Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ah canıım Allah temiz kalbine göre versin seni hamilelikle müjdelendirsinde eşine bi sürpriz daha olsun inşallah.

resim111111.JPG-155.jpg

böyle bir şey hazırladım en güzel günleriimizin videoları ve resimleri bide bizim şarkılarımız eşliğinide açılışıda kendi videom ile bir slayt yaptım eşimin iş daveti vardı eşsiz oraya gitti gece 12 de geldi, ışkları kapadım mumları yaktım slaytı açtımmmm ve süprizzzzzzzzzzzz :D:D eşim çok duygulandı mutluluktan ağladı kıyamam yaa canım aşkım benim :D:D bu akşamda yemeğe götürcem onu hesabı o ödeyecek ama olsun :D:D

süper kızz ne güzel bi süpriz yapmışsın eee adamın gönlünü fetetmişsindir

amin canım inşallah hoşgeldin bu arada.burası harika biyer sorunlarımızı kafamızı karıştıran şeyleri burada paylaşıp çözümler buluyoruz ve tabii mutluluklarımızı:)Allahım inşallah hep güzel şeyler paylaşmayı nasip etsin.
hoşbuldum canım amin inş...evet uzun zamandır takip ediyodum zaten hoşuma gidiyordu benim bu ay ümidim bitti dün adet oldum artık diğer aya bi umut :)

aaaa bak yasemen yükselmiş ben demiştim sitres yapma diye sana hayırlı uğurlu olsun bebeşin canım

evet cnm şükür yükseldi böylede devam eder allahın izniyle adet ağrıları normal herhalde bugun adt günüm diye tahmin ediyorum çünküü günlerim karışmıştı şu günleride atlatayım içim rahatlıcak eşim bile henuz sevinmeyim dimi dio bana ben bile gram sevinç yaşayamadım karnım ağrıo adet olcam diye korka korka wcde bekliom ..

Geri