Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar geldim doktordan değerim için evet hamilesin ama henuz yeni olabilir dedi cuma gunu yeniden kana bakalım adet gunun henuz gelmediği için kesin bişide diyemem dedi doğal olarak şuan beklemekten başka bişi yok dedi .. ya ben çok tedirgınım işte hamileyim ama adet gunume kadar bakalım düşecek mi yine yoksa bu sefer yukselecekmi benim gibi değerle başlayıp yukselen olmuşmudur kızlar inşşş bu sefer bebeğim benimle kalır:( bugun sevinemedim bile daha erken sevinmek için zaten adet gunum geçmeden tamam diyemem offfff..

kızlar geldim doktordan değerim için evet hamilesin ama henuz yeni olabilir dedi cuma gunu yeniden kana bakalım adet gunun henuz gelmediği için kesin bişide diyemem dedi doğal olarak şuan beklemekten başka bişi yok dedi .. ya ben çok tedirgınım işte hamileyim ama adet gunume kadar bakalım düşecek mi yine yoksa bu sefer yukselecekmi benim gibi değerle başlayıp yukselen olmuşmudur kızlar inşşş bu sefer bebeğim benimle kalır:( bugun sevinemedim bile daha erken sevinmek için zaten adet gunum geçmeden tamam diyemem offfff..

canım inş rabbim hayırlısıyla vermiştir bebeğini sana yaş kaçtı ne zamndır deniosunuz

benim değerim 13.88 di yani daha düşüktü ve yükseldi şimdi 18 haftalık kızım... adetin geçene kadar kendine çok dikkat et yasemeny

ya bir de cuma günüde bebeğin kesesini göremezsin biliyorsun değilmi biraz daha sabredip beklemelisin en erken bir sonraki cumaya görürüsün ayın 14-15. o civar keseyi görürüsün değerin ancak yükselir bol bol dinlen yat ayağa kalkma dinlen inşallah seninle kalır bebişin hayırlısıyla

canım çok saolun yok zaten keseye bakmak içn değil kan değerim yukselip duşçekmi ona bakılcak şuan içinde benim için tutunsunda keseyi istediğnde gorsun :).. 13 le hamileliğin başlamış çok ii geldi bana bu teselli allah kucağına almayı nasip etsin..

canım çok saolun yok zaten keseye bakmak içn değil kan değerim yukselip duşçekmi ona bakılcak şuan içinde benim için tutunsunda keseyi istediğnde gorsun :).. 13 le hamileliğin başlamış çok ii geldi bana bu teselli allah kucağına almayı nasip etsin..

amin cümlemizinki sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin korkma bir de zaten herşey olacağına varır...allah hakkınada hayırlısını sağlıklısını varsin

canım çok sevindim inş meleğin annesine sıkı sıkı tutunur kendine çok dikkat et daha çok erken çünkü bol bol dinlen inş hayırlısıyla beleğine kavuşursun

meraba canlarrım mesajlarınızı okudum hepinizden allah razı olsun bugün ameliyat günüm belli oldu haftaya salı saat 10.5 ta ameliyata gircem nasipse hastanem ve dr um prof dr ÖZAY ORAL VE BANU ÇİFÇİ koşuyolu kadın hastalıkları hastanesinde gireceğim inş hakkımda hayırlısı olur

Ne güzel canım desene anne olmaya bir adı daha yaklaştın hayırlısıyla olur gelirsin sonra en kısa zamanda birde bize hamişim dersin eminim böyle olacağına hiç korkma kendinede iyi bak canım hakkında hayırlısı olur inşallah olsun

Geri