Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar nasılsınız bakiim.ne var ne yok....şükür adet oldum rahatladım bu ay havuc incir kuru deniycem faydasını görürüm inşeallah

Ceylangözlü merhaba canım
kızar canakkalede annemlerin yanına geldim ptsi döncem öpüyorum sizleri k.i.b

Arkadaşlar merhaba aranızda clexane iğne olan varmı acaba ben göbekten vuruyordum ama yer kalmayınca bacaktan vurmaya başladım beze oluşuyor vurdum yerlerde çok can yakıyor ya yaşayan varmı bu sıkıntıları offfffffff

canım normalde clexane türevi ilaçlar beze oluşturmaz doğru yaptığından emin misin? bir de sürekli vücudunun başka yerlerine vurmaya çalış ve koluna vurması için eşine ya sen öğret ya da sağlık ocağından hemşirelerden yardım iste kollarınada vurulursa daha uzun süre ilk vurduğun iğnenin yerine gelene kadar iyileşmiş olur...internette subkutan enjeksiyon bölgeleri ya da insülin enjeksiyon bölgeleri diye aratırsan bölgeleri net olarak gösteren foto bulursun eşin senin yapamıcan bölgelere yaparsa ilk vurduğun bölgeye bir hafta sonra sıra gelir ve ağrı beze gibi sorunların azalır...

Benim ablamda oğluna hamileyken kan sulandırıcı vuruluyordu göbekten yapmaya cekiniyordu sağ kol sol kol sağ bacak sol back sırayla vuruyordu önce eşi vuruyordu sonra o yapmaya başladı

Geri