Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Kizlar kan sonucum cikti yorum istiyofum adetime 8 yada 10 eylul ama bugun kan betahcg 34.58 ebelik var ibi ama ne kadarlik duzuk yaparmiimgene korkuom oglen doktoragitcm

Kizlar kan sonucum cikti yorum istiyofum adetime 8 yada 10 eylul ama bugun kan betahcg 34.58 ebelik var ibi ama ne kadarlik duzuk yaparmiimgene korkuom oglen doktoragitcm

cnm değerler daha artış gösterebilir bekleyelim bakalım bide dr zaten herşeyi söyler sana gideceksen eğer inşş hamişsindir cnmm

kızlar aklıma bi fikir geldi bi saat belirliyelim girebilecek olanlar aynı anda profilimize resmimizi koyalım bir iki dakikalığına birbirimizi görmüş olalım:)

hımmm değişik bir fikir ama kimse yok :)

hahah laviişim biz koyalım bari birbirimizi görelim ama sanırım ben seni daha önce görmüştüm daha önce chatte konuşurken böyle bişe yapmıştık.

tatlı bela canım allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamnda hayırlısıyla sağlığına kavuşursun canım ve sağlığına kavuşur kavuşmaz meleğinede kavuşursun inşallah...

selamet ne yaptı acaba hiç bir haber yok herhalde değil mi?

yasemeny inşallah bu sefer hamilesindir ve bebeğin hayırlısıyla tutunur sana inşallah güzel haberlerle dönersin doktordan...

lavinya canım hakkında hayırlısı olsun canım inşallah bebeğin seni daha çok bekletmez ben senin adına çok umutluydum bu ay ama vardır bunda da bir hayır allah hakkında hayırlısını versin onada gönlünü razı etsin...

laviş teyzesi benim minik kızım 18 haftalık oldu bizimde listedeki tarihimizi düzeltirsen seviniriz teyzesi...

Geri