Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Arkadaşlar merhaba bugün gittim kontrole 6haftalık olmuş meleğim kalp atışını gördük ALLAHIM isteyen herkeze nasip eder inşalah bu mükemmel duyguyu inşallah hayırlısıyla kucağıma gelir meleğim:nazar:

allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin bebiini umarım sorunsuz bir gebelik geçirirsin... şimdi 6 hafta daha küçükk geliyor ama bir hızlı geçiyorki zaman ne olduğunu anlamadan sonlara geliyorsun allah tüm bebek isteyenlere hayırlı evlatlat sıkıntısız gebelikler nasip etsin bizim gibi sağlıkla kucağına almayı bekleyenlerede hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Amin canım inan herkeze dua ediyorum ALLAHIM isteyen hiçkimsenin kuçağını boş bırakmasın inşallah RABBİM herkeze hayırlısıyla sağlıkla yaşatsın:bebeğim:

Ya kızlar ben hiç anlamadım yine benden nokta şeklinde kan geldi ya bugün orucluyum muharrem 1 olduğu için oructa gittimi bilmiyorum 9 gün tutacaktım

Kızlar ben ayın 13 ünde adet olacaktım fakat olmamıştım, dün idrar testi yaptım negatif çıktı. ve malesef bugün adet oldum, beraberinde inanılmaz ağrılarla beraber geldi :( lavişim seni de pek göremiyoruz artık aramızda ama yine de yazayım, bir sonraki adet tarihim 10 aralık... doktorum adetin 2. günü gel test yapıcaz demişti, yarın gidicem bakalım. allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin

Geri