Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar bişe sorcam ben 5 gün yumurta büyütme iğnesi oldum en son çarşamba son iğnemi vuruldum.doktorum yarında kontrol edip çatlatma iğnesi vurcaktı.yalnız benim ilginç bi şekilde akıntım fazlalaştı kasıklarımın üst kısmı ağrıyo acaba kızlar yumurtalar kendiliğinden çatlamış olabilirmiki?7-8 tane yumurta oluşmuştu ama doktor iğneyi keserek 3-4 tane kalmasını sağlıyo çoğul gebelik olur diye.ama sanki resmen karnıma kadar hissediyorum ağrısını yumurtaların baskı var resmen.kızlar yaa varmı böyle iğneyle yumurtaları büyütüpte çatlatma iğnesi olmadan kendiliğinden çatlayan?yaaa eğer öyleyse doktor bize zaman söylücekti çalışma için onuda kaçırmış oluruz.

yarın randevum var çatlatma iğnemde yarın olcak benim derdim kendiliğinden çatlamasınki iğneyi vurmadan çünkü doktor iğneden sonra şu zamanda ilişki yaşayın falan diye gün veriyoya kendiliğinden çatladıysa kaçırmış olabiliriz.

evet canım baya büyüdüler sanırım resmen karnımda hissediyom hahaha.yarın olcam çatlatma iğnemi işte bakalım.ya genelde iğneden sonra ne zaman diyolar ilişki için?bide çatlatma iğnesi olana kadar doktor ilişkiyi falan yasakladımı?ben hiç sormadım doktora ve yasak falan da koymadım :utan:

canım sen aşılama yaptırmıcaktın değilmi? evet bazen iğne olmadan çatlayabiliyr yumurtlar başka topikte bir arkadaş aşılmayı kaçırmıştı öyle çünkü kendiliğinden çatlamış farketmemiş... eğer aşılma değilse normal ilşkiye devam ediyorsun aşılamysa 3-4 gün aşılma öncesi perhiz yapılıyorki sperm kalitesi iyi olsun diye...allah hakkında hayırlı olanı versin canım...

amin canım inşallah.Allah herkesin hepimizin emeklerimizin karşılığını versin.yok tatlım aşılama değil doktor çalışma zamanı vercem size dedi :) bu arada bebişin kızmış hayırlı olsun canıım minnak minnak bi kıız ooooy yerim ne tatlı olur.
sağol canım allah sanada gönlünden geçeni versin hayırlısyla sağlkıla

oyyoyyoyyy geldimm geldimmmmmmmmmm:eller: kızlarrr bu hafta çok yoğundum girmeye fırsatım olmadı yarın akşamda memleketime gidiyorum bir hafta kalıp dönücem eşim izin alamadğı için yanlız gidicem inşallah güzel geçer :D:D bu arada eylül eşimin doğum günü ama ben erken kutladım çok güzel bir süpriz yaptım :D:D

resim111111.JPG-155.jpg

böyle bir şey hazırladım en güzel günleriimizin videoları ve resimleri bide bizim şarkılarımız eşliğinide açılışıda kendi videom ile bir slayt yaptım eşimin iş daveti vardı eşsiz oraya gitti gece 12 de geldi, ışkları kapadım mumları yaktım slaytı açtımmmm ve süprizzzzzzzzzzzz :D:D eşim çok duygulandı mutluluktan ağladı kıyamam yaa canım aşkım benim :D:D bu akşamda yemeğe götürcem onu hesabı o ödeyecek ama olsun :D:D

resim111111.JPG-155.jpg

böyle bir şey hazırladım en güzel günleriimizin videoları ve resimleri bide bizim şarkılarımız eşliğinide açılışıda kendi videom ile bir slayt yaptım eşimin iş daveti vardı eşsiz oraya gitti gece 12 de geldi, ışkları kapadım mumları yaktım slaytı açtımmmm ve süprizzzzzzzzzzzz :D:D eşim çok duygulandı mutluluktan ağladı kıyamam yaa canım aşkım benim :D:D bu akşamda yemeğe götürcem onu hesabı o ödeyecek ama olsun :D:D
ayyy harika gerçekten müthiş bi görüntü aferin biz hepimiz böyle akıllı kadınlarız dimi :) olsun hesabı o ödesede bak neler düşünüp yapmışsın canım.

Geri