Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

evet canım duydumda gördümde:D şuan 10 yaşında bir yeğenim var ilk aşılamasında tuttu daha evliliklerinin senesi dolmadan aşılaması yapıldı başka ilaç falanda kullanmamaıştı ilk seferde tuttu... sonra iki tanede normal yollarla bebişi oldu kısmet işte...
ay canım ya nasıl umut oldun teşekkür ederim dua ederseniz çok teşekkür ederim inşallah bebişim gelir bu sefer.

- - - Updated - - -

ayşecim Allah kabul etsin orucunu niyetini bozma sen oda Allah tan geldi yarın tutmazsın.

ay canım ya nasıl umut oldun teşekkür ederim dua ederseniz çok teşekkür ederim inşallah bebişim gelir bu sefer.

- - - updated - - -

ayşecim allah kabul etsin orucunu niyetini bozma sen oda allah tan geldi yarın tutmazsın.

kız ezgi nerelerdesin sen arada gir kız bi selamlaşalım

Kızlar ben kontrole gidiyorum yine lekelenmeler oluyorum adet madet unuttum artık dr ne dicek bakalım progestron vermişti cumartei başlıcaktım bakalım kullan dicekmi yoksa adet için kontrol hapımı verecek

Ben geldim dr yarın testleri yapmamı söyledi pazartesi sonuçları verecem ilacıda cumartesi değil 26sında kullanmamı söyledi hayırlısı olsun bakalım

Canlarım ben bugün doktoruma gittim, adetli olduğum için karından ultrasonla baktı. Allah'a şükürler olsun herhangi bir sorun gözükmedi ultrasonda. hormon testleri için kan verdim, adetimin 10. günü tekrar gidip hem yumurta kontrolü hemde sonuç göstereceğim. ayrıca eşimden de spermiyogram testi istedi. ama eşim işi nedeniyle fırsat bulupta gidemiyor bi türlü, en azından bende bir sorun olmadığı için şimdilik içim rahatladı. 8 aydır deneyipte hamile kalamadığım için artık tedaviye başlayacağız dedi doktor :)

Canlarım ben bugün doktoruma gittim, adetli olduğum için karından ultrasonla baktı. Allah'a şükürler olsun herhangi bir sorun gözükmedi ultrasonda. hormon testleri için kan verdim, adetimin 10. günü tekrar gidip hem yumurta kontrolü hemde sonuç göstereceğim. ayrıca eşimden de spermiyogram testi istedi. ama eşim işi nedeniyle fırsat bulupta gidemiyor bi türlü, en azından bende bir sorun olmadığı için şimdilik içim rahatladı. 8 aydır deneyipte hamile kalamadığım için artık tedaviye başlayacağız dedi doktor :)

CANIM NE GÜZEL İŞTE İNŞALLAH EŞİNDE VAKİT BULUR BEREBER GİDİN DAHA İYİ OLUR CANIM 8 AY BEKLEMİŞSİN RABBİM HAKINIZDA HAYIRLI BEBEĞİ NASİP ETSİN EN KISA SÜREDE :hamile:

- - - Updated - - -

çok giremiyorum canım bu sıralar vakit buldulça giricem ama:)

GİR TABİ BİZİ İHMAL ETME

- - - Updated - - -

YARIN SAAT 10 DA HORMON TESTLERİM İÇİN KAN ALINACAK

Geri