Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bu arada eşime sperm testi yapıldı doktora çarşamba göstericez bilgi sahibi olan varsa değerler hakkında yapabileceğiniz bi yorum varmı arkadaşlar?
cinsel perhiz süresi 4 gün
volüm: 2,2 ml
görünümü homojen
viskozite normal
ph: 7,5
total motilite %40
hızlı ileri %17
yavaş ileri%19
yerinde hrk :%4
hareketsiz %60

yuvarlak hücre <1
lökosit<1
bakteri -
aglutinasyon -
morfoloji(kruger) papanicolou
normal form %4
hafif baş anomalisi %4
baş anomalisi %67
boyun orta parça anomalisi %15
kuyruk anomalisi %10
stoplazmik dropler % -
mar-test ıgG -
EOSİN TEST -

bu arada eşime sperm testi yapıldı doktora çarşamba göstericez bilgi sahibi olan varsa değerler hakkında yapabileceğiniz bi yorum varmı arkadaşlar?
cinsel perhiz süresi 4 gün
volüm: 2,2 ml
görünümü homojen
viskozite normal
ph: 7,5
total motilite %40
hızlı ileri %17
yavaş ileri%19
yerinde hrk :%4
hareketsiz %60

yuvarlak hücre <1
lökosit<1
bakteri -
aglutinasyon -
morfoloji(kruger) papanicolou
normal form %4
hafif baş anomalisi %4
baş anomalisi %67
boyun orta parça anomalisi %15
kuyruk anomalisi %10
stoplazmik dropler % -
mar-test ıgG -
EOSİN TEST -

sperm sayısı 33 tü bizim az dedi dr

hareketlilik de az demişti dr

ileri hızlı hareketli karşısında bulgu yok

ileri yavaş hareketlinin karşısında 36 yazıyo

yerinde hareketli 18

hareketsiz 46

Son düzenleme:
hımm anladım canım en iyi sonuç doktora gidnce ortaya çıkcak sanırım.sizinki hareketsiz %46, bizimki %60 yani daha kötü bizimki sanırım.bide bizim miktar olarak bişe yazmamışlar.hani şu kadar milyon bu kadar milyon diye.sağol canım bide gidip baktın benim için :kiss:

hımm anladım canım en iyi sonuç doktora gidnce ortaya çıkcak sanırım.sizinki hareketsiz %46, bizimki %60 yani daha kötü bizimki sanırım.bide bizim miktar olarak bişe yazmamışlar.hani şu kadar milyon bu kadar milyon diye.sağol canım bide gidip baktın benim için :kiss:

bişey değil cnm işte bizim hareketlilik sorunu ve miktarda azlık cıkmıştı bendede yumurtlama sorunu var tabi rahim filmi de cektirdik ayy neler neler işte iğnelere kadar yaptırdık yani anlayacağın işte zamanı ne zamansa o zaman oluyor herşey hayırlısı artık

evet canım Allah biliyor zamanını hayırlısı olsun.işte bu süreçte biraz yıpranıyor insan.özellikle eşim testi verdikten sonra canavara dönüştü psikolojik olarak rahatsız oldu biliyorum.ama bende neler yaşıyorum.bi teste bu kadar gerildi ben filmde çektirdim iğnelerde oluyorum heryerim mor işte bazen bencillikmi ediyo bilmiyorum.ooof bugün dertli günümdeyim galiba :789:canım sağolasın yardımın ve desteğin için.Rabbim hayırlısıyla bebeklerimize kavuştursun bizi.burdan mutlu güzel anılarımızı paylaşalım.onların çıkan ilk dişini ilk adımını ilk kelimesini anlatalım mutlulukla inşallah.sevgiler canım.

kızlarrr benim 13 ağustosta adet oldum yumutrlama tahmini dönemimde ilişkim oldu az önce 2 dk bile olmadı test yaptım ikinci çizgi silik ama alenen var orda önceki düşüğümde bundan daha az belirgindi adet gunumde ama şimdi adetime 5 6 gun falan var ama 2. çizgi alenen belli sizce?

kızlarrr benim 13 ağustosta adet oldum yumutrlama tahmini dönemimde ilişkim oldu az önce 2 dk bile olmadı test yaptım ikinci çizgi silik ama alenen var orda önceki düşüğümde bundan daha az belirgindi adet gunumde ama şimdi adetime 5 6 gun falan var ama 2. çizgi alenen belli sizce?

ay ne güzel bende ilk çocuğumunkini önceden gördüm 1 hafta önceydi hatta olur yani canım hyırlı olsun inşallah bence kan testi yaptır orda kesin belli olur

meraba kızlar bugün hsg çektirdim ve çok kötü geçti tahmin ettiğim gibi yapışıklık varmış ve dr rahime ilacı veremedi bana biraz dişimi sıkarsam rahim ağzındaki yapışıklılığı açmaya çalışıcağını eğer amamazsa ameliyat olmam gerektiğini söyledi bende tamam dedim ve çok zor çok acılı geçti rahim ağzını açabildi filmden çıktım biraz fenalaştım nefes darlığı yaşadım dr hemen bi odaya aldırdı hava taktılar iğne yaptılar yarım saat dinlendim dr geldi herşey yolunda diye beklerken bana rahim ağzı yapışıklığı açtığını ama filmde rahim içinde yapışşıklık olduğunu yani ameliyat olmam gerektiğini söyledi çok kötüyüm ALLAHIM SABIR VER BANA BU CEFALARA KARŞI SAĞLIKLI HAYIRLI MELEĞİMİ GÖNDER RABBİM:grev::grev:

dr um aradı kendi hocası olan profösörle flimleri değerlendirmişler ve hocası yeni bi yöntem olan sürekli yapışan rahimlere ameliyatta rahim içine rahim iyi olana kadar pilastik yerleştirip rahimin yapışmasını engelliyolarmış koşu yolunda profösörün kendi hastanesi varmış orda birlikte ameliyat yapcaklar nolur dua edin bana ameliyat iyi geçsin herşey yolunda gitsin yarın ameliyat günüm belli olcak allahım kimseye yaşatmasın bu ikinci ameliyatım nolur herşey iyi olsun:cry::cry:

Geri