Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

merhaba kizlar nasilsiniz uzun zamandan benri yoktum.. uzun yolculuklar ve tatilden sonra eve geri dondum.. bende 12 haftalik oldum kizlar bu hafta kontrole gidecegim.. down sendorumu testi yapacaklar hayirlisi bakalim.. ve hala bulantilar ve kusmalarla bas etmeye calisiyorum birde oglusum var beni boyle hasta gorunce ustume daha cok dustu.. ne yapacagim bilmiyorum.. hic bir seyden zevk alamaz oldum.. disari cikmak istemiyorum heresey kotu kokuyor sanki mahvoldum yaa.. su bulantilarim bir gecsxe diye dua ediyorum.. artik bebegin hareketlerini hisseder oldum ufak ufak bu birazda olsa bana moral oluyor.. selametcim herseyde vardir bir hayir canim.. takma fazla kafana.. uzulme olacagi varsa olur.. ben bir dilek duasi okudum 1 hafta boyunca Allahim ilk once ev sonra bebek nasip et dedim.. Allah'im bana ilk once bebegi nasip etti ve benim beklemedigim birseydi cunki 3-4 ay denedik olmadi ve bu ayda olmaz nasil olsa diye ustune dusmedim.. vardir bir hayir diyorum ne yapayim.. Allahin izniyle hersey yoluna girecek insallah..

merhaba kizlar nasilsiniz uzun zamandan benri yoktum.. uzun yolculuklar ve tatilden sonra eve geri dondum.. bende 12 haftalik oldum kizlar bu hafta kontrole gidecegim.. down sendorumu testi yapacaklar hayirlisi bakalim.. ve hala bulantilar ve kusmalarla bas etmeye calisiyorum birde oglusum var beni boyle hasta gorunce ustume daha cok dustu.. ne yapacagim bilmiyorum.. hic bir seyden zevk alamaz oldum.. disari cikmak istemiyorum heresey kotu kokuyor sanki mahvoldum yaa.. su bulantilarim bir gecsxe diye dua ediyorum.. artik bebegin hareketlerini hisseder oldum ufak ufak bu birazda olsa bana moral oluyor.. selametcim herseyde vardir bir hayir canim.. takma fazla kafana.. uzulme olacagi varsa olur.. ben bir dilek duasi okudum 1 hafta boyunca Allahim ilk once ev sonra bebek nasip et dedim.. Allah'im bana ilk once bebegi nasip etti ve benim beklemedigim birseydi cunki 3-4 ay denedik olmadi ve bu ayda olmaz nasil olsa diye ustune dusmedim.. vardir bir hayir diyorum ne yapayim.. Allahin izniyle hersey yoluna girecek insallah..

canım 14-16 haftalar arasında tamamen bitmese bile çok azalır sabret unutuyor bile insan bulantıları... senin ikinci gebelik olduğundan çabuk hissetmeye başlamışsın ne güzel:D allah cümle isteyenlere nasip etsin hayırlısıyla sağlıklısıyla...

canım almiram,rabbim inşallah gönlünden geçirdiğin bütün güzel dileklerini en hayırlı şekilde kabul eder.demekki hakkında hayırlı olan zaman şimdiymiş rabbim sana 2.evladını nasip etti.inşallah sağlıklı bir şekilde doğar ve kucağına alırsın canım.

yaptım ama negatifffffffffffffffffffffff:asi:

hakkında hayrlısı olsun canım.demekki hayırlı değilmiş.sonuçta sen elinden geln herşeyi yapıyorsun takdiri allaha bırakıyorsun.rabbim böyle olmasını dilemiş.bizim buna birşey dememiz mümkün değil.sadece teslim oluyoruz.sonuçta veren de o alan da o.hakkında inşallah en hayırlı olan olur güzel kardeşim.rabbm inşallah sanada anne olmayı ve hayırlı bir evladı nasip eder.

selametcim geçmiş olsun ve allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın umarım en kısa zamanda sana sağlıklı sorunsuz bir gebelik geçirmeyi ve sağlıklı salih bir evlat sahibi olmayı nsaip eder rabbim... seni tekrar görmek burda çok güzel umarım bize müjdelerle gelirsin hep canım allah yardımcın olsun...

canım bhoş geldin aramıza... normal bir gebelikse değerin normal artıyorsa keseyi görürsün kalp atışını görme ihtimalinde yüksek ama kalp atışını görmesende bir kaç gün içinde görünür hale gelir... haa bu arada ben karından bakılan ultrason için yorum yaptım eğer endovajinal bakarsa büyük ihtimal kalp atışını da görürüsün canım...

alah razı olsun canım kardeşim.rabbim hiçkimseye yaşatmasın inşallah. amin canım inşallah bebek isteyen tüm kardeşlerime sorunsuz bir gebelik ve sağlıklı salih bir evlat nasip eder. bende burda sevdiğim canım kardeşlerimle olmaktan çok mutluyum.çok sıkıntılı günler geçirdim,moalim çok bozuktu o nedenle giremedim.birde sizlerin moralini bozmak istemedim.ama çok şükr şuan iyiyim hamdolsun.

çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin canım..senden haber bekliyorum inşeallah düşmüş değerler

allah razı olsun canım kardeşim. amin cümlemze bebek isteyen tüm kardeşlerime inşallah. dün tahlil yaptırdım. beta hcg 3.7 çıktı. artık bitti canım çok şükür.şu andada zaten 4 gündür adetliyim.inşallah bu adet bittikten sonra normale dönceğim inşallah.hamdolsun rabbime.inşallah birdaha hiçkimse yaşamaz.

cnm çook geçmiş olsun çok üzüldüm rabbim en kısa zamanda sana hayırlı bi bebek nasip eder bizleri habersiz bırakma mutlaka yaz gelişmeleri sakın üzülme allah büyük herşey eminim yoluna girecek cnm kibak aeol öptm seni....

canım kardeşim benim.çok teşekkür ederim.allah razı olsun . hamdolsun dünkü tahlilde beta hcg 3.7 çıktı.sanırım artık bitti. 10 kasımdada adet olmuştum zaten. 4 gündür öyle.bu adt bitiminde inşallah normal yaşantıma döneceğim.hepinizi çok seviyorum.sende kendine çok iyi bak.bizlere bol bol dua et gzel kardeşim benim.

Geri