haber yok mu? en son akıntısı vardı diye hatırlıyorum? umarım sonuç + olur..
ben cuma doktora gittim, bebeğin eşinin yerleşimi halen rahim ağzını tıkadığından erken doğum riski olduğunu ve kendimi kesinlikle yormamam gerektiğini söyledi, sıkı sıkı beni tembih etti.. bakalım Allah herkesin yavrusunu korusun inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız..
Lavişim bu arada oğlum 28 haftalık oldu ayrıca maşallah kuzum 1253 gram olmuş :) koca adam yanii :))

oyyy cnm maaşallah mercimeğimize ayrıca evet kendine cok dikkat et cnm dualrım seninle unutma inşş sağ salim oğluşumuz doğacak :) bu arada lavişten benimde haberim yok inşş güzel haberlerle gelir

Kıslar biliyosunuzki 16 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 17. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil.................
28 haftalık minik kızımız NİSA NAZ :kiss:

2)Ciel...........................
28 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya.............
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel............
24 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16................. 19 haftalık minik kızımız:deli::kiss:

6)
tekgercegiim...........
25 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129..........8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme
kiraladım :D:D

10)yakışıklım....................
17 Haftalık Minik Mercimeğimiz:kiss:

11) shekerr hale.............. 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ogüll......................... 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

13) ayseeonur.................6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

14)koyusiyah...................Taze Hamişimiz Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

15) armess......................8 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

16)selamet......................
Tebrikler :deli: :kiss:

17)GüneşVe Ay..................
Tebrikler Taze Hamişimiz :kiss: :deli:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas.................................5-6-7-8 mayıs????

ASİMELEK ........................11-12-13 haziran ????

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????

suzuu...................................27 haziran ????

esgiii..................................30 temmuz

pelinifl.................................1 ağustos

defne defne.........................4 ağustos

a.özlem.............................21 Ağustos

esmayim.............................23 ağustos

destinydestiny.....................28 ağustos

Ceylangözlü........................30 Ağustos

lavinnya................................2 Eylül

LaViNYaM...........................7-8 Eylül

almire................................18-19 Eylül

AYSEDEN............................??

gul-guzeli............................ ??

fatma2................................. ??

Melek................................??

kardelen000......................... ??

essenn.................................. ??

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

Son düzenleme:

benim ilk hamileliğimdede kahverengi halkalar büyümüştü.. ama batma falan yasamamıstım.. ama halka büyümeside benim belirgin belirtilerim arasındaydı.. inşallah hamilesindir canım.. :)

Geri